Přejít k hlavnímu obsahu

6 znamení, že se s vámi plánuje rozejít

Konec vztahu někdy přijde ve chvíli, kdy to nejmíň čekáte. Pokud se vám váš partner zdá v poslední době odměřený, zjistěte, jestli za tím opravdu není „jen“ stres v práci nebo hádka s kamarádem. Jestliže dělá následující věci, budete vědět, co od něj nejspíš čekat.

1. Nesouhlasí s vámi

Ať už jde o večerní plány, výběr nové barvy do obývacího pokoje, nebo televizní program – za každou cenu chce něco jiného. Když jde o nějakou malichernost, zbytečně to neřešte, jakmile s vámi ale nesouhlasí úplně ve všem, je načase začít přemýšlet nad tím, jestli se ke svému partnerovi opravdu hodíte.

2. Hádáte se

Je zcela normální, že mezi partnery z času načas nastane hádka. Někdy se prostě nahromadí staré křivdy, stres z práce a pak už kolikrát stačí, aby váš milý přišel domů o pár hodin později, než slíbil, a oheň je na střeše. Pokud je konflikt každodenní součástí vašeho života, něco je špatně.

3. Nevyznává vám lásku

Samozřejmě je velký rozdíl mezi milenci, kteří se zrovna dali dohromady, a léta spolu žijícími partnery. I tak existují chvíle, když si ta druhá skupina párů vyznává lásku. Výročí, narozeniny, příjemné chvíle o dovolené, ale někdy i jen tak ráno při snídani. Pokud si už ani nevzpomenete, kdy vám partner vyznal lásku, neplašte. Muži si někdy ani neuvědomují, že by něco takového měli dělat. K otestování, jestli jde u vás opravdu o problém, postačí jedna věta. Řekněte mu, že ho milujete, a počkejte, jestli vám to oplatí.

4. Netráví s vámi čas

Baví se s kamarády v hospodě, zůstává déle v práci, na víkendy najednou začal jezdit za rodiči na návštěvu, prostě dělá cokoli, jen aby s vámi nemusel být. Možná se vám vyhýbá z jiného důvodu, než že by zrovna plánoval rozchod, ale to se nedozvíte, dokud se ho nezeptáte.

5. Změnil své chování

Posledních pár týdnů, nebo dokonce měsíců je jako vyměněný. Už se na vás nedívá s takovým obdivem jako kdysi. To je sice po pár letech normální, ale pokud mu nevykouzlí na tváři úsměv ani vaše nové sexy šaty nebo luxusní večeře, kterou jste pro něj připravila jen tak pro radost, nevypadá to dobře.

6. Nechce si povídat

Pokud není zrovna velmi introvertní typ, který si s vámi nikdy moc nepovídal, je zvláštní, že z ničeho nic nepotřebuje vaši radu nebo pozornost, aby se vypovídal, jak se mu dařilo dnes v práci. Třeba za to může stres nebo výčitky svědomí, možná s vámi nemluví prostě jen proto, že už necítí tu potřebu. Jakmile muž nenajde doma porozumění, nejspíš si ho začne hledat někde jinde. V tomhle článku jsme vás už informovali o tom, podle čeho poznáte, že je vám nevěrný.