Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina je zoufalá: „Nemůžeme je zastavit!“ Harry a Meghan dotlačí rodinu „k bodu zlom,“ varuje expert

Info ikona
Princ Harry a Meghan

Princ Harry a Meghan Markle by mohli dohnat královskou rodinu k „bodu zlomu“, pokud udělají druhý poněkud kontroverzní rozhovor s Oprah Winfrey, varoval královský expert.

Harry a Meghan údajně plánují další rozhovor s áčkovou televizní hvězdou, Oprah Winfrey, poté, co ve svém předchozím rozhovoru odhalili, že jeden člen královské rodiny se zeptal, jakou barvu kůže bude mít jejich syn Archie, než se narodil.

Zatím však není nic potvrzeno

Královský životopisec Duncan Larcombe – autor knihy „Prince Harry: The Inside Story“ – řekl magazínu Closer: „Harry a Meghan způsobili chaos a mám podezření, že je nelze zastavit. Úplně vidím více těchto vysoce profilovaných rozhovorů v hollywoodském stylu s řadou televizních moderátorů."

Drama v královské rodině: Monacká princezna Charlene byla přijata do léčebného zařízení

svetzeny.cz

Peníze hrají svou roli

"Zvlášť pokud je za to nabízeno hodně peněz. Harry bude potřebovat pozornost pro svoje paměti, které mají vyjít také příští rok na podzim. Další rozhovor s Oprah, pokud by byl něco jako ten poslední, by královskou rodinu určitě posunul k bodu zlomu." 

Královská rodina se snaží udržet si šmrc

Královská rodina se začíná připravovat na Vánoce a celá rodina se má na sváteční období shromáždit do Sandringham House – ale co tento očekávaný den oslav znamená pro královské chůvy?

Ke královské rodině se připojuje doprovod členů personálu v jejich královských sídlech i mimo ně, se vším od osobních asistentů po chůvy hraběte. Se třemi malými dětmi a řadou královských povinností, které je třeba splnit, není divu, že vévoda a vévodkyně z Cambridge mají chůvu na plný úvazek, která se stará o královské dědice – ale jak stráví chůva prince George, princezny Charlotte a prince Louise Štědrý den?

Maria Teresa Marrion Borrallo je jen jednou z mnoha královských chův, které mají za úkol pečovat o děti Kate, vévodkyně z Cambridge a prince Williama. Jako chůva tří budoucích Kingových dětí na plný úvazek má Maria plné ruce práce den co den a výjimkou není ani Štědrý den.