Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 23. do 29. října: Býci se konečně zastaví, Váhy dostanou šanci odpustit

Info ikona
horoskop

V tomto podzimním týdnu se můžeme těšit na působení Marsu, planety činností, která vstoupila do Štíra. Přináší sílu vůle a soustředění, což jsou skvělé podmínky pro dokončování nejrůznějších projektů a úkolů, a to nejen v pracovní oblasti. Navíc se v tomto týdnu dočkáme také úplňku, který proběhne 28. října ve znamení Býka. Bude spojen s různými změnami a hledáním stability. Co čeká zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Tento týden přinese příležitosti, jak zlepšit emoční inteligenci a umět se tak vcítit do ostatních. To oceníte zejména v pátek, kdy by vás mohl vyhledat blízký člověk s žádostí o pomoc. Saturn v opozici s Venuší nahrává dlouholetým vztahům, které potřebují vzpruhu a nový náboj. Nečekejte, až něco přijde samo, ale vezměte věci do svých rukou. Hvězdy budou k vašim snahám nakloněny a vy si můžete užít krásné dny po boku svého partnera.

Býk

Luna ve znamení Štíra vás jemně nabádá a posunuje do klidu. Stáhněte se ze společenského ruchu do bezpečí domova a dovolte si být chvilku jen sami se sebou. Důležité to bude zejména uprostřed týdne. Odložte schůzky a společenská setkání, vše nechte na další týden. Toto malé zastavení vám pomůže načerpat energii do dalších dnů, které pro vás budou náročnější zejména z hlediska organizace práce. 

Blíženci

Vaše ctižádost a touha jít přes mrtvoly by vám mohla trochu zkomplikovat život. Tím spíš, že na takové chování u vás vaši blízcí nejsou moc zvyklí. Zkuste se zastavit a procítit si, za čím se tak ženete. Opravdu je to tak důležité, že riskujete pošramocení své pověsti a komplikace ve vztazích s lidmi, které máte rádi? Úplněk přinese příležitost dělat věci jinak, lehce a s radostí.

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

Zjistěte, jaké je vaše osudové neboli životní číslo. Numerologové se shodují, že čísla jsou odrazem vašich minulých životů a zkušeností z nich. Kým jste asi byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli?
svetzeny.cz

Rak

Tématem nejen tohoto týdne, ale celého následujícího období, bude odstranění strachu. Zamyslete se nad tím, v jakých oblastech vašeho života vás strach brzdí. Naslouchejte svému nitru, ale všímejte si také signálů vašeho těla. Strach je brzdou, která brání plnit plán duše, který jste si stanovili před narozením. Zbavit se této negativní emoce je možné pomocí meditací či jiných terapeutických technik.

Lev

Nebraňte se změnám, které pomalu, ale jistě přicházejí. Budou mít přesah i do dalšího roku a posunou vás dále na vaší cestě osobního a duchovního rozvoje. V polovině týdne se dočkáte milého překvapení ze strany někoho mladšího. Uvědomíte si, že jste pro někoho vzorem a vaše názory mohou řadu lidí ovlivnit. Snažte se dodržet své slovo a dostát všem slibům, které dáte. Posílí to vaše sebevědomí a budete si sami sebe i více vážit.

Panna

Nalaďte se na své nitro a snažte se dělat jen to, co je v souladu s tím, co opravdu chcete. Čím více půjdete proti sobě ve snaze zavděčit se ostatním, tím komplikovanější situace vás budou potkávat. Více než kdy jindy se zaměřte také na péči o své zdraví, zejména na posílení imunity. Místo rušných obchodních center čerpejte energii v přírodě. Až půjdete ven, seberte pár kaštanů, které si dejte do kapsy a pod polštář.

Toto jsou 4 nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu. Umístilo se i to vaše?

