Přejít k hlavnímu obsahu

Muži se svěřili, které oblečení na ženách nesnášejí: S těmito kousky pravděpodobně nezabodujete

Známe to snad všechny. Dilema jak kombinovat kousky oblečení tak, aby byly trendy, šik a zároveň pohodlné. Být ženou není lehké hned v několika ohledech a oblékání je jedním z nich. To, co ženám v mnohých případech přijde jako přijatelný kousek se ne vždy setká s úspěchem u opačného pohlaví. Přinášíme vám galerii oblečení, kterému se raději úplně vyhněte, chcete-li zaujmout pozornost nějakého muže.

Leopardí vzory

Leopardí vzory pomalu našly cestu zpět do světa módních trendů. Je ale potřeba s nimi pracovat opatrně. Ačkoliv muži obecně nejsou fanoušky tohoto vzoru, je možné jej vynosit i slušivě a sexy. Chce to jen trochu kreativity a citu pro módu. V kombinaci s jednoduchými kousky tímto vzorem dodáte celkovému outfitu zpestření a život. Pokud ale nebudete s tímto vzorem opatrné, bude outfit vypadat spíše lacině, nevkusně, možná až kolotočářky.

Válenky

Tento typ bot muži často vnímají jako velký módní přešlap. Ačkoliv jsou pohodlné, teplé, roztomilé a člověk má pocit, jakoby chodil spíše v bačkůrkách, muži touto obuví spíše pohrdají. Často se v mužské společnosti objevuje názor, že tyto boty dělají z ženských nohou jakési válečky. Chcete-li zaujmout mužskou pozornost, volte spíše vyšší kozačky, které obtáhnou vaše nohy. Bude vám teplo a zároveň budete vypadat sexy a atraktivně.

Mohlo by se vám líbit

Největší chyby, které dělají plnoštíhlé ženy v oblékání: Pravidla jsou jednoduchá, správné kousky vám uberou i pět kilo

Patříte do skupiny žen, které nosí velikost L-XL, nebo 40-42 chcete-li, a často bojujete s tím, jak se oblékat, aby byl váš celkový vzhled lichotivý? Možná se dopouštíte módních chyb, o kterých ani nevíte. V oblékání je důležité dodržovat několik jednoduchých pravidel, která zaručí, že se budete vždy cítit dobře a zároveň vám to bude slušet. Nemluvě o tom, že správný výběr oblečení, vám dokáže opticky ubrat až pět kilo!
svetzeny.cz

Harémové (turecké) kalhoty

Tyto kalhoty ženy obecně milují, a to především v teplém jarním a letním počasí. Ještě, aby ne! Jsou prodyšné a pohodlné. Ovšem co se stylu týče, tam už to v případě těchto kalhot trochu hapruje. Pro tento typ kalhot je typický nižší sed, který je v častých případech v oblasti poloviny stehen. A právě to přijde mužům často odpudivé. Jejich častým argumentem je, že to vypadá, jakoby ženy v kalhotech „něco” měly.

Legíny

V případě legín vzniká určitá rozepře a muži se dělí na dvě skupiny. Jedné polovině se legíny na ženách líbí, té druhé vůbec. Máte-li ráda legíny, důležité je přemýšlet nad tím, jaký typ postavy máte. Jestliže máte mohutnější postavu, je dobré legíny kombinovat třeba s delší košilí, tričkem, nebo mikinou. Rozhodně nesahejte po krátkých topech. Tím, že jsou legíny upnuté, byste akorát zvýraznila bříško a stehna. Vždy volte legíny z kvalitní a pevné látky, abyste se vyhla tomu, že budou průsvitné. To není lichotivé ani v případě, že máte postavu štíhlou.

Mohlo by se vám líbit

Módní trend jara 2023: Maxi šaty jsou hitem, který si zamilujete. Zakryjí vaše nedokonalosti během pár vteřin

Maxi šaty jsou velmi oblíbeným kusem oblečení, protože jsou pohodlné, stylové a mohou být nošeny jak v každodenním životě, tak i při speciálních příležitostech. Když jde o to, jak nosit maxi šaty a jak se hodí k různým postavám, existuje několik tipů a triků, které si zamilujete.
svetzeny.cz

Vytahané oblečení

Velkým trendem poslední doby je volné a vytahané oblečení. V tomto případě jej ženy volí převážně kvůli pohodlí. Vždy ale dávejte pozor na to, s čím tyto kousky kombinujete. Vždy zvolte alespoň jeden kousek outfitu v upnutém střihu. Kdybyste na sebe totiž vzala jak volné džíny, tak volné tričko, zbytečně by vás to rozšiřovalo. Muži tento styl oblékání u žen nemají v oblibě z jednoho prostého důvodu - zaniknou tím jejich krásné křivky. A právě na ty se muži velmi rádi dívají.

Galerie: Kterým módním kouskům se raději vyhnout?
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku