Přejít k hlavnímu obsahu

Mapa tváře: Pupínky na obličeji prozradí skryté zdravotní problémy. Jejich přehlížení vás mohou stát zdraví

Info ikona
Karta obličeje

Naše kůže je odrazem naší duše! Díky této kartě o akné zjistíte, co o vašem zdraví říkají pupínky v různých částech obličeje.

Tvář je osobní mapa našeho vlastního těla

Věděli jste, že naše zdraví je vždy zobrazeno na našich tvářích? Podle čínské medicíny jsou skvrny na určitých částech obličeje známkou toho, že s vaším tělem není něco v pořádku. Tato kartička na akné vám pomůže zastavit přicházející zlo ve vašem těle a zabrání, abyste škodili svému zdraví.

Speciální kartička na akné od Světa ženy

Info ikona
Mapa obličeje

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

Body 1, 2 a 3: Pupínky na čele

Nečistoty v této oblasti jsou známkou toho, že se vašemu tenkému střevu, močovému měchýři, nebo dokonce vašemu srdci příliš nedaří. Spouštěčem toho může být nezdravá strava, intolerance potravin nebo stres. Nezapomeňte do svého denního rozvrhu zahrnout každodenní relaxační cvičení a meditaci, které detoxikují vaši mysl i tělo.

Zkuste také zázvorovou detoxikační vodu!

Bod 4: Pupínky mezi obočím

Všichni se dokážeme obejít bez třetího kyklopského oka, že?! Pokud k tomu ale dojde, můžete předpokládat, že vaše játra trpí zejména nadměrnou konzumací alkoholu nebo nezdravými stravovacími návyky. Udělejte něco dobrého pro své tělo a vyhněte se na chvíli alkoholickým nápojům a motivujte se ke zdravému pohybu.

Zjistěte, jak hubnout a přitom se nemuset extrémně omezovat.

Bod 7: Pupínky na spáncích

Jakmile si na uchu všimnete nezvaného hosta, měli byste to začít brát opravdu vážně! Je to jasný signál, že váš žlučník může trpět. Odložte kávu a začněte bojovat – jako vhodnou zbraň doporučujeme vodu! Hodně vody.

Magická síla kamenů: Jak nám mohou pomoci a co vše ovlivňují?

svetzeny.cz

Body 5 a 6: Pupínky na nose a pod očima

Často se cítíte jako sob Rudolf, jakmile se vás zas a znova objeví červená skvrna na špičce nosu? Pupínek na nose může být známkou toho, že něco není v pořádku s vaší slinivkou nebo játry. Proto dbejte na zdravější stravu bohatou na vitaminy a vyhýbejte se jídlům, která jsou hodně kořeněná nebo slaná.

Používejte koření, které utiší vaše chutě a ještě zhubnete!

Body 8 a 9: Pupínky na tváři

Pupínky na úrovni vašich lícních kostí naznačují, že byste měli věnovat větší pozornost žaludku a plicím. Silní kuřáci by se měli rozloučit se svým zlozvykem a začít investovat do svého zdraví. Ženy, které kvůli menstruačnímu cyklu trpí silnými hormonálními výkyvy, by se měli snažit vyvážit hormony pomocí správného výživového plánu.

Body 10 a 11: Pupínky na bradě

Velký pupínky na bradě jsou extrémně bolestivé nejen při jídle, ale také při mluvení. Kromě stresu nebo hormonálních výkyvů mohou být viníky tohoto problému také gastrointestinální problémy neboli poruchy trávení.

Pokud máte dlouhodobé problémy s akné, měli byste se poradit se specializovaným lékařem.

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

svetzeny.cz