Promotion
Promotion
Promotion

Týdenní horoskop: Na tato tři znamení zvěrokruhu čeká bouřlivá doba. Jste v seznamu i vy?

Promotion
Promotion

Některá znamení zvěrokruhu jsou aktuálně na obláčku a létají v sedmém nebi, některá naopak čeká trošku obtížnější týden. Dobrá zpráva je, že má jenom sedm dní a může být rychle za námi. Ta špatná je, že neklidné období čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Týká se to i vás?

Lev

Ačkoli je teď „jeho čas“, první srpnový týden se nejeví pro ohnivé znamení nijak růžově. Velkou roli budou hrát problémy v rodinném prostředí, kterým už se nelze vyhýbat a tento týden budou pěkně vřít. Hvězdy nepředpovídají žádnou slávu ani v oblasti financí. Odložte tedy odvážné investice a zkuste se citlivě vypořádat se starostmi svých blízkých.

Panna

Víme, že ambiciózní Panny udělají pro svou kariéru hodně. Přesto je důležitá rovnováha mezi pracovním a soukromým životem, abyste zůstali zdraví a šťastní. Horoskop vám zvěstuje náročný první srpnový týden a vaším úkolem je snížit stres na minimum. Jen tak se můžete vyhnout zbytečným nepříjemnostem. Dopřejte si nějaký relax a vezměte sama sebe třeba na masáž.

Kozoroh

U Kozorohů nastanou z astrologického hlediska komplikace, zejména pokud jde o lásku. Váš partner se může cítit vámi omezen a vy se musíte pokusit dát mu větší svobodu a prostor. Pro zemské znamení platí: Otevřeně sdělte své pocity, pak budete schopni společně odstranit problémy ze společné cesty. Nezadaní mají při seznamování v prvním srpnovém týdnu málo štěstí. Ale nebojte se, ve druhé polovině měsíce to vypadá mnohem lépe!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion