Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte, zda se ve vašem domě ukrývá negativní, nebo pozitivní energie. Stačí vypočítat číslo své adresy

Proudí vaším bytem či domem dobrá, nebo špatná energie? Zjistěte to dle jednoduchého výpočtu domovního čísla. Dozvíte se, pro jaký účel je daná adresa vhodná a také, na co si dát pozor. Každé domovní číslo má totiž své klady i zápory.

Nejprve vypočtěte číslo adresy

Číslo domovní adresy určuje, zda ve vašem domě převažuje pozitivní, nebo negativní energie. Každé číslo má své kladné a stinné stránky. Zjistěte, jak je na tom vaše adresa z hlediska atmosféry a energie, která se zde drží. Výpočet je jednoduchý, sčítají se číslice v domovním čísle.

Například bydlíte na adrese Liliová 235.

2 + 3 + 5 = 10 (je třeba sčítat, dokud nevyjde číslo od 1 do 9, proto ve sčítání pokračujeme)

1 + 0 = 1

Pokud máte ještě v domovním čísle písmeno, například Liliová 235C, je potřeba jej také přičíst, písmena se převádí dle tabulky níže:

1– A, J, S

2– B, K, T

3– C, L, U

4– D, M, V

5– E, N, W

6– F, O, X

7– G, P, Y

8– H, Q, Z

9– I, R

Výpočet domovního čísla 235C by vypadal následovně: 2 + 3 + 5 + 3 = 13

1 + 3 = 4 (výsledné číslo)

Až budete mát výpočet hotový, pokračujte na výklad níže.

Mohlo by se vám líbit

Zrcadla jako vstupní portály do vašeho domova: Víte, jak je správně v domě umístit dle feng-šuej, aby k vám nemohla proudit špatná energie?

Zrcadla jsou vstupními portály do našeho domova, kterými k nám může přicházet dobrá i špatná energie. Víte, jak je po domě správně rozmístit dle učení feng-šuej, aby k vám přicházela jen pozitivní energie a vše zlé odešlo pryč? Máme pro vás návod na harmonizaci energií ve vašem domě.
svetzeny.cz

Číslo 1

Číslo 1 je ideální adresa pro podnikání. Hodí se pro provozovnu, sídlo firmy, ale také jako domov pro ambiciózní lidi. Skvěle se vám zde bude pracovat a tvořit. Rozhodně se zde ale nebude líbit lidem, kteří mají rádi svůj klid a pohodu a nejsou to kariéristé. Negativní stránkou této adresy je to, že se zde často můžete cítit osaměli.

Číslo 2

Skvělá adresa pro ty, kteří hledají klid, pohodu a bezpečí. Toto je jednoznačná volba pro nemovitost určenou pro rodinu či mladé zamilované páry. Proudí zde vibrace míru a pozitivní energie. Také toto místo podporuje kreativitu, vyhovovat bude i umělecky založeným lidem. Nehodí se pro single lidi, ti se zde mohou cítit nekomfortně.

Číslo 3

V čísle 3 se budou úžasně cítit lidé, kteří se rádi baví, jsou to „lvi salónů“ a králové večírků. Spíše se hodí pro nezadané než pro páry či rodiny. Skvělou volbou je i pro starší lidi. Tento domov hodně podporuje komunikaci a otevřenost. Avšak má svou stinnou stránku. Toto míst svádí k prokrastinaci a lelkování.

Číslo 4

Pokud je vaší prioritou bezpečí a stabilní zázemí, rozhodně se porozhlédněte po číslu 4. Hodí se pro sídlo firmy i jako domov pro rodinu. Má však i svou nevýhodu, na této adrese můžete občas pociťovat, že je toho na vás moc a místo vám neposkytne potřebnou relaxaci. Odpočinete si ale třeba procházkou v přírodě.

Číslo 5

Pokud neradi zůstáváte stát na místě, milujete dobrodružství a zábavu, energie tohoto domovního čísla by k vám mohla pasovat. Toto místo je výborné pro konání večírků a party. Spíše se hodí pro mladé páry či nezadané. Ale pozor na to, pokud bojujete s nějakou neřestí či závislostí, se kterými se číslo 5 v numerologii pojí. Pak to není ta pravá adresa pro vás.

Číslo 6

Toto je absolutně nejlepší adresa pro rodinný život, kterou si můžete přát. Tento dům chrání velmi dobrá a mírumilovná energie. Poskytuje klid a bezpečí. Podporuje lásku a pevná pouta. Hodí se i pro podniky poskytující služby. Negativní energii zde nehledejte, ale jen pozor na to, ať vás nepohltí péče o druhé, myslete i sami na sebe a dopřejte si relax mimo domov.

Mohlo by se vám líbit

Energie v domě: Škodí vám rozbité hodiny nebo starý kalendář. Které věci byste si měli ponechat a které raději vyhodit?

Nejen podle feng-šuej, ale i dalších kulturních tradic v sobě věci ukrývají pozitivní či negativní energii, kterou následně vyzařují do okolí. Pokud máte v domácnosti mnoho věcí s ukrytou negativní energií, může vás pak pronásledovat smůla na každém kroku. Podívejte se na předměty, které je dobré mít doma a které je naopak dobré co nejdříve z domova odstranit.
svetzeny.cz

Číslo 7

Jste duchovně založený člověk? Pakliže ano, je pro vás sedmička rozhodně šťastná i jako součet domovního čísla. Proudí zde pozitivní vibrace, které vás nechají v klidu rozjímat. Je to velmi harmonický domov. O sedmičce se někdy také hovoří jako o čísle souvisejícím s duchy a nadpřirozenem, v tomto domě mohou být i nezvaní návštěvníci, kteří do našeho světa nepatří.

Číslo 8

„Země zaslíbená“ pro všechny kariéristy a cílevědomé lidi, to je domovní číslo 8. Mimořádně se hodí pro jakýkoliv druh podnikání i pro velkou rodinu či movité lidi. Lákat určitě nebude ty, kteří rádi žijí skromně a nedávají na odiv luxus.

Číslo 9

Toto domovní číslo je rájem pro lidi, kteří rádi cestují a poznávají nové lidi. Tady se takzvaně „dveře netrhnou“ a neustále je zde veselo. Proudí zde velmi pozitivní energie dobra. Rovněž se tato adresa hodí pro vzdělávací instituce, poradce či k provozování uměleckých činností. Devítka je ale také číslem završení cyklu a konce, proto zde čas od času může docházet k náročným situacím, například související s opuštěním či ztrátou.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček