Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte město filmových hvězd. Užijte si dovolenou v Karlových Varech

Info ikona
Bazén hotelu Thermal

Už za pár týdnů zaplní Karlovy Vary filmové hvězdy a tisíce fanoušků, kteří si nechtějí nechat ujít tenhle filmařský svátek. Věděli jste ale, že Vary nejsou zdaleka atraktivní jen díky festivalu, byť je bezpochyby proslavil?

Karlovy Vary jsou především krásné lázeňské město, kde můžete strávit příjemnou letní dovolenou. A i když si možná už představujete procházky po kolonádách a ochutnávky lázeňských oplatků a pramenů, věřte tomu, že může jít o odpočinek pořádně aktivní. Takže při balení nezapomeňte: plavky a běžecké boty s sebou!

Výhled z nové perspektivy

Středobodem vašich karlovarských dobrodružství může být dnes už ikonický Hotel Thermal, který leží v samém srdci města. Hned po probuzení tak oceníte výhled na lázeňské centrum jako na dlani. A pak vás bude čekat první důležité rozhodnutí dne: snídani hned? Nebo až po sportovním výkonu? Jste-li milovníci běhu, zvolte trasu kolem řeky a probouzejících se kolonád. Slibovaná snídaně stojí v Thermalu za každý uběhnutý kilometr.

Info ikona
Dovolená v Česku

Po jídle přichází další velké rozhodnutí! Co budete dělat dál? Sedněte třeba na kolo a poznejte okolí Varů, čekají na vás malebné vyhlídky, krásné památky, můžete poznat zajímavá místa. Vydejte se od Vřídla po žluté k vyhlídce Tři kříže, kde se můžete kochat pohledem na město z nové perspektivy…

Relaxace s výhledem

Odpoledne to bude chtít po sportovním výkonu dávku relaxace. A tu vám v Thermalu rozhodně dopřejí, wellness a lázeňské procedury tady najdete pod jednou střechou. Hotel se totiž chlubí bazény s výhledem na historické centrum na skále nad Thermalem.

Větší bazén má celoročně 30 °C, venkovní bazén s vřídelní vodou pak dokonce 38 °C. K dispozici je i wellness, kde si můžete dopřát některou z nabízených masáží, zábalů a kosmetických ošetření.

Info ikona
Dovolená v Česku

Nechybí ani Saunia Thermal Resort. Tady najdete osm druhů saun, saunové rituály a zdravé pochoutky. Hosté mohou využít vstup do saunového centra přímo v rámci pobytu, konkrétně dvě hodiny za každou strávenou noc. Nemusejí vůbec opouštět hotel, vede sem totiž spojovací chodba a výtah.

Info ikona
Dovolená v Česku

Příjemný den můžete zakončit třeba na hotelové terase, odkud můžete pozorovat pulzující noční život nebo vyzkoušet vyhlášený karlovarský „třináctý pramen“. A pak? Pak už vás čeká zasloužený odpočinek v jednom z překrásných pokojů s výhledem na lázeňské centrum.

Info ikona
Dovolená v Česku