Přejít k hlavnímu obsahu

Zánět močových cest už se nevrátí!

Infekce močových cest nás velmi často přivádí do ordinací lékařů. Minimálně jednou ji prodělá více jak polovina žen. Právě ženy jsou k infekci více náchylné z anatomických i hormonálních důvodů. Poradíme vám, jaké přípravky pomohou a na konci článku pro vás máme skvělou soutěž!

Záněty močových cest typicky provází bolestivé močení a dyskomfort v malé pánvi a zevním genitálu. Onemocnění se často vrací a bývá velmi obtěžující. Nejčastěji se v lékárnách můžeme setkat s pacientkami s infekcí močového měchýře (cystitida). Máme pro vás řešení, které zabrání nemoci, aby vás nadále trápila! 

Výjimečné složení

Urinal® Akut obsahuje patentovanou kombinaci vysoce koncentrovaného extraktu z celého plodu klikvy velkoplodé, který je vyráběn procesem garantujícím vysoký a stejnoměrný obsah proantokyanidinů, a vitamínu D pro imunitní ochranu. Vitamín D má značný vliv na imunitní systém, který řídí protizánětlivou reakci. Na výzkumu tohoto užitného vzoru a ověření kvality brusinkového extraktu ExocyanTM spolupracovali vědci z Univerzity Palackého v Olomouci. Dále Urinal obsahuje tradičně používaný zlatobýl obecný (Solidago virgaurea). Tato rostlina pomáhá mimo jiné udržet zdraví močového měchýře a dolních močových cest a přispívá k normální vylučovací funkci.

Doplněk stravy

Rychle a efektivně

Značka Urinal nabízí také inovativní doplněk stravy ve formě sáčků pro 2denní péči Urinal® Express pH. Obsahuje citronan draselný a citronan sodný, které pomáhají udržovat fyziologické pH moči, tím že rychle a efektivně neutralizují kyselé pH moči. Kyselá moč může způsobovat podráždění a pocity pálení při močení. Navíc obsahuje extrakt z břízy bělokoré (Betula pendula), která podporuje zdraví dolních močových cest a vylučovací funkci ledvin. Urinal® Express pH pH přináší rychlou úlevu od palčivých potíží, ale neřeší jejich příčinu, proto je vhodná kombinace s antimikrobiální léčbou nebo doplňkem stravy Urinal® Akut.

Doplněk stravy

Soutěž

Vyhrajte 3x balíček Urinal Akut + Urinal Express pH. Stačí vyplnit soutěžní formulář níže. Soutěž trvá od 17. 10. do 24. 10. 2019.