Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu potkají na podzim svoji lásku. Střelce zasáhne amorům šíp

Dlouhé čekání je u konce: Dvě znamení zvěrokruhu na podzim roku 2022 konečně potkají velmi zvláštní osobu - s velkým potenciálem! Těšte se, velká láska se blíží a vy vyhráváte v loterii to nejlepší.

Právě když jsou podzimní dny nejchladnější a nejšedivější, toužíme po někom, ke komu bychom se mohli přitulit. V lepším případě by to neměl být jen tak někdo, ale náš dokonalý protějšek. Ale kdo ví, kdy a kde nám spřízněná duše zkříží cestu? Nemůžeme vám pomoci s tím, kde, ale hvězdy vám řeknou kdy. Podle astrologie čeká na podzim 2022 zvláštní setkání dvě znamení zvěrokruhu:

Rak

Raci prožívají podzim s řadou kouzelných okamžiků. Není divu, protože vodní znamení je díky příznivé planetární konstelaci obklopeno pozitivní aurou. Raci mají nyní šanci potkat velmi zvláštního člověka, který je fascinuje. A nakonec by se z toho mohlo vyvinout i dlouhodobé partnerství.

Důležité: Člověk srdce může být také spřízněnou duší, se kterou člověk nemusí nutně vstupovat do vztahu na úrovni lásky.

Jaký byl váš minulý život dle numerologie: Byli jste válečníci, milionáři či věštci?

Každého z nás by jistě zajímalo, kým jsme byli v minulém životě? Odpověď vám může poskytnout numerologie. Žili jsme v blahobytu a nic nám nescházelo nebo vás naopak sužovalo trápení a zažili jsme bídu? Zjistěte, jaké povolání jste pravděpodobně vykonávali. Možná, že zjistíte, že podvědomě jste to celou dobu tušili.
svetzeny.cz

Střelec

Střelci touží na podzim po dobrodružství a nových životních výzvách. Ohnivé znamení by se mohlo brzy setkat s osobou milující svobodu, která sdílí stejné touhy. Společně jsou na úrovni, která z nich dělá nepřekonatelné duo a společně by mohli ovládnout svět. Gratulujeme!

Zdroj článku