Přejít k hlavnímu obsahu

Toto jsou 4 nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu. Umístilo se i to vaše?

Info ikona
Horoskop

Krása není jen o fyzickém vzhledu, ale také o tom, co má člověk uvnitř sebe. A právě na základě této vnitřní krásy vzniknul tento zábavný žebříček nejošklivějších znamení horoskopu. Každé znamení má své jedinečné rysy a některé vlastnosti mohou být vnímány různě podle osobního vkusu a perspektivy. Nicméně každý člověk je jedinečný a co platí pro jednoho člověka daného znamení, nemusí nutně platit pro druhého.

Na 1. místě se jako nejošklivější znamení umístil arogantní Vodnář

Vodnáři jsou tak krásní, až se z toho místy tají dech. Paradoxně jsou nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu, ale jejich vnitřní krása už na tom tak dobře není. Vodnáři jsou zištní a často neváhají jít za svými cíli i na úkor ostatních. Mají idealistický způsob života, který s nimi chcete sdílet, a zpočátku vypadají velmi šarmantně, ale později vypluje na povrch jejich egoismus a sobectví. Vodnář vás bude milovat jen tehdy, pokud se mu to bude hodit. Vodnáři totiž mají často srdce z kamene. Kromě toho bývají často arogantní a s ostatními lidmi jednají spatra, jelikož jsou přesvědčeni o vlastní dokonalosti.

2. nejošklivějším znamením se stává manipulativní Rak

Raci mívají velké roztomilé oči, které fungují jako okna do duše. Raci na první pohled působí jako roztomilí a milující lidé, kterými také jsou. Tak proč by měli být druhým nejošklivějším znamením? Je to proto, že k sobě přitahují nenávist a také často cítí hněv. Rovněž jsou nesmírně urážliví a nějaký Rak se pravděpodobně urazí i kvůli své příčce na žebříčku nejošklivějších znamení. Raci jsou sice citliví, ale často využívají city i k manipulaci s ostatními. Raci navíc prožívají emoce velmi intenzivně a jejich emocionální výkyvy a tendence k teatrálnosti mohou některé lidi odradit. Někteří Raci se uzavírají sami do sebe a prohlubují tak vzdálenost mezi nimi a ostatními.

Meteorický roj Orionidy vyvrcholí tento víkend: Podle astrologie přinese energii a odvahu posunout se vpřed

Říjen přináší nejen nádherně zbarvené podzimní listí a chladnější počasí, ale také jeden z nejvýznamnějších meteorických rojů roku, který je známý jako Orionidy. Tento nádherný přírodní jev je viditelný pouhým okem a navíc s sebou přináší jedinečnou energii. Přečtěte si více o tomto meteorickém roji a o tom, co vám přinese z hlediska astrologie. Letos padne na noc z 21. na 22. října.
svetzeny.cz

3. místo žebříčku obsadily namyšlené Váhy

Bronzovou příčku v našem žebříčku obsadily Váhy. Lidé narození ve znamení Vah mají sice atraktivní vzhled, ale chybí jim vnitřní krása. Váhy jsou veselé, uvolněné a příjemné a rozhovor s nimi může rozzářit i tomu největšímu pesimistovi. Jenže jediný způsob, jak si můžete Váhy získat, je skutečně je zbožňovat a obdivovat. Také si musí připadat jako nejdůležitější osoba ve vašem životě. Váhy rády pomáhají okolí, ale ve skutečnosti z této pomoci také rády těží. I když jsou obvykle považovány za vyvážené a diplomatické jedince, jejich tendence k váhání a nerozhodnosti může být vnímána jako nejistota a nedostatek sebevědomí. Váhy se často snaží vyhýbat konfliktům a hledají kompromisy, ale někdy to může působit jako nerozhodnost, což může být pro některé lidi méně atraktivní.

Žárliví Lvi skončili mezi nejošklivějšími znameními na 4. místě

Lvi nejsou uvnitř tak zkažení, jako jsou Vodnáři, ale jejich sklony k aroganci, žárlivosti a nekulantní upřímnosti z nich činí čtvrté nejošklivější znamení zvěrokruhu. Lvi si jsou svého špatného chování vědomi, ale nepovažují to za něco špatného, co by museli měnit. A ačkoliv mohou mít uvnitř dobré úmysly, jejich vnější projev může působit nepříjemně na ostatní, což může ovlivnit jejich vztahy a dojem, který dělají na ostatní.

Jaký je váš anděl strážný podle dne narození: Najděte toho svého, který vám v životě pomáhá a ochraňuje vás

Archandělé jsou nadřazené bytosti, které dohlížejí na všechny činy na Zemi. Pracují v pozadí, zasahují pouze v nezbytných okamžicích a doprovázejí vás v důležitých životních okamžicích. Každý člověk má svého vlastního archanděla, který ho provází podle dne v týdnu, v němž se dotyčný narodil. Díky znalostem těchto archandělů může každý lépe porozumět svému životu a rozhodnutím.
svetzeny.cz
Zdroj článku