Přejít k hlavnímu obsahu

Umělá inteligence vytvořila podobu princezny Charlotte ve 20 letech

Narodit se do královské rodiny často znamená být středem pozornosti celého světa. Jinak tomu není ani u princezny Charlotte (8), prostřední z dětí prince Williama a vévodkyně Kate. Půvabná je již teď a rysy z tatínkovy strany se u ní rozhodně nezapřou. Umělá inteligence vytvořila podobu toho, jak bude malá Charlotte vypadat ve svých 20 letech.

Princezna Charlotte se narodila 2. května 2015 jako druhé ze tří dětí prince Williama a vévodkyně Kate. A ačkoliv se v roce 2018 narodil její mladší bratr, princ Louis, jeho narození ji neposunulo v pořadí následnictví. Po jejím otci Williamovi a starším bratrovi Georgovi tedy zaujímá třetí místo v pořadí na královský trůn.

Největší skandály britské královské rodiny: Páska s hákovým křížem nebo románek s ženatým mužem

Skandály se nevyhýbají ani britské královské rodině. Pojďme si připomenout ty největší z nich. V minulosti přední stránky bulvárních novin plnila například fotografie prince Harryho s páskou s hákovým křížem na ruce či lízání nohou vévodkyně Sarah.
svetzeny.cz

Princezna Charlotte jako ikona

Když se Charlotte narodila, jásala celá Británie. Jedná se totiž o první královskou princeznu narozenou v britské panovnické rodině po celých 65 letech. Do té doby byla poslední narozenou princeznou dcera Alžběty II., princezna Anna. Charlotte se tedy stala ikonou hned z několika důvodů a to od první chvíle, kdy přišla na svět.

Do paměti lidí z celého světa se pak zapsala jako čtyřletá, kdy podobně jako její mladší bratr Louis o pár let později, i ona na oficiální královské regatě tak trochu lumpačila. Místo zdvořilého mávání a úsměvů, na které jsme u členů královské rodiny zvyklí, vyplázla malá princezna na novináře jazyk. A ačkoliv jsou královské děti již od útlého věku vychováváni v přísných pravidlech a moc dobře ví, jak se na veřejnosti mají a nemají chovat, Charlotte tedy ukázala světu, že nehledě na to, z jaké rodiny pochází, děti jsou stále jen děti.

Princezna se stala ikonou i v dalších ohledech, a to například v módě. I přes snahu rodičů o udržení svých dětí mimo dosah médií, každá fotografie nebo veřejné vystoupení Charlotte vyvolávají mediální šílenství. Statistiky nákupů a hlasování rodičů naznačují, že Charlotte je hlavní ikonou dětské módy. Maloobchodníci, zejména v oblasti oděvů, zaznamenávají významný růst prodeje díky tomu, že se jejich produkty objevují na snímcích princezny. Tento fenomén je označován jako “efekt princezny Charlotte“ nebo také “Charlottin efekt“. Podle odhadů Brand Finance by britská ekonomika měla z celého života princezny Charlotte získat výnos ve výši 3 miliardy liber.

Vánoční fotografie Kate a Williama s dětmi pro rok 2023 je odhalena. Fanoušky dojímá její výjimečnost

Kate Middleton a princ William odhalují novou rodinnou fotografii jako letošní vánoční přání. Princ George, princezna Charlotte a princ Louis neuvěřitelně vyrostli a černobílý snímek dojímá fanoušky po celém světě. Podívejte se, jak jim to sluší.
svetzeny.cz

Z dítěte mladou dámou

Navzdory tomu, že jí je pouhých 8 let, zdá se, že Charlotte velmi dobře pochopila svou úlohu a to, co se od ní očekává. A tak se i přes svůj nízký věk dokáže velmi dobře chovat jako mladá dáma. Letos v květnu při korunovaci jejího dědečka Karla III. dokázala, že se si své postavení uvědomuje velmi dobře a podle toho se také chovala. Vedle svých rodičů Kate a Williama a brášky Louise (5) vkročila do Westminsterské katedrály s elegancí opravdové dámy. Během celého obřadu, který by pro děti jejího věku byl poměrně nudný, udržela pozornost a chovala se vznešeně. Přesně, jako sestra budoucího panovníka.

Charlotte roste do krásy

Kromě toho, že princezna celému světu ukázala, že se umí chovat, ukázala také to, do jaké krásy roste. Není pochyb o tom, že Charlotte zdědila rysy po svém otci. Podoba se absolutně nedá zapřít. Mají stejný úsměv i oči. Ovšem, čím je princezna starší, tím více na ní vyniká také půvab a jemná ženskost její matky Kate. A veřejnost samozřejmě zajímá, jak bude princezna vypadat v budoucnu. To se pokusila nastínit umělá inteligence a dle všeho vyroste z Charlotte opravdová kráska.

Jak bude podle umělé inteligence vypadat princezna Charlotte ve svých 20 letech?

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Princezna Charlotte
Zdroj článku