Přejít k hlavnímu obsahu

Projekt FITNESS WOMEN`S WEEK právě startuje!

Seznam výmluv, proč zrovna dnes nemůžeme do fitka, má každá z nás. Jednu si ale pro tento týden škrtněte - peníze. V pražském fitku totiž začíná akce, která potřebuje jen vaše odhodlání, nic víc!

Letní sezóna je v plném proudu a my ženy už dávno víme, že není třeba ladit „summer body“ do plavek. Cvičíme pro dobrý pocit a především pro svoje zdraví. Najít motivaci na cvičení v letních dnech je o trochu těžší a koupaliště s lákavou nabídkou langošů a zmrzlin na nás číhají na každém kroku. Ve fitness centru v pražských Čestlicích si pro vás připravili jedinečný FITNESS WOMEN`S WEEK, díky kterému přeci jen návštěvu fitness určitě zvážíte.

Info ikona
dadad

Najít motivaci ke cvičení není vždy lehké. V našem rozhovoru s trenérem Lukášem Kverkou jsme si povídali mimo jiné i o motivaci a zdravému přístupu ke cvičení. Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost, jak jeho rady vyzkoušet a ještě ušetřit. Celý týden mají totiž ženy VSTUP ZDARMA! 

"Chtěli jsme potěšit ženy, které by si rády aktivně odpočinuly. Děti jsou na táborech nebo u prarodičů, a s myšlenkou začít chodit do fitka koketovala snad každá žena. Celý týden zdarma určitě potěší a zároveň třeba někomu pomůže začít aktivněji a zdravěji žít," dodává provozní manager Miroslav Fiala. 

Kromě dvoupodlažního fitness se můžete těšit i na skupinové lekce, kam můžete vyrazit i se svojí kamarádkou. V tomto upršeném počasí je sportovní odpoledne značka ideál, že? :-) 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku