Přejít k hlavnímu obsahu

Rozehřejte studené večery knihami s erotickým nádechem

Info ikona
Tipy na knihy

Knihy patří mezi nejlepší pomocníky, když se potřebujeme odreagovat. Pokud jde o romantické knihy, ty už nejsou šálkem úplně každé z nás. Co ale knihy s erotickou tématikou? Připravte se, že se rozhodně budete při čtení červenat.

Helen Hardt: Touha

Touha je prvním milostným románem osmnáctidílné série Bratři Steelové. Mladou právničku Jade Robertsovou opustil ženich v den svatby. Ponížení ji pálí, a tak hledá útěchu na coloradském ranči své nejlepší kamarádky Marjorie Steelové. Vůbec nečeká, že ji začne přitahovat Marjoriin zamlklý a odtažitý bratr Talon. Jakmile ji navíc nádherný kovboj políbí, je Jade ztracená. Mezi oběma milenci zahoří spalující vášeň, ale Talona i Jade pronásledují dlouho pohřbená tajemství a je možné, že je nakonec rozdělí.

Info ikona
Touha

Tiffany Reisz: Růže

Nový román úspěšné autorky erotických knih přináší příběh dvou lidí, jejichž osudy se propletou mnohem víc, než by si vůbec kdy troufli pomyslet. Lia dostane od rodičů nádherný pohár na víno, vzácný artefakt zdobený růžemi, na který však má zálusk i přítel jejích rodičů August Bowman. Ten Lie sdělí, že pohár zvaný Růžový kylix byl používán při chrámových obřadech Erota, řeckého boha lásky, a má moc přivést k životu i ty nejintimnější sexuální fantazie. Lia je sice vůči mytologii a kouzlům skeptická, ale jakmile se z Růžového kylixu napije, uvědomí si skutečnou moc této staré a nebezpečné relikvie. Nechce se jí proto jen tak vzdát. Ačkoliv je August ochoten za pohár štědře zaplatit, Lia přemýšlí o úplně jiném obchodu.

Info ikona
Růže

Kristin Rockaway: Jak hacknout zlomené srdce

Americká autorka Kristin Rockaway pověsila svou pracovní kariéru v IT oboru na hřebík a začala se věnovat psaní příběhů. Díky tomu vznikla kniha Jak hacknout zlomené srdce, jejíž hlavní hrdinka Mel Stricklandová se přes den trápí na helpdesku ve start-upovém inkubátoru a po večerech chodí na rande přes seznamkovou aplikaci Fluttr. Když jí zase jednoho dne namísto zprávy přijde fotka mužského přirození, rupnou jí nervy. Vytvoří vlastní aplikaci JerkAlert, kam můžou ženy psát recenze na muže, kteří se neumějí chovat. Za chvíli o ní mluví celý internet, takže má Mel najednou plné ruce práce. A aby toho nebylo málo, její skoropřítel Alex Hernandez nemá ani tušení, že populární aplikaci vymyslela ona. Mel se ocitá před těžkým rozhodnutím, které jí buď zničí kariéru, vztah a blízká přátelství, nebo jí navždycky změní život.

Info ikona
Zlomené srdce

Paulina Świst: Kolotoč

Napínavý román protkaný erotikou přináší příběh dvou mladých advokátů Piotra a Olky, kteří se přátelí už od dob společných studií na vysoké škole. Oba mají naprosto nevydařená manželství, Olčin manžel propadl hazardu a rozfofrovává její peníze, Piotrova manželka se léčí po nervovém zhroucení. Mezi Piotrem a Olkou přeskočí jiskra a začíná románek, který jejich už tak dost složitou situaci zkomplikuje ještě víc. Spojuje je nejen citové pouto, ale také chuť vydělat pořádný balík. Využijí své právnické znalosti a styky ve zločineckém podsvětí a roztočí kolotočový podvod s DPH. Všechno jde jako po másle, ale jen do určitého okamžiku. Někdo je udal, nebo začal spolupracovat s policií. Olku zavřeli a Piotr se skrývá ve Slezsku. Sny o bohatství se rozplynuly. Nebo snad ne? Vždyť se toho může stát ještě hodně, zejména když do hry vstoupí Lilka a Kinga.

Info ikona
Kolotoč

Láska z archivu: Johny Depp a Amber Heard. Na začátku byla vášeň, nyní jsou z nich trosky

svetzeny.cz

4 nejlepší romantické filmy roku 2021, které vám nesmí uniknout

svetzeny.cz