Přejít k hlavnímu obsahu

Veronika Žilková míří k soudu se Stropnickým. „Zvláštní pocit,“ popsala herečka

Oblíbená herečka Veronika Žilková (61) prožívá chvíle, které jí zřejmě nikdo nezávidí. Momentálně je u soudu s hercem a velvyslancem ČR Martinem Stropnickým. Ozvala se i fanouškům na svém Instagramu a napsala, jak se cítí.

Rozchod smskou

Veronika Žiková je aktuálně v soukromém životě až po uši zamilovaná. Na druhé straně řeší rozvod, který je velice nepříjemný, a jak se zdá, stále ještě manželé se nedokáží dohodnout. Vztah ukončil Stropnický smskou a byl odsouzen širokou veřejností.

18 let manželé, dnes soud

Stropnický a Žilková spolu byli 18 let, společně zplodili dvě děti. V srpnu tohoto roku podal Martin Stropnický žádost o rozvod a vznikla neuvěřitelná kauza pro česká média. Veronika Žilková komentovala jejich vztah, rozchod i péči o dceru Kordulu.

Mohlo by se vám líbit

Takhle svůdná Jennifer Aniston ještě nebyla: Pózovala polonahá s prodlouženými vlasy

Je jí 53 let, ale rozhodně to není poznat. Nejnovější focení s Jennifer Aniston dokazuje pravý opak. Kráska se ukázala polonahá s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Podívejte se sami, jak to jedné z nejslavnějších hereček světa sluší.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dnes je den D

Než začal soud, vyfotila se Veronika na cestě k soudu a napsala dojemný popisek, který prozrazuje, že ji aktuální situace, i přes všechna vyřčená slova, mrzí. Jedu k soudu, soudit se budu s někým, komu jsem porodila dvě děti… zvláštní pocit, napsala herečka.

Zdroj článku