Přejít k hlavnímu obsahu

Drama v královské rodině: Monacká princezna Charlene byla přijata do léčebného zařízení

Info ikona
královská rodina

"Uvědomila si, že potřebuje pomoc," řekl princ Albert.

Jen pár dní po návratu do Monaka po šestiměsíčním pobytu v rodné Jihoafrické republice kvůli infekci ORL a následných korekčních operacích princezna Charlene znovu odjela a „léčí se v zařízení mimo Monako,“ hlásí časopis People. Princ Albert dodal, že trpí „hlubokým vyčerpáním, emocionálním i fyzickým“. Zamítl jakékoli další fámy kolem léčby a poznamenal, že Charleneino zotavení může trvat několik týdnů.

Časopis People dodává, že po Charlenině návratu domů se vše rychle změnilo a ona si uvědomila, že potřebuje pomoc.

Návrat „proběhl v prvních několika hodinách docela dobře a pak se ukázalo, že jí není dobře,“ řekl Albert. Charlene dále zrušila své plánované vystoupení na Monacký národní den 19. listopadu s odvoláním na  "celkovou únavu“. Princ Albert dodal: "Byla zjevně vyčerpaná, fyzicky i emocionálně. Byla zdrcená a nemohla čelit oficiálním povinnostem, životu obecně, ani rodinnému životu."

Albert také odmítl myšlenku, že tito dva se potýkali s jakoukoli „krizí“ v jejich manželství. Zvěsti o možném odloučení se začaly objevovat, protože Charlene trávila stále více času mimo Monako.

"Pravděpodobně to řeknu několikrát, ale to nemá nic společného s naším vztahem. Chci to dát velmi jasně najevo," řekl. "Toto nejsou problémy v našem vztahu; ne ve vztahu mezi manželem a manželkou. Je to jiné povahy."

Vyvrátil spekulace všeho druhu

"Protože vím, že se sem tam objevují fámy, dovolte mi říci: Tohle není COVID," řekl Albert časpisu People. "A nesouvisí to s rakovinou. Není to otázka osobních vztahů. A pokud chcete probrat další spekulaci, tak to vůbec nesouvisí s plastickou chirurgií nebo obličejovou úpravou."

Princ Albert také poznamenal, že Charlene dospěla k rozhodnutí vyhledat léčbu sama a jen potřebovala své rodině říct, jak se rozhodla. Když to oznámila rodině, byli s ní všichni její bratři a švagrová.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.