Přejít k hlavnímu obsahu

Orgasmus, jaký jste ještě nezažily: Zkuste tyto tři věci

Zatímco muži prožívají svůj vrchol velmi krátce, my máme výhodu. Slastné pocity, které projíždějí celým naším tělem, si užíváme třikrát delší dobu než oni. A to ještě nemluvíme o tom, že jdou prodloužit i zintenzivnět. Chcete vědět, jak na to? 

Některé ženy prožívají orgasmy kratší a četnější, jiné zase dlouhé. Podle "tabulek" trvají od tří do padesáti sekund. A ačkoli je jedno, jaký typ zrovna prožíváte vy, máme pro vás super zprávu - může to být ještě lepší a nemusíte pro to udělat ani nic, co by se vám nechtělo...

1. Posilujte svaly pánevního dna

Speciální gymnastika pro poševní svalstvo dokáže divy. Čím více budou svaly pevnější, tím silnější budou i orgastické stahy - což je bonus nejen pro vás, ale i pro vašeho partnera. Série cviků je velmi jednoduchá, v podstatě jde jen o to, abyste v průběhu dne několikrát stáhly co nejvíce svalů uvnitř, vydržely tři sekundy a poté je zase povolily. Ideální počet opakování je dvacetkrát až padesátkrát denně. Možné je i zadržování a povolování v rytmu, nicméně to vám doporučujeme, až trochu pokročíte. Na trénink si nemusíte vyhrazovat žádný čas nebo prostor - posilovat můžete klidně po cestě do práce v autě i v kanceláři - nikdo nic neuvidí!

2. Je čas pořídit si vibrujícího kamaráda

Američtí odborníci nyní v rámci nové studie zjistili, že upřednostněním vibrátoru před manuálním drážděním pochvy a klitorisu mohou ženy dosáhnout o téměř 4 sekundy delšího orgasmu. Není to důvod zabrousit na stránky sexshopů a zcela anonymně si pořídit vašeho nového strážce rozkoše? Partner rozhodně nebude proti a pokud se stydíte, schovejte ho na tajné místo a vyndejte si jej, až budete sama. Nebojte, sebeukájení do vztahu také patří a podle průzkumů se mu oddává až 69 % lidí, kteří žijí v dlouholetém manželství.

3. V nejlepším si dejte pauzu

Je pravda, že v nejlepším se nechce nikomu přestávat nikdy s ničím - ale toto za pokus stojí. Ve chvíli, kdy ucítíte první stahy, se vším přestaňte a vydržte v klidu tři sekundy, poté v milování či dráždění pokračujte opět do prvních "poslíčků", uvidíte, jak dlouho vydržíte svůj orgasmus oddalovat, ale věřte, že každá pauza bude hodně znát a zažijete nevídanou explozi.