Přejít k hlavnímu obsahu

Testujte s námi tyčinky plné ovoce a ořechů

Hledáte rychlou a zdravou svačinu, navíc plnou ovoce, zeleniny a ořechů? Vyzkoušejte novinku v obchodech - YES! tyčinky, které tohle všechno splňují! Pro 30 čtenářek máme navíc jedinečnou příležitost nové příchutě tyčinek YES! ochutnat.

Nové tyčinky YES! v sobě kombinují ovoce, zeleninu a ořechy v netradičních a svěžích příchutích. Díky vysokému podílu ovoce a zeleniny obsahují hodně vlákniny a ořechy jim dodávají proteiny. Ovocná varianta je navíc bez přidaného cukru, v ořechových tyčinkách je pouze 5 g cukru. Každá z tyčinek je tak výbornou a hlavně zdravou svačinou, která rychle zasytí a dodá potřebnou energii.

Ořechové YES! tyčinky

Hlavní složku těchto tyčinek YES! jsou celé ořechy (mandle 42 %) a pražené arašídy. Ořechy přirozeně obsahují vitamíny, minerály či železo a jsou skvělým zdrojem bílkovin. Dále pomáhají regulovat krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu. Proto by měly být důležitou součástí naší stravy. Ořechy v tyčinkách jsou doplněny o kvalitní hořkou čokoládu (82 % kakaa), mořskou sůl či šťavnaté brusinky. Jsou vhodné pro vegetariány a neobsahují lepek. V obchodech najdete příchutě Ořechy, brusinky a hořká čokoláda nebo Mandle, mořská sůl a hořká čokoláda.

Ovoce a zelenina do kapsy

Ideální svačinou pro vegany, celiaky i lidi s nesnášenlivostí laktózy je ovocná tyčinka YES! v jablečno-řepové kombinaci s vysokým obsahem vlákniny. Obsahuje nejen ovoce a zeleninu, ale také mandle.

Zapojte se do testování

Chcete ochutnat vybrané tyčinky? Pak neváhejte a vyplňte formulář níže. Registrace do testování probíhá od 20. 3. do 27. 3. 2019. Testovací balíček bude obsahovat 8 tyčinek s příchutí oříšku a mořské soli nebo řepy. Třicet vybraných čtenářek po skončení registrace kontaktujeme e-mailem, ve kterém budou všechny informace.