Přejít k hlavnímu obsahu

Pět jednoduchých rad, díky kterým omládnete během pár vteřin. Nebude vás to stát ani korunu navíc

Info ikona
Myslete na mimiku své tváře.

Žádné plastiky, jehly a další chemické zásahy do vašeho těla. Stačí myslet na pár jednoduchých triků a během chvilky vaše tvář a postava omládne. Nevěříte? Vyzkoušejte sama a zaručujeme, že se tyto tipy stanou vaší denní rutinou.

1. Pootevřete ústa

Uvolněte rty a zlehka otevřete ústa o 1-2 milimetry. Výsledkem bude, že se uvolní žvýkací svaly a vaše tvář bude vypadat mladší. Rty pak budou opticky vypadat větší a vy přitažlivěji. Samozřejmě je nesmíte špulit jako kačer, to by mělo opačný efekt.

2. Zdvižená brada

Zapomeňte na svěšenou bradu, kdy se vám díky špatnému úhlu vytvoří další tři její kamarádky. Zdvihněte ji. Tím se vám napnou svaly a vyhladí vrásky na krku, které se objevují díky jejímu svěšení. Efekt se dostaví okamžitě. 

Jak se zbavit vrásek kolem očí snadno a v krátkém čase: Pomůže obličejová jóga, avokádo, vodní meloun a další potraviny

svetzeny.cz

3. Uvolněte obličej

V klidu se rozhlédněte okolo sebe a rozevřete oči, jako byste byla malé dítě, co objevuje svět. Nekrčte čelo, nemžourejte a podívejte se do zrcadla, jak málo stačí, aby začaly mizet vrásky okolo očí.

4. Žádné mračení v obličeji

Jakmile se začnete něčemu divit, něco vás pobaví nebo naštve, mimo očí reagujete také pokrčeným čelem nebo zdviženým obočím. A čím více se mračíte, tím se logicky více prohlubují vrásky na čele. Zkuste na to myslet a nechte vyjádřit pouze oči. Dá se to, ale chce to trénink.

5. Díky rovným zádům omládnete o několik let

Kolikrát jste za svůj život slyšela: ‚‚Nehrb se, narovnej se.” Určitě mnohokrát. Takže spojte lopatky za zády, nechte ramena volně spuštěná a hlavu držte vzpřímeně. Při správném držení těla vyniknou vaše přednosti a omládnete o několik let. 

Zdroj článku