Přejít k hlavnímu obsahu

Neobyčejné děti, které svým netradičním vzhledem budí pozornost. Příroda i rodiče dokáží leckdy překvapit

Info ikona
Neobyčejné děti

Všechny děti jsou svým způsobem jedinečné. Některé z nich jsou veselejší, některé vážnější, některé zas dokážou okolí ohromit svým krásným či jedinečným vzhledem. Příroda totiž dokáže leckdy opravdu překvapit a stvořit lidi se zvláštními anomáliemi či schopnostmi. Někdy však není zodpovědná za netradiční vzhled dětí příroda, ale jejich rodiče. Posuďte sami, jak na vás působí následující děti, které jejich netradiční vzhled proslavil.

Nariyana

Dívka se jménem Nariyana pochází ze sibiřského města Jakutsk v Rusku. Její neobvyklý vzhled vychází z toho, že se do tmavovlasé rodiny narodila jako albín. Jinak je to však obyčejná dívka, která chodí do školy stejně jako její vrstevníci, ale na rozdíl od ostatních nemůže dlouho pobývat na slunci a oči si musí chránit slunečními brýlemi. Neobvyklého vzhledu dívky si všimnul fotograf Vadim Rufov, díky kterému se následně dívka stala populární na sociálních sítích.

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Měla je princezna Diana i John F. Kennedy, co je pro ně typické?

svetzeny.cz

Millianna Worthy

Dívka se jménem Millianna Worthy ze Severní Karolíny v USA se narodila s bílými vlasy. Stejně jako její matka Brianna Worthy má neuvěřitelně vzácný genetický rys, kdy obě mají část vlasů nad čelem zcela bílé. Millianna už je čtvrtou generací, která tuto genetickou anomálii nese. Tento ojedinělý jev je zapříčiněn hypochromií, což je nedostatek melaninu, tedy hnědého až černého pigmentu, který se vyskytuje ve vlasech, obočí atp.

Junior Cox-Noon

Tento chlapec se narodil ve městě Brighton ve Spojeném Království s hmotností 4,5 kilogramu. Brzy se stal místní celebritou  kvůli svým hustým a dlouhým vlasům. Díky nim získal přezdívku „malý medvěd“ a brzy se stal hvězdou sociálních sítí. Nejpodivnější na této genetické anomálii je, že mu vlasy rostou směrem vzhůru.

Trpí vaše dítě úzkostí? Odhalí to jednoduchý test, stačí ho nechat nakreslit rodinu

svetzeny.cz

Muin Bachonaev

Muin Bachonaev je chlapec s nejdelšími řasami v Rusku. Jejich délka měří neuvěřitelných 3,5 cm. Když se narodil, byl hvězdou celé nemocnice. Měl velmi dlouhé vlasy a řasy mu spadaly až na tváře. Podle slov samotného chlapce mu řasy v ničem nevadí, i když přitahují velkou pozornost. Nijak mu nevadí v hraní fotbalu a v jeho velkém snu stát se skvělým profesionálním fotbalistou.

Ava Clarke

Dívka ze Spojených států amerických se narodila do afroamerické rodiny jako albín. Hned při jejím narození bylo jasné, že bude zvláštní. Měla modrozelené oči, rty jasně růžové a vlasy i kůži světlé. Díky albinismu však Ava málem přišla o zrak, naštěstí se jí ho však podařilo díky operaci zachránit a dívka nyní hodně čte, tančí a věnuje se modelingu.

Trend krásy: na podzim budou v kurzu grafické oční linky. Inspirujte se i vy

svetzeny.cz

Chahat Kumar

Dívka se jménem  Chahat Kumar pochází z Indie a má mimořádný apetit. Ve věku osmi měsíců vážila už přes 17 kilogramů. Její rodiče věří, že za její nezdravý apetit je zodpovědná vyšší moc. Den za dnem tak Kumar stále přibírá, jelikož její rodiče jí nejsou schopni zakázat jíst porce, které čtyřikrát převyšují obvyklé porce jídla. Lékaři se ji pokoušeli od jejích devíti měsíců léčit, ale kvůli nedostatku léků na hormonální terapii v Indii ji dále léčit nemohou.

Giuliano Stroe

Tento chlapec narozený v Rumunsku začal sportovat, když mu byly pouhé dva roky.  Jeho otec začal s intenzivním tréninkem a snil o tom, že se Giuliano proslaví. To se mu také splnilo a Giuliano je dokonce držitelem několika rekordů v Guinnessově knize rekordů. Mnoho lidí však jeho rodiče za jejich přístup odsuzují.

Pětice barev vlasů, které budou na podzim trendy: Jaký ostín barvy se hodí k vašemu typu? Vyberte si ten správný, který vám bude slušet

svetzeny.cz