Přejít k hlavnímu obsahu

Muži prozradili, kterých 5 částí těla u žen je neodolatelně přitahují

Máte nějakou tuto výraznou součást sebe samé? A pro některé z těchto fíglů přírody na lidské samečky nemusíte být modelka z bulvárních plátků, ale přesto, pokud váš objekt zájmu má v sobě náchylnost k slabosti právě pro jeden z těchto fyzických rysů, máte vyhráno. Se zvědavostí ženám vlastní jsme se vydali na průzkum těchto pěti, podle vědců nejpřitažlivějších věcí na ženském těle.

Muži se svěřili, které oblečení na ženách nesnášejí: S těmito kousky pravděpodobně nezabodujete

Známe to snad všechny. Dilema jak kombinovat kousky oblečení tak, aby byly trendy, šik a zároveň pohodlné. Být ženou není lehké hned v několika ohledech a oblékání je jedním z nich. To, co ženám v mnohých případech přijde jako přijatelný kousek se ne vždy setká s úspěchem u opačného pohlaví. Přinášíme vám galerii oblečení, kterému se raději úplně vyhněte, chcete-li zaujmout pozornost nějakého muže.
svetzeny.cz

Dá se říci, že jsme stále velmi povrchní a vedeni po staru přirozenými touhami. Stále jsme součástí přírody, kde právě na první pohled viditelné rysy a důkazy kvality pro další reprodukci, jsou tím, co vede nás rozmnožovací pud. A tedy i pud tvořit vztahy. To, že romanticky toužíme po fyzicky dokonalém partnerovi není tak úplně důkaz povrchnosti, to z vás mluví ve velké míře příroda.

Zní to drsně, ale kdo je zatížen na krásu duše, nebo se mu vyloženě líbí nějaké nedostatky, je možná lepším člověkem z hlediska duše, ale pro přírodu je taková krása duše spíše zatěžující. Ona chce kvalitní genetický materiál. A vědci přišli na to, že existuje pár ženských fyzických rysů, kterým muži jen těžko odolávají.

A je dobře, když je máte.

Ikona 90. let Melanie Griffith děsí veřejnost: Další zpackaná plastika nebo možný návrat zákeřné nemoci?

Jizvy, krvavé šrámy a strupy. Tak vypadá tvář Melanie Griffith (65). Snaží se snad opět hollywoodská herečka zastavit stárnutí dalšími plastikami nebo znovu udeřila rakovina kůže, se kterou se Melanie statečně poprala před několika lety? Vysvětlení je naštěstí mnohem jednodušší…
svetzeny.cz

Úsměv

Úsměv je hned vedle očí oknem do duše a usmívající se osoba vypadá na první pohled pohodově. Dotyčný bude vědět, že s ní bude legrace, že i krizové situace (nejspíš) zvládne v pohodě a když bychom se dívali ještě hlouběji do přirozených instinktů, zdraví zubů bylo kdysi důkazem nízkého věku nevěsty a její dobré výživy. Dnes je stav zubů spíše vizitkou naší peněženky, ale to nic nemění na tom, že krásný úsměv je prostě estetičtější a člověk tak či onak, vypadá zajištěně. Úsměv muži milují, slibuje jim. Slibuje zábavu, něžnost a další chvíle, kdy ten krásný úsměv bude věnován zase a jen pouze jim.

Disponujete-li milým úsměvem, máte v kapse dost velkou zbraň.

Krásné oči

Vědci zjistili, že nejsvůdnější jsou modré oči. V závěsu za nimi jsou zelené a pak teprve hnědé. Nezoufejte však, nemáte-li tu top barvu očí. Své dělá krásné líčení, takže zjistěte, jaký styl líčení očí vám  nejvíce sluší a uděláte naprosto magický odzbrojující pohled úplně z každé barvy očí. I oříšková nebo šedá umí být krásná.
Víte, jak nádherné jsou hnědé oči v oranžovém zapadajícím slunci?

Prsa

Jak jinak. "V průzkumu Women's Health 2016 bylo více než 6 000 příznivců Men's Health na Twitteru dotázáno na to, jaké tělesné rysy jim připadají nejatraktivnější, a ano, vyhrála prsa", napsal web YourTango.com ve svém článku. A to platí po celém světě. Dokonce se mnoho mužů svěřilo, že skutečně jejich první pozornost je věnována prsům, až potom se dívají do obličeje dotyčné ženy. Tady těžko radit, milé dámy, nechť tedy máme na hrudníku vždy právě to oblečení, které je decentní, vyzývané, pohodlné, krásné, prostě přesně takové, jaké potřebujeme na danou chvíli mít.

15 varujících znamení, že s vámi partner není ze správných důvodů

Že láska není oboustranná, bývá často smutné zjištění. A upřímně, nikdo o něj nestojí. Že se přibližujeme právě k tomuto smutnému a důvěru zrazujícímu závěru vztahu však můžeme poznat už mnohem dříve, než na nás s plnou bolavou silou dopadne. A pak jsou tu lidé, kteří mají riziko zištných vztahů vyšší. Lidé krásní, dobře zajištění, žijící lákavým stylem života, no však to znáte. Je příjemné se na ně přilepit a trošku se přiživit.
svetzeny.cz

Břicho, a to pěkně vypracované

Ačkoliv úplně tenký pas už není v módě, tak pěkně vypracované silné břicho stále ano. Na žebříčku oblíbenosti a prvního dojmu u mužů je hodně vysoko. S třemi pneumatikami asi nikoho neomráčíte. Z hlediska přírody je ploché břicho důkazem zdraví a plodnosti, je-li ještě více kombinováno se širokými boky. Ženy se širším pozadím a plochým bříškem mají vyhráno, kontrast mezi těmito dvěma částmi těla je pro mužské samce doslova magicky přitažlivá. Jiné studie ale tvrdí, že některé muže přitahují ženy při těle právě proto, že mají dost energie a zásob pro výživu jak plodu, tak i následně dítěte. Tak si vyberme, no...

Vlasy

Krásné, zdravé vlasy. Čím hustší, tím lepší. To je prostě důkaz zdravého kořínku, dobré výživy a síly. Pak jsou také vlasy důležitou součástí erotických představ mnohých mužů, což jsou většinou ti, kteří preferují dlouhé vlasy. Vždy tedy dbejte na to, aby vlasy působily upraveně, krásně a vypadaly zdravě. I za cenu, že se budete muset vzdát délky a spíše zvolíte zdravý kratší hustší účes. 

A pokud máte vlasů málo, jemnovlásky se nemohou přece diskriminovat, snad vás potěší i to, že mužské oko lze poměrně snadno ošálit. Zvolte zajímavé střihy, barvy, účesy a udělejte přednost nikoliv z množství vlasů, ale z toho, jakou mají barvu nebo střih. A máte vyhráno!

Zdroj článku