Přejít k hlavnímu obsahu

Legenda českého hokeje Vladimír Růžička: První ženu mu sebrala zákeřná nemoc, nakonec ho uhnala milovnice plastických operací

Kapitán zlatých hochů z Nagana a excelentní hokejový útočník Vladimír Růžička (60) si před lety prošel velmi bolestivou ztrátou. První manželka Eva mu zemřela na rakovinu. Všechny pak velmi překvapil, když se po jeho boku začala objevovat plastikami prošpikovaná dáma, která svým vzhledem dokáže pořádně šokovat a uznalé pochvaly se jí od okolí příliš nedostává.

Každý je však svého štěstí strůjcem. Věkový rozdíl dvacet pět let není pro Vladimíra s jeho Marií problém a bývalý hokejista je s partnerkou spokojený. Nikdo jim nedával moc naději, ale manželé všem vytřeli zrak a společně začínají osmý rok. Začátky vztahu ale nebyly lehké ani pro jednoho z nich.

Tajná rande na pozadí smutných dnů

V době, kdy Růžičkova první žena Eva statečně bojovala s rakovinou, potkal v jednom chomutovském baru Marii. Zájem extravagantní mladice dělal Vladimírovi dobře a alespoň na chvíli zapomněl na velkou bolest. Každý den sledoval, jak mu jeho láska, s níž byl od devatenácti let, pomalu odchází ze života. "Vláďovi jsem doporučovala, aby byl s rodinou co nejvíc. Všichni tehdy bojovali, spojili síly a snažili se zajistit nejlepší možnou léčbu. My jsme se viděli jen jednou týdně na pět minut. Ani jsme nemluvili,“ popsala Marie v knize Ženy za zády s tím, že se s bývalým hokejistou viděla na pouhých pět minut jednou týdně.

Růžičkovu novou vyvolenou nikdo nechápal

Bohužel Eva svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála. V tu chvíli mohla Marie veřejně vstoupit na scénu a pomoci Vladimírovi s největší ztrátou v životě. Podle svých slov bývalá striptérka moc dobře věděla, jak její vyvolený trpí a snažila se ho všemožně podporovat. Růžička byl rád, že má někoho po boku, opačný přistup však měly jeho děti. Nejen ony nedokázaly pochopit, že se táta znovu oženil, a to pouhý rok od smrti jejich milované maminky.

Mohlo by se vám líbit

Šampión Jakub Voráček: Excelentní hokejista začal vztah se svou životní láskou dvojitou nevěrou, srdci nedokázal poručit

Na ledu byl neskutečným bojovníkem a totéž Jakub Voráček (34) předvedl, když se bláznivě zamiloval. Svou vysněnou partnerku Markétu potkal v době, kdy byli oba zadaní. Hokejista věděl, že ublíží mnoha lidem, srdci však nedokázal poručit. Začátek vztahu s krásnou zdravotní sestřičkou tak nese pachuť nevěry, ale boj o lásku se vyplatil. Jakub nemůže být šťastnější a přítelkyni by snesl modré z nebe.
svetzeny.cz

Děti extravagantní macechu nepřijaly

Syn Vladimír, jenž kráčí v tátových hokejových stopách, ani nepřišel na tátovu druhou svatbu. A není se čemu divit. Novou vyvolenou kapitána týmu zlatých hochů z Nagana dodnes nepochopilo mnoho lidí z hokejistova okolí. Vztahy otce a syna jsou kvůli nové maceše na bodu mrazu, ale starší Vladimír si za svou láskou stojí. Nový život tak začal s pořádně ‚‚tlustou čarou” za minulostí a spálil všechny mosty, které by měly vést ke špinění jeho vyvolené. Ta rozhodnutí dcery a syna z manželova prvního vztahu respektuje. „Vláďovým dětem rozumím. Ztratily mámu a bylo to pro ně hodně těžké. V ničem netlačím na pilu. Něco už se změnit nedá,“ uvedla žena, jež se svou tváří provedla šílené věci.

Milovnice plastik je lidem k smíchu

Ne nadarmo se říká, že méně je více. Když se lidé podívají na fotky Marie, kterými zásobuje sociální sítě, tak někteří dostanou záchvat smíchu a druzí s vytřeštěnýma očima kroutí hlavou. Marie je vlasovým chameleonem a ráda mění barvu svých vlasů. To není až tak nepochopitelné. Horší je to už s jejím obličejem a tělem. Nevkusné umělé řasy, napíchaná pusa vypadá jak po náletu roje včel a zvětšené poprsí snad každou chvíli exploduje. Každý ze snímků je pak ‚‚prohnán” mnoha filtry a Marie vypadá jako velmi špatná reklama na plastickou chirurgii. 

Samozřejmě, nejdůležitější je, že s Vladimírem ustáli krizi, kdy se jeho druhá žena dokonce na chvíli odstěhovala. Žijí si spokojeným rodinným životem se společnou dcerkou Lejlou. Vladimír bude trénovat Most, který hraje třetí nejvyšší soutěž a Marie už netrpělivě vyhlíží další plastiku či estetickou úpravu, aby byla pro svého hrdinu ještě krásnější.  

Vladimírova láska Marie zcela propadla plastikám a umělému vzhledu
Zdroj článku