Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Na tato tři znamení zvěrokruhu čeká bouřlivá doba. Jste v seznamu i vy?

Info ikona
Horoskop

Ať už v soukromí nebo v práci – pro tato tři znamení zvěrokruhu nemají hvězdy dobré zprávy. Týden od 2. srpna bude jako na horské dráze. Jednou nahoru, jednou dolů…

Některá znamení zvěrokruhu jsou aktuálně na obláčku a létají v sedmém nebi, některá naopak čeká trošku obtížnější týden. Dobrá zpráva je, že má jenom sedm dní a může být rychle za námi. Ta špatná je, že neklidné období čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Týká se to i vás?

Lev

Ačkoli je teď „jeho čas“, první srpnový týden se nejeví pro ohnivé znamení nijak růžově. Velkou roli budou hrát problémy v rodinném prostředí, kterým už se nelze vyhýbat a tento týden budou pěkně vřít. Hvězdy nepředpovídají žádnou slávu ani v oblasti financí. Odložte tedy odvážné investice a zkuste se citlivě vypořádat se starostmi svých blízkých.

Panna

Víme, že ambiciózní Panny udělají pro svou kariéru hodně. Přesto je důležitá rovnováha mezi pracovním a soukromým životem, abyste zůstali zdraví a šťastní. Horoskop vám zvěstuje náročný první srpnový týden a vaším úkolem je snížit stres na minimum. Jen tak se můžete vyhnout zbytečným nepříjemnostem. Dopřejte si nějaký relax a vezměte sama sebe třeba na masáž.

Kozoroh

U Kozorohů nastanou z astrologického hlediska komplikace, zejména pokud jde o lásku. Váš partner se může cítit vámi omezen a vy se musíte pokusit dát mu větší svobodu a prostor. Pro zemské znamení platí: Otevřeně sdělte své pocity, pak budete schopni společně odstranit problémy ze společné cesty. Nezadaní mají při seznamování v prvním srpnovém týdnu málo štěstí. Ale nebojte se, ve druhé polovině měsíce to vypadá mnohem lépe!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.