Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 13. do 19. února: Raka čeká nepříjemné setkání, Blíženci si kazí dny špatnou náladou

Info ikona
Horoskop

Polovina února přináší nejen oslavy svátku zamilovaných, ale také nové začátky. Ať už půjde o vztahy, pracovní projekty nebo jiné aktivity, nebojte se pustit se do nich naplno. Zajímá vás, co přichystaly hvězdy právě vašemu znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Vyřizujete hypotéku, stavební povolení nebo žádáte o nový cestovní pas? Přišel vhodný čas pro jednání na úřadech. Pro dosažení vašich cílů nebude stát žádný problém. Svoji radost sdílejte s přáteli a rodinou. Ti, co vás mají opravdu rádi, vás podpoří. Víkend si užijete ve společnosti, ať už půjde o ples, zábavu nebo divadlo.

Býk

Z nezávazného milostného dobrodružství se pomalu ale jistě stává vážný vztah. Užívejte si to. Pokud jste ale zadaní a chtěli jste se jen rozptýlit, tak si raději rozmyslete, co vlastně chcete. Svých činů byste pak mohli hodně dlouho litovat. Tyto dny jsou vhodné pro začátek něčeho nového, co se týká vašeho volného času. Že byste začali konečně chodit do fitka, nebo běhat?   

Blíženci

První polovina tohoto týdne pro vás nebude moc příznivá. Vaši špatnou náladu mohou zlepšit spolehliví přátelé, kteří vás neodmítnou, i když na ně trochu „bručíte“. Důležitá rozhodnutí nechte na jindy a snažte se nepodléhat špatné náladě. Víkend bude o poznání příjemnější, protože si konečně dovolíte odpočívat.  

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 11. do 17. února: Jaký bude váš sv. Valentýn a kdy přijde nová příležitost

svetzeny.cz

Rak

Něco vám už delší dobu chybí. Ať už je to ztracená věc nebo nějaký důležitý dokument, máte šanci, že to najdete. Využijte této zkušenosti pro úklid všeho, co je pro vás doma důležité, ve smyslu všech „papírů“, jako jsou rodné lity, smlouvy o pojištění a podobně. Víkend slibuje zajímavé setkání, i když hrozí, že potkáte někoho, kdo nebude mít čisté úmysly.  

Lev

Jste poslední dobou příliš zbrklí a věci poslední dobou nedotahujete do konce. Je to proto, že jste si toho na sebe nabrali moc. Pozor na to, protože nadřízení ve vašem zaměstnání si toho už začínají všímat. Snažte se nepokazit si dobrou pověst, kterou jste si dlouho a pracně budovali. Pokud si nevíte rady, uberte si povinností, není to ostuda.   

Panna

Zejména začátkem týdne můžete cítit, že vám ubývají síly a energie. Dlouhá zima a nedostatek odpočinku si začínají vybírat svoji daň. Pokud je to možné, vezměte si na pár dní v práci volno a vyjeďte někam na vzduch, do přírody. Ideálně s někým, kdo vás nebude energeticky vyčerpávat.

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

svetzeny.cz

Váhy

Možná vám dává partner příčiny k žárlivosti, ale nemusíte se bát. Je to jen způsob, jak dává najevo, že o vás stojí. Je to naštěstí jenom přechodné. Snažte se trávit hodně času společně a povídat si i o maličkostech všedního dne. Co využít oslavu Valentýna k tomu, abyste si promluvili a udělali malou rekapitulaci ve vztahu?

Štír

S partnerem prožíváte hezké dny a nenecháte si ujít ani hezký valentýnský večer, kdy si opět potvrdíte, že máte po boku toho pravého. Romantickou náladu vám však mohou tento týden zkazit starosti v práci. Možná jste si totiž ukousli větší sousto, než jste schopni zvládnout. Řekněte to nadřízeným raději včas. Řešení se jistě najde.

Střelec

Přišla ta správná chvíle na trochu rozmazlování a radosti. Výdajů máte sice pořád dost, ale dopřejte si také něco, co vás prostě jen tak potěší. Nemáte-li partnera, který by s vámi něco podniknul, zavolejte kamarádce nebo se někam vydejte sama. Budete mít dobrý pocit a navíc zažijete něco nečekaně pozitivního.

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

svetzeny.cz

Kozoroh                                                                                 

Příval pozitivní energie vás stále neopouští. Dejte si ale pozor na zbrklost. Teď se také ukáže, jak umíte nakládat se svými zkušenostmi. Nebojte se je předávat kolegům, pokud za vámi přijdou s prosbou o radu. Ocení to a budou si vás vážit. O víkendu si dejte digitální detox. Zdá se, že trávíte více času na sociálních sítích, než je zdrávo.    

Vodnář

V citové oblasti vás čeká celkem klidný týden. Sice myslíte více na partnera, než na sebe, ale tentokrát to není na škodu. Váš protějšek péči a rozmazlování ocení a vrchovatě vám je brzy vrátí. V těchto dnech je také vhodné plánovat dovolenou. Mohla by se objevit výhodná nabídka do destinace, kam se už dlouho toužíte podívat.

Ryby

Snažte se pečovat více o své zdraví. Pozor si dejte zejména na nachlazení a bolesti hlavy, které mohou signalizovat vyčerpání. Jestliže jste dlouho nebyli na prevenci u praktického lékaře, objednejte se. Víkend slibuje nečekané rozuzlení problému, který vás už dlouho trápí. Řešení bude jednodušší, než se zdálo být.  

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

svetzeny.cz

Zdroj článku