Krása není jen o fyzickém vzhledu, ale také o tom, co má člověk uvnitř sebe. A právě na základě této vnitřní krásy vzniknul tento zábavný žebříček nejošklivějších znamení horoskopu. Každé znamení má své jedinečné rysy a některé vlastnosti mohou být vnímány různě podle osobního vkusu a perspektivy. Nicméně každý člověk je jedinečný a co platí pro jednoho člověka daného znamení, nemusí nutně platit pro druhého.
svetzeny.cz

Váhy

Na scénu se nyní dostane někdo, kdo vás v minulosti zklamal. Pokud to není vyloženě s vaším přesvědčením, které jde od srdce, ale jde spíše o uražené ego, zkuste dotyčnému dát druhou šanci. Zkuste se na celou situaci podívat z nadhledu a poučit se. Co byste nyní udělali lépe? V průběhu celého týdne si nezapomínejte dělat alespoň malé radosti. Projevy sebelásky mohou mít jakoukoli podobu. Nezapomínejte na sebe.

Štír

V tomto týdnu se zaměřte na dotažení starých restů a úkolů, do kterých se vám nechce. Brzdí to vaši energii a ve stagnaci vám není dobře. Platí to také o nevyřízených mailech a dalších formách korespondence. Pokud je něco, co byste potřebovali někomu sdělit, ale máte obavy, jak to onen dotyčný přijme, nemusíte se bát. Zejména kolem úplňku vás podpoří vhodné energie. Strach nebude namístě.

Střelec

Vaše odvaha a odhodlání změnit život k lepšímu může mít značné trhliny. Nenechte se zviklat okolnostmi. Překonejte pohodlnost a zkuste vystoupit ze zaběhnutých kolejí. S odstupem času budete rádi, že jste překonali sami sebe a posunuli se v životě dál. V práci se držte stranou od kolegů, ze kterých nemáte dobrý pocit. Rozhodně se nikomu nesvěřujte s finančními otázkami. Bavit se o platu opravdu není dobrý nápad.

Jaký je váš anděl strážný podle dne narození: Najděte toho svého, který vám v životě pomáhá a ochraňuje vás

Archandělé jsou nadřazené bytosti, které dohlížejí na všechny činy na Zemi. Pracují v pozadí, zasahují pouze v nezbytných okamžicích a doprovázejí vás v důležitých životních okamžicích. Každý člověk má svého vlastního archanděla, který ho provází podle dne v týdnu, v němž se dotyčný narodil. Díky znalostem těchto archandělů může každý lépe porozumět svému životu a rozhodnutím.
svetzeny.cz

Kozoroh

Ne, nemusíte vyhovět každému, kdo si řekne o pomoc nebo radu. Mnozí lidé totiž začínají vaší dobroty zneužívat. Vám to ubírá čas a energii. Tento týden přinese příležitost začít konečně říkat „ne“. Nastavení osobních hranic bude vaším tématem až do konce tohoto roku. Radost vám brzy udělá zpráva od někoho velmi blízkého. Bude se týkat hmotných statků nebo peněz a pomůže vnést do vašeho života klid a pocit jistoty.

Vodnář

Ukliďte si trochu v životě. Nakupilo se vám v něm spousta chaosu a věcí, které už nepotřebujete a které vám už vyloženě překáží. Jde přitom nejen o pořádek doma nebo v kanceláři, ale také uvnitř sebe. Rozlučte se s tím, co vás už nebaví a nenaplňuje. A stejně tak přestaňte udržovat kontakty s lidmi, s nimiž si vlastně už nemáte co říct. Pustíte tím do života novou energii a možnosti.

Ryby

Melancholická nálada se vás může držet po celý týden. Nesklouzněte k sebelítosti, ale raději si zrekapitulujte, co se vám v letošním roce povedlo a co byste ještě mohli zvládnout. Dostanete příležitost zazářit v pracovní oblasti. Vaše kreativita by mohla padnout na úrodnou půdu, ale nebojte se trochu se „prodat“. Neseďte v koutě a jděte svému úspěchu vstříc, máte na to.

Zdroj článku