Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na měsíc listopad: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Dny se začínají krátit a je tu první listopad neboli Samhain. Vstupujete do tohoto měsíce dnem, kdy minulost, přítomnost a budoucnost zmizí a vše by se mělo spojit v jeden okamžik. Co vám odkryjí tarotové karty?

Velký horoskop na listopad: Kdo by měl víc odpočívat a kdo může očekávat zvýšený přísun peněz? Zjistěte, co vás tento měsíc čeká

Zajímá vás, co nás čeká v listopadu a na co bychom si měli dávat pozor? Přichází předposlední měsíc tohoto roku, který bude měsícem zamyšlení a vnitřní práce uvnitř našeho vnitřního já. S listopadem navíc přivítáme zatměním měsíce v Býku. Přinese vám jisté prozření a kontrolu reality, proto mu věnujte zvýšenou pozornost.
svetzeny.cz

Začátek měsíce listopadu je zasvěcen zrání. Podívejte se, jak se příroda krásně zabarvila, odpočívá a připravuje se na zimu. Buďte jako čistý list a zaměřte se na vše, co jste nestihli, nebo vám zbytečně bere energii. Jste zavaleni povinnostmi, nebo zkrátka jen nestíháte? To je přesně ten moment, kdy je třeba se zastavit, jít na procházku a rozjímat. Co je pro vás priorita a jak chcete žít klidněji? Pro ty, kdo se nudí, je to ideální období nechat nudu pěkně uzrát. Odpočinek je nyní takovou vaší povinností, abyste stihli vnímat, co úžasného máte za sebou a uměli se ocenit. Mnoho lidí na to zapomíná, žijí rychle a neohlídnou se, aby sami sobě vzdali hold, jak to všechno zvládají. Teprve potom se pusťte do záležitostí, které chcete změnit. Výsledek musí být takový, že jste efektivnější, ale přitom máte stále energie na rozdávání. Budete ji potřebovat, jelikož do jara je dlouhá doba.

Info ikona
Tarot rytíř pohárů

Karta zdraví: Rytíř pohárů

Rytíř pohárů vás provází ve světě emocí a jejich zklidnění. Než se řítit do neznámých vod, zaměřte se na vámi osvědčené a vyzkoušené postupy. Když budete nyní hledat rady u druhých, může vás to zavést tam, kam vůbec nechcete. Začněte důvěřovat sami sobě a svým zkušenostem. Vaše pocity jsou důležité, ale je třeba se v nich vyznat. Rozpitvejte vaše nálady a prozkoumejte svoje city. Je na to nyní skvělý čas. Nalaďte se na vibrace svého těla i duše a zkuste je spojit. Je to úžasný pocit, který vás osvěží jako “živá voda”. Rytíř pohárů má dobré srdce, ale neví, kam jede. Tak to je i ve vztazích, které provází nepřiměřené emoce. Můžou být zmatené a nenaplněné. Emoce vás provází celý život a ovlivňují celou společnost. Prozkoumejte, kde se cítíte dobře. Podívejte se na řeku, kterou máte kolem sebe. Zkuste se naladit na silný vodní živel, který vám dá svoji sílu a schopnost překonat všechny bolesti, které jste zažili. Potom zůstaňte stát nohama pevně na zemi a objeví se vám možnosti, které by vás v záplavě emocí ani nenapadly.  Iluze vás dnes můžou ovlivnit více, než si myslíte, nepodléhejte jim, vše si dnes řádně analyzujte a nepouštějte se do ničeho, co nemá reálný základ. Cítíte energii na cestu kolem světa? Tak to jste přesně naladěni na kartu Rytíře pohárů, využijte tuto energii k radosti. Vyprávějte si vtipy a hlasitě se smějte, je to skvělý čas pro projevení pořádné radosti a srdečného smíchu.

Horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu potkají na podzim svoji lásku. Střelce zasáhne amorům šíp

Dlouhé čekání je u konce: Dvě znamení zvěrokruhu na podzim roku 2022 konečně potkají velmi zvláštní osobu - s velkým potenciálem! Těšte se, velká láska se blíží a vy vyhráváte v loterii to nejlepší.
svetzeny.cz
Info ikona
Tarot Milenci

Karta lásky: Milenci

Hledejte opravdovou lásku a její hodnoty. Znáte je? Víte, co je láska? To jsou otázky, ke kterým vás vybízí tarotová karta Milenci. Láska je slovo, které se někdy v životě tak často opakuje, že o ní častěji mluvíte, než ji zažíváte. Zkuste se dnes spojit se svým srdcem a naplňte den láskyplnými gesty. Zkoumejte, co je pro vás láska. Nezaměňujte ji za opojné růžové brýle”. Karta Milenci je o citlivé, bezpodmínečné lásce, která je podstatou vztahu, vzájemné tolerance a porozumění. Pokud nemáte partnera, začněte šířit svoji lásku do okolí a určitě se najde brzy skvělý parťák do vašeho života. Položte si otázku, když jste se cítili milováni, měli jste rádi sami sebe? Pracujte dnes na své sebelásce, zajděte si na kávu a oceňte krásu toho, co uvidíte. Kdo by měl začít s láskou k vám dřív než vy sami? Jak i karta naznačuje, je čas se rozhodnout, který vztah je pro vás důležitý. Pokud se muži nerozhodnou, ženy to udělají za ně.

Jaký byl váš minulý život dle numerologie: Byli jste válečníci, milionáři či věštci?

Každého z nás by jistě zajímalo, kým jsme byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jsme v blahobytu a nic nám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jsme bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali. Možná, že zjistíte, že podvědomě jste to celou dobu tušili.
svetzeny.cz
Info ikona
Tři pentakly

Karta financí: 3 pentakly

Listopad vás nezahrne odpočinkem, ale vyzve vás ke spolupráci. Někdy je třeba více hlav, aby se práce pohnula kupředu. Jak to máte s kolegy, pustíte je ke své práci, nebo je jenom necháváte pozorovat, zatímco vy nevíte, kam dříve skočit? Je to výzva, abyste se zaměřili na finanční aktivitu, která je pro vás nejdůležitější, ta si žádá vaši pozornost. Jděte do hloubky, hledejte další možnost vývoje. Pokud máte ve financích nepořádek, udělejte si čas a srovnejte si k nim svůj vztah. Karta 3 pentaklů není o pořádku ve financích, ale o příležitostech a trpělivosti je realizovat. Zaměřte se i na sebemenší detaily. Může se také ukázat někdo ve vašem životě, koho zaujmou vaše schopnosti a píle, mluvte o své práci s lidmi, které to zajímá, a nepřehlédněte příležitosti, které vám osud přihraje do cesty. Skvělý výsledek bude zaručený!


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Více se dozvíte na Alchymistka.com

Zdroj článku