Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší dárky pro zdraví pod stromeček

K Vánocům si přejeme hlavně zdraví, proto jsme pro vás připravili pár tipů, díky kterým zdraví svých blízkých podpoříte a obdarovaní se budou cítit lépe.

Ať už potřebujete dárek pro prarodiče, kteří si stěžují na bolesti kloubů, pro manžela, kterého při dlouhodobém řízení bolí oči nebo pro rodiče, aby měli srdce i mozek v kondici, v článku najdete něco pro každého

1. Běhat jako zamlada

Dopřejte kloubům nejlepší péči od Proenzi®. Intenzivní kloubní výživa s Boswellii serratou, kurkumou dlouhou a vrbou bílou je ještěobohacena o BioPerine® pro podporu vstřebávání. Obsahuje bohatou kombinaci látek a má vylepšené složení díky rostlinným extraktům.

Doplněk stravy

2. Nic nezapomenout

Vánoční prémiové balení GinkoPrim® MAX je výborný pomocník pro vaši paměť, obohacený o DMAE a magnesium. Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu. Zároveň podporuje žilní oběh a je tedy rovněž vhodná pro osoby trpící pocitem studených rukou a nohou. 

Doplněk stravy

3. Imunita vpřed

Na podporu imunity svých dětí zkuste limitovanou edici Marťánci® Gummy s echinaceou a černým bezem a vitaminem C, které přispívající k normální funkci imunitního systému. Ve složení mají i kyselinu listovou a vitaminy B3 a B12 přispívajíci ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc v této limitované edici získáte Vesmírný světlomet, s kterým můžete spolu s dětmi objevovat vesmír. Též můžete soutěžit o dalekohled a spoustu dalších hodnotných cen.

Doplněk stravy

4. Být stále mlád

Využijte vánoční prémiové balení Koenzym Q10 60mg od Walmarku a získáte tak vysoce kvalitní koenzym Q10 přírodního původu vyrobený fermentací. Složení je založeno na bázi oleje pro podporu dobrého vstřebávání. Koenzym Q10 je nazýván též ubichinon a je nezbytnou součástí téměř každé buňky v lidském těle, především v orgánech jako jsou srdce, plíce a játra. Jeho produkce nicméně v těle klesá s přibývajícím věkem. Nízká hladina koenzymu Q10 může být způsobena užíváním statinů – léků na snížení hladiny cholesterolu.

Doplněk stravy

5. Zrak i srdce v kondici

Vánoční balení Omega-3 rybí olej 1000mg FORTE je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3, jmenovitě EPA a DHA, které jsou důležité pro srdce, mozek i zrak. Vysoce čištěný olej pochází z ryb žijících v ekologicky čistých oblastech kolem Peru. Tobolky jsou obohaceny o přírodní vitamin E ve formě d-alfa tokoferolu pro zabránění oxidace a zachování čerstvosti oleje. Navíc jsou bez nepříjemné pachutě rybiny.

Doplněk stravy

6. Na prostatu

Vylepšené složení osvědčené péče Prostenal pro zdravou prostatu ve vánočním balení. Obsahuje rostlinné extrakty ze Saw palmeta pro udržení zdravé prostaty a kopřivy pro podporu správné funkce močového ústrojí a ledvin. Navíc obsahuje kotvičník zemní, který pomáhá podporovat sexuální aktivitu. Udržuje správnou funkci močových cest a má také příznivý vliv na sexuální aktivitu a výkonnost.

Doplněk stravy

7. Oči jako ostříž

Vyvážené složení pro zdraví a výživu vašich očí s vitaminem A a zinkem, obohacené o zeaxanthin vám zajistí vánoční balení Lutein PLUS. Nejvíc jej ocení starší lidé, lidé s unavenýma očima, pracující na počítači nebo sledující TV nebo řidiči.

Doplněk stravy