Přejít k hlavnímu obsahu

Hotel Thermal: Místo, kde všechny splíny okamžitě uplavou

Info ikona
Hotel Thermal Karlovy Vary

Zažijte nezapomenutelnou atmosféru a půvab města, které patří na seznam světového dědictví UNESCO. Vychutnejte si lázeňskou pohodu, adrenalin při sportovních zážitcích, objevujte krásy karlovarské přírody anebo nedělejte vůbec nic. V hotelu Thermal se o vás postarají, ať už je vaše představa o ideální dovolené jakákoliv. 

Vstávejte s jedinečným výhledem na Karlovy Vary. V hotelu Thermal na vás čeká pestrá nabídka masáží a zkrášlujících procedur. Lenošit můžete v hotelovém wellness s vířivkou a saunami nebo ve venkovním bazénu, který má celoročně příjemných 30 stupňů Celsia. Je jen na vás, jestli se po bohaté snídani rozhodnete pro vycházku po nedalekých kolonádách nebo se ponoříte do termálního bazénu a budete se kochat výhledem.

Info ikona
Hotel Thermal Karlovy Vary

Saunia Thermal Resort

Nově zrekonstruovaná bazénová část hotelu Thermal opět láká svoje návštěvníky. Celoročně si můžete užívat venkovní bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí o teplotě 30°C a současně i menší bazén plněný pouze jedinečnou karlovarskou vřídelní vodou steplotou 38°C. Pod jednou střechou najdete klasickou finskou saunu, solnou saunu či exotiku v podobě tropické sauny, na programu jsou saunové ceremoniály pod vedením zkušených mistrů saunérů.

Blahodárné prameny a lázně

Lepší kondice a bezbolestný pohyb už nemusí být pouze nesplnitelným přáním. Naši lékaři a odborníci pomohou k pevnějšímu zdraví i vám. V lázních Thermal se specializujeme na léčbu obezity, diabetu, nemocí pohybového aparátu, nemocí zažívacího ústrojí, stavů po operacích anebo problémů s oslabeným imunitním systémem. Dopřejte si blahodárné účinky karlovarských pramenů v kombinaci s lázeňskou péčí v hotelu filmových hvězd. Více na thermal.cz.

Měření