Přejít k hlavnímu obsahu

Typy spřízněných duší: Léčivé nebo karmické spojení

Také se vám v životě stalo, že jste potkali někoho, s kým jste cítili, že je to “ono”? Ať už to byl vztah přátelský nebo partnerský. Ihned jste si sedli, měli jste pocit, že se znáte dlouho, prostě že jste spřízněné duše. A takové vztahy skutečně existují, protože spřízněné duše v životě potkáte na mnoha úrovních. Jsou i různé typy spřízněných duší, které se ve vašem životě mohou objevit. Které jste za svůj život potkali?

Spřízněná duše

Opravdová spřízněná duše je pravděpodobně tou nejdůležitější osobou, kterou v životě potkáte. Najdete ji tehdy, když to nejméně čekáte. Jde o lidi, kteří vás zrcadlí a uvědomují si, že v životě opakujete určité vzorce, popohání vás ke správné cestě. Existují různé typy spřízněných duší a vztahů, které vás mohou potkávat. Využít této příležitosti a rozvíjet hlubší spojení, je už na každém člověku.

Léčivé spřízněné duše

Přijdou do života povětšinou jako přátelé, kteří vám mají něco předat. Je to taková lekce života, projevují se tím, že mají přesné načasování. Ví přesně, kdy přijít a co je potřeba vás, naučit. Tito přátelé vám pomáhají jít vpřed, učit se a uzdravovat některá traumata. Poznáte je jednoduše - velmi rychle se s nimi spřátelíte a objevují se tehdy, kdy ostatní přátelství pokulhávají nebo se v životě potýkáte s problémy a opakujícími se vzorci. Toto přátelství nemusí vydržet, může mít hned několik vzestupů a pádů, pokud je dokážete přijmout, může být přátelství velmi poučné a plodné.

Čtěte také: Spřízněná duše: Jak poznat, že se už brzy objeví ve vašem životě?

Cítili jste někdy, že máte vedle sebe spřízněnou duši? Nemusí to být nutně jen partner, ale třeba někdo jiný z rodiny nebo třeba kamarádka. Cítíte, že ten vztah je něčím jedinečný. I když jste někoho takového zatím nepotkali, dobrou zprávou je, že se tak může stát kdykoli. Každý totiž v životě svoji spřízněnou duši dříve či později potká. Jak poznat, že se tento okamžik blíží?

Spřízněné duše z minulého života

Duše mohou mít několik minulých životů, a tím pádem se mohou potkat spřízněné duše, které byly propojené i v tom minulém životě. Spojení je okamžité, můžete mít pocit, že budete přáteli navždy. A je jedno, kolik času spolu strávíte, kolik vás od sebe dělí kilometrů. Toto přátelství může být bezstarostné, ale také formující, může trvat celý život. Učí nás důvěřovat v sebe sama. Jeden druhému důvěřujete natolik, že si řeknete prakticky všechno. Neodsuzujete se, pomáháte si. Jste skutečně sami sebou, leží vám na srdci skutečný zájem, společně si plníte své sny. Důležité je zůstat ve spojení, pěstovat přátelský vztah, věnovat jeden druhému tolik důležitý společný čas. Tito lidé jsou nezbytní k tomu, aby se z vás stala nejlepší verze sebe sama.

Karmické spřízněné duše

Jde o spojení hluboké, často bolestivé, protože zahrnuje boj o ego. A je potřeba ho dát chvíli stranou, unést tu bolest, protože to je cílem. Naučit se překonávat utrpení je mnohdy jediným řešením. Cítíte společně emoce velmi intenzivně a mnohdy, v rámci karmického spojení, cítíte skutečně to, co cítí druzí. Dejte stranou ego, buďte si vědomi energie, kterou vyzařujete a zaměřte se na pozitivní aspekty vztahu. Získáte tak spoustu dobrého do života.

Čtěte také: Jak se navrátit do minulého života a získat odpovědi na otázky ze současnosti

Život máme jen jeden, říká se. Jenže co když to není tak úplně pravda? Mnohá náboženství a filozofie jsou postaveny na myšlence reinkarnace nebo také převtělování duší. Duše si v každém životě řeší nějaké téma a posunuje se tak do vyšších vibrací a blíže svému zdroji, ze kterého vzešla. Jak se do minulosti dostat a co z ní lze vyčíst?

Dvojplameny

Dvojplameny (jde o jednu duši, která se rozdělí do dvou těl) spolupracují na překonání emocionálních a duchovních bariér. Mluví spolu celé hodiny a jsou prakticky k nezastavení. Přemýšlí stejně, dokončují věty za toho druhého, dělají spoustu věcí přirozeně a samozřejmě společně. Tento vztah přesahuje ego jednoho i druhého. Když se vzájemně potkáte, cítíte úplnost. Získáte pocit, že toho druhého znáte odjakživa. Jste k sobě vzájemně velmi upřímní, protože kdybyste si lhali, pravděpodobně to odhalíte, jste na sebe totiž napojení. Společně překonáte všechno.

Zdroj článku