Přejít k hlavnímu obsahu

Mladí fanatici Hitlerjugend: Divoké orgie, nechtěná těhotenství a nařízené potraty

Tvrdý výcvik, vymývání mozku a příprava na vstup do německé armády. Tak vypadala výchova Hitlerjugend, kde byli chlapci ve věku od 10-18 let (prameny se různí, někde je udáváno až od 14 let). Disciplína ale fungovala pouze do chvíle, než se potkali s dívčím spolkem. Divoké orgie nebraly konce a mnoho dívek po pár týdnech zjistilo, že jsou těhotné. To samozřejmě všechny pobouřilo a byly nařízeny potraty.

Být členem Hitlerjugend byla pro dospívající děti povinnost. Pokud se někdo k masovému vymývání mozků a uctívaní Adolfa Hitlera odmítl přidat, čelili velkému strašáku v podobě koncentračního tábora a čekalo ho vězení. 

Fanatická mládež měla jediný cíl

Dospívající mladíci ale byli zcela oddáni myšlence přidání se k nacistům a ve svém největším rozkvětu se na stranu temna přidalo 8,7 milionů chlapců. Vypomáhali jako kurýři, dělníci v továrnách a neuznávali nic jiného, než byly autority v SS uniformách. Neúcta, a až hrubé chování se projevovalo především ve vztazích k učitelům a rodičům. Hitler byl pro ně modla a je až šílené, jak moc bylo jednoduché zmanipulovat dětskou duši. ‚‚Výchova a vzdělávání mají být v nejobecnějším smyslu přípravou na pozdější vojenskou službu. Armáda pak nebude muset jako dosud vštěpovat mladým mužům základy výcviku a nejelementárnější pravidla…. a raději se postará, aby se z těchto fyzicky zdatných jedinců stali vojáci,” uvedl Hitler ve svém díle Mein Kampf. 

Chlapci do armády, dívky rodit děti

Hitlerjugend s nadšením jezdili pod stan, kempovali, pořádali různé výlety a byli rádi, že nemusí do školy a přísní rodiče nejsou na dohled. V mnohém si brali příklad z myšlenek skautských organizací, které si pak upravili dle obrazu svého k propagaci nacistické ideologie. Postupná manipulace vytvářela z dětí vraždící monstra, která se nemohla dočkat plnoletosti, až budou sloužit v armádě svému vůdci. Samozřejmě měli možnost setkávání se i s opačným pohlavím - dívčím spolkem Svaz německých dívek (BDM). Výchova dospívajících slečen byla založena především na sportu. Všechny musely mít naprosto vynikající fyzičku, aby byly později schopné odrodit sedm a více dětí a árijská rasa měla své další a další následovníky. Možná tato výchova zapříčinila pořádně velký průšvih. 

Neuvěřitelný příběh lásky z koncentračního tábora: 3 měsíce trvající románek esesáka a Židovky skončil tragicky

Lásce se nedá poručit, a to ani v těch nejdrsnějších podmínkách, kde umírali lidé. Za zdmi koncentračního tábora v Estonsku vznikl příběh, jako z pera Williama Shakespeare. Esesácký velitel Heinz Drosihn se bezhlavě zamiloval do Židovky, krásné Ingeborg Syltenové. Šance na životní lásku byla vzhledem k okolnostem nulová a milenecký příběh skončil tragicky.
svetzeny.cz

Shromáždění se proměnilo v orgie

Družba chlapců a dívek probíhala vždy bez problémů a nikdo si na nic nestěžoval. Idylka ovšem trvala pouze do roku 1936. V tomto roce se konalo velké Norimberské shromáždění a kamarádství spolků se zcela vymklo kontrole. Podle záznamů si až devět set dívek odvezlo nečekaný dáreček. Přátelské vztahy se prohloubily až do nechtěných těhotenství, kdy pouze necelá půlka slečen věděla, kdo je otcem. Taková neposlušnost a promiskuita se samozřejmě nelíbila celé nacistické společnosti, a tak vedení rázně zakročilo. Dívkám byly bez diskuze nařízeny potraty. 

Po této nemilé události si lidé nebrali servítky. Místo označení Svaz německých dívek se jim dostalo nelichotivé přezdívky Svaz německých matrací. Později se mluvilo o tom, že většina dívek byla znásilněna zdivočelými chlapci, ale samozřejmě o tom nejsou vedeny žádné záznamy. 

Chlapecké a dívčí spolky byly Hitlerem doslova fanatizovány
Zdroj článku