Přejít k hlavnímu obsahu

Co všechno se dá zvětšit pomocí plastické chirurgie: Pánové, i vaše chlouba může být větší, říká Robert Paulat

Všelijaké úpravy pomocí plastické chirurgie a estetické medicíny jsou v dnešní době naprosto běžnou záležitostí. A to jak u žen, tak u mužů. V pořadu Na Kafeečko webu Lifee.cz se nejen o tomto tématu rozpovídal majitel kliniky plastické chirurgie přezdívaný “český Ken”, Robert Paulat.

Plastické a estetické úpravy jako běžná součást dnešní společnosti

Žijeme v době, kdy jsou plastické a estetické úpravy naprosto běžnou záležitostí a rozhodně se tyto úpravy nepovažují za žádné tabu. Přirozená krása sice má své kouzlo, ale v boji proti stárnutí si můžeme velmi jednoduše dopomoct právě tímto způsobem. Ale nejedná se pouze o tyto případy, zkrátka a jednoduše, jakmile vás trápí nějaká nedokonalost na vašem těle a obličeji, můžete si k dokonalému vizuálu velmi jednoduše pomoct. O tom, jaké jsou momentálně v plastické chirurgii trendy, i o úpravách, které jsou vhodné pro každou věkovou kategorii, se rozpovídal Robert Paulat pro web Lifee.cz.

 

Na jaké úpravy chodí muži?

U žen se obecně s plastickými či estetickými úpravami setkáváme mnohem častěji než v případě opačného pohlaví. Muži si mohou v tomto ohledu nechat upravit všechny části těla, včetně své chlouby - buďto zbytnět, nebo prodloužit. „Když klienta odsajeme, tak následně tuk přečistíme a aplikujeme jej do penisu. Je to otázka objemu. Pokud se ovšem bavíme o délce penisu, tam už je to operační technika, kdy se naříznou úpony a penis se vytáhne o 3 centimetry,” říká Robert Paulat, který potvrzuje, že se páni nemusí ničeho bát - i přes úpravy vše funguje tak, jak má.

Jak si své oblasti nechávají upravit ženy?

Paulat zdůrazňuje, že ženy nepropadají kouzlu plastických a estetických úprav pouze v oblasti obličeje nebo jiných částí těla, pozornost věnují i své intimní oblasti. V tomto ohledu se ale nejedná pouze o estetickou, nýbrž i funkční stránku. Konkrétně labioplastika, tedy zmenšení stydkých pysků, je v tomto ohledu velmi populární zákrok. „Některé ženy mají opravdu dlouhé stydké pysky a vadí jim to, když nosí spodní prádlo, ze kterého to vyčnívá. Jezdí na kole a bolí je to, není to stejné jako před dvaceti lety,” vysvětluje “český Ken”.

Mohlo by se vám líbit

Chcete pevnější paže do letních tílek? Deset minut denně stačí, ta změna vás dostane

V šatníku máte plno krásných letních šatů a pohodlných tílek, ale stydíte se je nosit kvůli vzhledu vašich paží? Jsou oplácané, kůže na nich povolená, trpí viditelnou celulitidu? Rozhodně nemusíte v letních vedrech trpět v dlouhých rukávech. Nevzdávejte se oblíbeného oblečení a získejte krásnější paže jednoduchým cvičením. Nezapomeňte také na vhodnou péči o pokožku.
svetzeny.cz

Jaké estetické úpravy jsou populární v různých věkových kategoriích?

Jakožto majitel kliniky plastické chirurgie má Paulat také velmi dobrý přehled o tom, jaké úpravy jsou populární v různých věkových kategoriích. Kolem 20 let jsou u žen nejpopulárnější úpravy rtů a kontury obličeje. Normální jsou ale i úpravy jiných částí těla. „Samozřejmě prsa děláme úplně běžně, ve dvaceti se dělá už i modelace,” říká Paulat. Ve věku kolem 30, kdy většina žen rodí, je běžné, že na klinice upravují jak prsa po kojení, tak i bříško, vyzdvihnou se křivky a vše se upraví tak, aby se žena cítila ve svém těle opět krásně. Ženy po 40 pak následně řeší anti-aging. „Řešíme horní a dolní víčka, mini facelift nebo niťový lift, nebo můžeme eventuelně udělat tekutý lifting za pomocí kyseliny hyaluronové,” dodává.

Úpravy pomocí plastické chirurgie a estetické medicíny jsou dnes sice naprosto běžné, ovšem nic se nemá přehánět. Podívejte se, které známé celebrity svých úprav možná opravdu litují.

Zdroj článku