Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Místo, které vás nejvíce děsí, je odrazem toho, co vám v životě schází. Zjistěte, zda vás vystraší studna, tunel nebo něco jiného

Jste poslední dobou nespokojení se svým životem, ale nedokážete přesně říct, co vám schází? Vyzkoušejte náš psychologický kvíz, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi strašidelných obrázků a přečíst si jeho výklad.

Návod na provedení kvízu

Kvíz je velmi snadný, stačí se zadívat na obrázek a vybrat si místo, které ve vás vzbuzuje největší obavy a strach. Na výběr je celkem 8 míst: studna, strašidelný dům, temné schodiště, chatrč, tunel, ponurá chodba, ledová jeskyně a tmavý průchod. Každé z míst má své číslo, to si zapamatujte, až si vyberete jedno z nich. Máte hotovo? Pak pokračujte na číslovaný výklad.

Info ikona
Psychologický test

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 10 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na deset jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky v lese, kdy si sami zvolíte, co vás zde potká.
svetzeny.cz

1. Studna

Studna je velmi děsivé místo z důvodu, že při pohledu na ni se nám honí hlavou myšlenky na to, co se tam dole asi děje. Není se čemu divit, že vás toto místo jako z hororu pořádně vystrašilo. Tato volba značí, že jste paralyzováni vlastním strachem. V životě máte pocit, že o něco přicházíte, že vám tzv. „ujíždí vlak“. a to vás děsí úplně nejvíc. Chybí vám nové zážitky a cítíte se jako v kleci.

2. Strašidelný dům

Je vám úzko, jen co se podíváte na druhý obrázek zobrazující strašidelný dům? V tom případě si připadáte „sami jako kůl v plotě“ a zoufale vám chybí přítomnost blízké osoby. Tou nutně nemusí být jen partner, ale třeba i kamarád či rodinný příslušník. Máte pocit, že se o vás nikdo nezajímá, stejně jako o dům na fotografii.

3. Temné schodiště

Vstávají vám vlasy hrůzou při představě, že byste se měli sami projít potemnělým schodištěm? V tom případě trpíte úzkostmi a obáváte se budoucnosti. Děsí vás vstup do neznáma. Také je možné, že vám schází pevné zdraví, tuto možnost si leckdy vyberou lidé, kteří mají zdravotní potíže.

4. Opuštěná chatrč

Zdála se vám naprosto nejstrašidelnější opuštěná chatrč? V tom případě vám v životě schází momentálně především finance. Možná se topíte v dluzích, máte problém pokrýt životní náklady nebo si zkrátka nemůžete dovolit vysněné věci. Dost možná vás psychicky ničí, že rodině nemůžete dopřát určitý standard.

5. Tunel

Vystrašil vás temný tunel vedoucí do neznáma? V tom případě se o vás dá říct, že si nevěříte a chybí vám sebevědomí. Jste na sebe příliš přísní a neustále o sobě pochybujete, a to i v činnostech, které skvěle ovládáte. Je třeba, abyste se naučili sebelásce a zapracovali na své sebedůvěře. Začněte tím, že slevíte z nároků, které na sebe máte.

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 6 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na šest jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky hradem, kdy zapojíte fantazii a vyberete si jednu možnost nejbližší vaší představě.
svetzeny.cz

6. Ponurá chodba

Pakliže je vaší volbo ponurá chodba, schází vám v životě pocit pohodlí. Určitá věc vám nedá spát, něco vás trápí natolik, že vám to otravuje život do té míry, že na danou záležitost musíte stále myslet. Může to být problém v rodině, neshody s partnerem nebo napjatá situace v práci. Dokud nevyřešíte tento palčivý problém, nikdy nebudete spokojení. Proto to neodkládejte.

7. Ledová jeskyně

Chlad ledové jeskyně sálá i z fotky. Jak možná už tušíte, symbolika fotografie odkazuje na emocionální chlad a chybějící lásku a vřelost ve vašem životě. Rádi byste našli partnera, se kterým budete konečně šťastní, ale ten stále není na obzoru. Pokud jste ve vztahu, nemůžete se zbavit pocitu, že váš partner není tím pravým.

8. Tmavý průchod

Máte husí kůži při představě, že byste museli projít temným průchodem ven? V tom případě to značí, že vám v životě chybí pocit, že jste naplnili své poslání. Neznáte svůj životní úděl a cítíte, že jen bezcílně bloumáte světem. Možná nikde nejste doma nebo jste nenašli smysl života či práci, kde byste se seberealizovali. Je třeba, abyste začali myslet pozitivně a pokusili se změnit, co vás v životě nečiní šťastnými.

Zdroj článku