Přejít k hlavnímu obsahu

TEST: Nakreslete prasátko a odhalte nejen vaše postelové kvality. Budete překvapeni, jak to sedí

Existuje spousta testů, které zvládnete za pár minut, nemusíte ani odpovídat na záludné otázky. Jen kreslíte. A to o vás může spoustu zajímavých věcí prozradit. Každý má nějakou vizi a i když to může být zcela nevědomky, projevíte tak svůj charakter. Možná i tím, jak nakreslíte na papír prasátko.

Vyzkoušejte si psychologický test

Nepotřebujete k tomu nic moc zvláštního. Stačí vám čtvrtka papíru, tužka a můžete začít. Nepotřebujete mít ani žádné malířské schopnosti, nemusíte chodit roky do výtvarné školy. Nepodvádějte. Na výsledky se podívejte až poté, co budete mít vše nakresleno. Přijdete tak o zábavu a možná i o zajímavé poznatky. Podle vlastní fantazie a intuice nakreslete prasátko. Až ho budete mít, podívejte se na výsledky.

Umístění prasátka na papíře

Prasátko umístěno v horní části papíru značí, že jste pozitivní a optimističtí lidé, kteří se rádi smějí a jsou často dobře naladěni. Život je krátký, proč se zbytečně mračit. Prasátko nakreslené ve středu papíru značí realitu. Jste lidé, kteří stojí pevně nohama na zemi a díváte se na svět reálnýma očima. Nemáte žádné naivní představy, umíte pojmenovat věci pravými jmény. Prasátko v dolní části papíru zase naznačuje sklony k pesimismu a negativnímu pohledu na svět.

Mohlo by se vám líbit

Test: Kresba člověka v dešti vypovídá o tom, jak jste schopní obstát v životě

Vyzkoušejte jednoduchý zábavný test, který prozradí, jak jste schopní obstát v životě, řešit problémy a přizpůsobit se novým situacím. Budete potřebovat jen tužku a papír. Stačí nakreslit osobu stojící v dešti. Následně si přečtěte hodnocení, poradíte si se vším, nebo je pro vás každá maličkost problém?
svetzeny.cz

Pohled prasete

Doleva znamená, že věříte na tradice a rádi si tvoříte své vlastní tradice, které v rodině udržujete. Je pro vás snadné zapamatovat si důležitá data. Kouká směrem doprava. Jste lidé aktivní, nestojíte na jednom místě, nejste z těch, kteří by celé dny jen odpočívali. Ne vždycky si vážíte své rodiny tak, jak by si zasloužila. Když se prasátko dívá směrem k vám znamená to, že jste upřímní, vyrovnaní a nebojíte se konfliktů.

Zpracování prasátka

Kresba vyvedená do nejmenších detailů značí analytickou mysl a člověka trpělivého a nedůvěřivého. Znamená to také, že nic neodfláknete. Základní obrysy prasátka zase naznačují člověka citlivého, dobrosrdečného, který se nebojí rizika.

Mohlo by se vám líbit

Nejkratší test osobnosti: Vyberete si rajče, nebo meloun? To o vás prozradí víc, než si myslíte

Zkoušíte všemožné psychologické testy, které vám na základě série otázek vyhodnotí, jakou máte osobnost? Chcete se o sobě dozvědět více skrz jednoduché testy? Vyzkoušejte tento krátký a především zábavný test.
svetzeny.cz

Psychologický test odhalí vaši osobnost 

Anomálie: Prase nemá všechny nohy - znamená to nejistotu, absenci rychlého rozhodování. V citech jste nejistí a někdy i příliš zbrklí. Rozměry uší zase ukazují, jak umíte poslouchat názory druhých. Čím větší uši, tím víc umíte vyslechnout druhé. Délka ocásku značí vaše postelové kvality. Čím delší, tím lepší.

Zdroj článku