Přejít k hlavnímu obsahu

Víte, která znamení se k sobě nejvíce hodí? Těchto 9 dvojic tvoří dokonalé páry

Můžete najít lásku podle astrologie? Někteří lidé se k sobě hodí více a někteří méně. Je to jejich nastavením, hodnotami, nastaveným cílem, kterého chtějí dosáhnout, společenského postavení a mnoha a mnoha dalších věcí. Jednou z nich je také znamení zvěrokruhu. Některá se k sobě hodí o něco víc. Mají společnou kompatibilitu. Jaké kombinace znamení jsou ty nejlepší?

Znamení, která se k sobě hodí: Oheň, vzduch, země, voda

Beran a Vodnář

Oheň a vzduch. Oba jsou tak trochu dobrodruzi a spontánnost vnímají pozitivně. Jejich silná touha po svobodě a nezávislosti je bude přitahovat. Kreativita a vášeň je pro ně samozřejmostí z čehož plyne také dostatek nadšení a energie, kterou do svého života vkládají. Sdílí lásku k novým zážitkům a to je spojuje a vede k dynamickému vztahu plnému vzrušení.

Býk a Rak

Země a voda. Oba tvoří velkou stabilitu a bezpečí domácího života, proto jsou společně hluboce propojení. Oba jsou starostliví a pečující, cítí velké emocionální spojení a mnoho věcí řeší skrz emoce. Býk do vztahu přinese praktičnost a stabilitu, Rak zase emoce, citlivost a plnou podporu, po které Býk tolik touží.

Blíženci a Lev

Vzduch a oheň. Obě znamení jsou nadmíru společenská a ráda se baví. Milují komunikaci a to je i silným pojítkem jejich vztahu. Rádi se tak trochu předvádí, mají hravou a zábavnou povahu, která je pasuje mnohdy do role baviče celého večírku. Jejich vztah proto může být živý a zábavný, což ocení. Blíženci se pyšní intelektem, Lev zase vzrušením a vášní.

 

Numerologie: Váš den narození prozradí, jaký jste partner v lásce, manželství a vztazích

Každé číslo má v numerologii svůj význam a to i v otázkách lásky. Pomocí vašeho dne narození můžete zjistit, jakým partnerem jste, jak vnímáte vztahy a co od nich očekáváte. Den narození hraje důležitou roli v perspektivách lásky, manželství a vztahů.
svetzeny.cz

Znamení, která se k sobě nejvíc hodí: Voda, oheň a země

Rak a Štír

Voda a voda. Obě znamení jsou velmi emocionální a mají smysl pro intuici. Pyšní se porozuměním emocí toho druhého a jsou loajální a oddaní, což je pevný základ jejich vztahu. Mají smysl nejen pro závazek, ale také pro vášeň, jejich vztah nebude nuda. Rak nabízí péči a Štír zase intenzitu.

Lev a Střelec

Oheň a oheň. Dvě znamení, které jsou sebevědomé, milují dobrodružství, vzrušení a nové zážitky. Silný smysl pro optimismus a pozitivitu je u nich obdivuhodný, vede k vzrušujícímu a dynamickému vztahu. Lev do něj přinese vášeň a někdy i drama a Střelec zase zábavu a nekomplikovanou povahu.

Panna a Býk

Země a země. Obě znamení jsou velmi prakticky založené a kladou důraz na stabilitu a bezpečí, které je vztahem provází. Je pro ně vysoce ceněná rutina a pořádek, mají silnou pracovní morálku a to z nich dělá dobré pracovníky. Panny nabízí analytický a detailní přístup, Býk zase poskytne spolehlivost a stabilitu.

Info ikona
láska

Znamení, která se k sobě nejvíc hodí: Vzruch, voda a země

Váhy a Blíženci

Vzduch a vzduch. Obě znamení jsou společenští a komunikativní, milují intelektuální stimulaci a oceňují, když si s druhými mohou vyměnit několik názorů a myšlenek. Jsou přizpůsobiví a oceňují změny a také rozmanitost, kterou jim život nabízí. Váhy nabízí rovnováhu a harmonii, Blíženci zase rozmanitost.

Štír a Ryby

Voda a voda. Obě znamení jsou hluboce emocionální a intuitivní. Mají silný smysl pro empatii a porozumění. Vášeň a smyslnost je pro ně důležitá, mají rádi mystičtější aspekty života. Štíři nabízí ve vztahu vášeň a intenzitu. Ryby zase přináší citlivost a emocionální hloubku.

Kozoroh a Štír

Země a voda. Jejich hnacím motorem je soustředění a odhodlání, kterého mají dostatek. Smysl pro pracovní morálku a smysl pro určitý účel je žene kupředu a v mnoha věcech si rozumí. Jsou loajální, oddaní, oceňují intenzitu a hloubku života. Kozoroh nabízí praktičnost a stabilitu, Štír zase intenzitu a emoce.

Zdroj článku