Přejít k hlavnímu obsahu

Fyzický vzhled nehraje při flirtování zásadní roli: Zkuste těchto pár triků při svádění a okouzlíte každého muže

Uměním svádění a flirtování se některé ženy učí celý život, jiné to umí, aniž by se museli nějak výrazně snažit. Patříte k první skupině, která je s flirtováním tak trochu na štíru? I vy si chcete získat pozornost muže, vyslat k němu informaci, že se vám líbí.

Naučit se flirtovat s muži není až tak těžké, jak si můžete myslet. Neverbální signály, úsměvy, letmé doteky, to všechno patří do škály flirtování. Že si s ním nevíte rady? Nevadí. Umění flirtovat se dá poměrně dobře naučit, ovládnete řeč svého těla a pak už jen stačí vše dobře zkombinovat a ve flirtování nebudete mít konkurenci. A ruku na srdce, které ženě nezalichotí, když s ní muž flirtuje? A naopak, mužům také lichotí, když je žena obdaruje úsměvem.

Mohlo by se vám líbit

Citlivé ženy milují jinak: Znaky, které dokazují vaši jemnost. Patří sem zlomené srdce, ale i vnímavost

Snad každá žena touží potom, aby mohla někoho milovat a hlavně mohla být milována. Lásku si přejeme všichni, ale každý může být zamilovaný trochu jinak a také může milovat trochu jinak. Zejména, pokud jste citliví jedinci.
svetzeny.cz

Kdo má udělat první krok?

Ženy jsou přesvědčené o tom, že první krok by přeci měl udělat muž. Vždycky. Jenže zapomínají, že ne vždycky si muži troufnou přijít ke skupince žen a jednu z nich oslovit. Přirozeně se bojí odmítnutí, to by jeho ego mohlo nepříjemně pošramotit. Proto je často první krok na ženách. Nelekejte se, neznamená to, že musíte jít k muži a oslovit ho. Vsadit na flirtování, pohledy a úsměvy. Právě ty totiž mohou podpořit rozhodnutí muže oslovit vás. Jak se naučit flirtovat?

Upoutejte jeho pozornost

Potřebujete, aby si vás muž všiml a právě upoutání pozornosti je ideální. Nemusíte být zbytečně hlasitá nebo vyzývavá, stačí si jen počkat na správnou chvíli. Navažte oční kontakt, který vydrží minimálně 3 sekundy. Pak se podívejte jinam a poté znovu vsaďte na oční kontakt. Když se takhle pohledy střetnete několikrát během večera, bude jasné, že to není jen náhoda.

Mohlo by se vám líbit

Chování, které vám vykrádá štěstí ze života. Vyvarujte se toxického chování

Štěstí se z pohledu psychologů dá definovat jako mentální stav, který obohacují pozitivní emoce. Zní to moc učeně? Možná. Každý své štěstí vidí v něčem jiném, někdo v novém autě, jiný v dětech, další v cestování.
svetzeny.cz

Přidejte úsměv

Ten nestojí ani korunu a obvykle toho umí opravdu hodně. Oční kontakt navázán? Super, nyní můžete přidat k pohledu také úsměv. Ten dává druhému vědět, že nejste proti kontaktu. Podpoříte také mužskou sebedůvěru. Pokud vám úsměv oplatí, jste na dobré cestě!

Vytvořte příležitosti

V baru nebo restauraci musí přijít vhodná příležitost ke kontaktu. Jak na to? Pokuste se vytvořit příležitost. Pravděpodobně jste přišli každý s několika přáteli nebo známými a nechcete rušit. Vhodná příležitost může být například při cestě na toaletu nebo k baru. Buďte kreativní a podpořte muže úsměvem.

Info ikona
flirtování
Mohlo by se vám líbit

Vědecká studie prozradila, kdy a proč lidé nejčastěji podvádí své partnery. Rok před každou dekádou je kritický

Jsou muži a ženy v určitém věku obzvlášť náchylní k nevěře? Vědci mají jednoznačnou odpověď. Jste nebo je váš partner ve zvlášť nebezpečném věku?
svetzeny.cz

Vsaďte na doteky

Konverzujete? Skvělé! Buďte během toho hravá a milá. Skvěle fungují letmé doteky, takže se ho během hovoru dotkněte zlehka například na paži nebo zádech. Je to vřelé a milé gesto, kterým dáte najevo, že máte o druhého zájem. Je to tak trochu intimní způsob, jak dát někomu najevo, že vám není lhostejný.

Komplimentem neurazíte

Vyvíjí se konverzace dobrým směrem? Neváhejte přidat do konverzace komplimenty, ale pozor, musí být upřímné. Oceňte to, co vám říká, ptejte se na to, co vás zajímá. Lidé se díky tomu cítí dobře, protože je konverzace upřímná a také dáte najevo, že druhého posloucháte a záleží vám na tom, co říká.

Trocha škádlení

Účinná metoda, jak prolomit ledy a zažehnout nějakou tu jiskru, která k flirtování neodmyslitelně patří. Dlouhé pohledy, šeptání do ouška, doteky, které už nejsou jen letmé. To vše využijte, vždy úměrně situaci, ve které jste a také úměrně tomu, jaká je vaše nálada. Pozor, u flirtování se do ničeho nenuťte, jinak to vypadá strojeně a ne moc dobře.

Zdroj článku