Přejít k hlavnímu obsahu

Tipy na dárky: Darujte svým blízkým zdraví

Vánoce se blíží a je načase přemýšlet o tom, co svým blízkým nadělíte pod stromeček. Co je letos potěšit dárky, díky kterým budou zdravím jen zářit?

1. Pro dětskou imunitu

Imunita dostává v zimě zabrat a to nejen u dospělých, ale především u dětí. Aby děti zůstaly zdravé celou zimu, je důležité imunitu pravidelně posilovat. Základem je vyvážená strava, takže by dítěti neměla chybět pravidelná dávka ovoce, zeleniny, luštěnin a samozřejmě důležitých vitaminů a minerálů. Obranyschopnost dětského organismu se rovněž posiluje kvalitním spánkem, takže dbejte na to, ať dítě chodí včas spát. Na doplnění minerálů zkuste například limitovanou edici Marťánky® Gummy s echinaceou a černým bezem a vitaminem C, které přispívající k normální funkci imunitního systému. Ve složení mají i kyselinu listovou a vitaminy B7 a B12 přispívajíci ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc v této limitované edici získáte Vesmírný světlomet, s kterým můžete spolu s dětmi objevovat vesmír. Též můžete soutěžit o dalekohled a spoustu dalších hodnotných cen.

2. Na klouby

Zima je nepříznivým obdobím pro všechny, kdo mají potíže s klouby. Nejen že se člověk vyhýbá mrazivému počasí, takže tráví více času doma, bez pohybu, ale také hrozí častější úrazy na zledovatělém chodníku. I naše klouby potřebují podporu pro udržení v kondici. Do jídelníčku se vyplatí zařadit ryby či rybí olej a zeleninu. Bolest kloubů často souvisí se špatnou životosprávou, obezitou či jejich přetěžováním při sportu. Stěžují si vaši prarodiče na problémy s koleny, kyčlemi a dalšími klouby? Dopřejte jim tu nejlepší péči od Proenzi®. Intenzivní kloubní výživa s Boswellii serratou, kurkumou dlouhou a vrbou bílou obohacena o BioPerine® pro podporu vstřebávání. Obsahuje bohatou kombinaci látek a má zesílené složení díky rostlinným extraktům. Navíc teď koupíte výhodné balení 120+60 tablet!

3. Na prostatu

O problémech s prostatou se s vámi možná tatínek ani dědeček bavit nebudou, ale i tak je může potěšit osvědčená péče o zdravou prostatu Prostenal® Control. Vylepšené složení navíc seženete i ve výhodném vánočním balení. Tento doplněk stravy obsahuje rostlinné extrakty ze Saw palmeta pro udržení zdravé prostaty a kopřivy dvoudomé pro podporu správné funkce močového ústrojí a ledvin. Navíc obsahuje přírodní stimulant kotvičník zemní, který pomáhá podporovat sexuální aktivitu. Zinek pak přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci.

4. Pro srdce i mozek

Málokdo z nás jí pravidelně ryby a má dostatek důležitých nenasycených omega-3 mastných kyselin, které si naše tělo nedokáže vyrobit samo. Ideální je tyto důležité kyseliny doplnit například formou rybího tuku. Doporučujeme například limitovanou edici Omega-3 rybí olej FORTE, který vám dodá nenasycené mastné kyseliny omega-3 EPA a DHA ve vysoké dávce, které přispívají k normální funkci srdce. Navíc velmi oceňujeme, že je bez pachutě rybiny.

5. Pro starší

Koenzym Q10 je tělu vlastní látka, jejíž množství se ale s věkem rapidně snižuje. Projevuje se to na naší fyzické i mentální energii. Nízká hladina koenzymu Q10 může být způsobena užíváním statinů, což jsou léky na snížení hladiny cholesterolu. Pokud chcete zabránit tomu, že ve vašem těle se bude hladina koenzymu snižovat, nezbývá nic jiného, než ho pravidelně doplnit. Využijte vánoční nabídky, pořiďte si vysoce kvalitní Koenzym Q10 Forte přírodního původu vyrobený fermentací a získáte 20 tablet navíc.

6. Pro oči

Málokdo se v dnešní době vyhne práci na počítači, případně častého sledování obrazovky mobilu. Oči hodně namáháme, když často řídíme, když ponocujeme, pracujeme v klimatizovaných kancelářích. Dopřejte jim vitaminy a minerály, aby nám ještě desítky let sloužily tak, jak potřebujeme. Důležité je také doplňovat karotenoidy, lutein a zeaxanthin, které jsou přirozeně obsažené v sítnici. K udržení zdravého zraku přispívají vitamin A a zinek. Všechny tyhle látky najdete v doplňku stravy Lutein Plus, který je ještě obohacen o vitamin E.

Potřebujete více inspirace? Na stránce www.vanocnitipy.cz najdete ty nejlepší nápady na dárky pro děti, sestru, maminku, dědečka nebo kamarádku a další osoby. A navíc si tam můžete zasoutěžit o skvělé ceny.

Doplňky stravy