Přejít k hlavnímu obsahu

Skvělé knižní tipy: Co si přečíst do Vánoc?

Zkraťte si čekání na Vánoce s novou knihou. Víme, které příběhy vás naprosto dostanou!

Nakladatelství Metafora přišlo s novou edicí 7lásky a přináší knihy, které vás chytí za srdce! Díky těmto příběhům se ponoříte do veselých i dojemných příběhů a objevíte nová místa. Přesně to potřebujeme během dlouhých zimních večerů!

A jaké knihy si rozhodně nenechte ujít?

Muž, který už nikdy nebude spát vedle mě je příběh moderní ženy, která po rozchodu dává dohromady kousky sebe sama a postupně znovu nachází pevnou půdu pod nohama i lásku.

Vstupte do Knihkupectví na Bylinkovém náměstí a vyberte si svůj příběh. Od základu změníte svůj život - přestěhujete se na jih Francie a splníte si svůj životní sen…

Spolu s hrdinkou románu Láska a sýr v Paříži přesvědčíte, že zlomené srdce nejlépe vyléčí daleká cesta, nová práce, nové výzvy...

Zasmějte se u humorných milostných eskapád dvou skoro třicetiletých kamarádek, které proplouvají životem plným neuvěřitelných historek nejen o tom, že Někdy je hezké, že mě miluješ.

Zastavte se u neobvyklého románu Devět tváří tebe - psaného z pohledu devíti různých vypravěčů o jedné ženě, kterou milovali, které vytvářejí komplexní a zároveň roztříštěný obraz hlavní hrdinky.

Nejlepší knihy na zimu