Přejít k hlavnímu obsahu

Kontroverzní módní trend: Tyhle sandály jsou v létě nutností, kterou musíte mít

Češi v ponožkách a sandály – to slyšel snad každý z nás. Sandály ovšem toto léto opravdu budou trendy! Doporučejeme bez bílých ponožek a vybrat si stylové a trendy kousky, které budou poholdné a zároveň módní.

Milujete je nebo je nenávidíte: trekové sandály. O poutavých botách se vedou debaty už dlouho a letos by se měly stát novým letním trendem. 

Pár praktických žabek, pár robustnějších a pár elegantních sandálů: s těmito modely otevřených bot jste v létě dobře vybaveni pro každou příležitost. Další trend v sandálech je na vzestupu a názory se rozcházejí: trekové sandály.

Trekvé sandály: ano nebo ne?

Letos v létě jsou trekové sandály oblíbené zejména u žen, které se řídí módními trendy. Silná podrážka a funkční zapínání na suchý zip činí z obuvi pohodlného společníka, který je jako stvořený pro dlouhé letní procházky. Drsný vzhled je však také trochu divný, a proto není pro každého. Pokud jde o tento model obuvi, mnoho lidí si představí typického návštěvníka kempu, který si za chladného rána vklouzne do sandálů s párem ponožek. Designéři se však snaží tento obraz setřást tím, že ukazují, jak cool lze sandál skutečně kombinovat.

Info ikona
Teva
Info ikona
Camper - Sandály Match

 

U nesčetných modelových variant je zaručeno něco pro téměř každý vkus: ať už s robustní podrážkou, ve světlých pastelových barvách, s barevnými vzory, vyrobenými z měkkého neoprenu nebo v klasické černobílé barvě. S lehkými látkovými kalhotami, ležérními tepláky nebo hravými šaty lze trendy kousky kombinovat a vytvořit tak individuální vzhled.

Info ikona
Vagabond
Info ikona
Levi's - Sandály