Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 4. do 10. prosince: Beranům se vrátí energie, Štíry čeká klid a Vodnáři si užijí večírky

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Letošní rok byl hodně náročný. Také máte pocit, že si zasloužíte trochu zklidnění a dobrých zpráv? Planety vám vaše přání pomohou splnit už v tomto týdnu. Pozitivní energie a uvolnění může vnímat každý z nás, stačí si to jen dovolit. Co čeká zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Budete cítit, že se vám vrací vaše ohnivá energie. S vervou sobě vlastní se pustíte do dokončování všech důležitých projektů, protože letos pro vás bude obzvlášť důležité končit rok s čistým stolem. Pokud vás vaše odhodlání neopustí, můžete zaznamenat opravdu velký posun a úspěch jak v pracovním, tak i osobním životě.

Býk

Tento týden se pokuste trochu zklidnit a myslet více na sebe. Všichni vás milují pro vaši zábavnou povahu a snahu podat pomocnou ruku, ale pozor, abyste nevyčerpali svou energii pro ostatní. Dopřejte si procházku po zasněžených adventních trzích nebo se zachumlejte doma k seriálu a dovolte k sobě přijít vánoční náladu a trochu se uvolněte.

Blíženci

Zejména v polovině týdne vás překvapí nárůst kreativity, kterou se nebojte uplatnit zejména v pracovní oblasti. Stačí své nápady jen správně komunikovat, což by se vám mělo dařit. Nezapomínejte na své přátele. Je ve vašem okolí někdo, kdo vás už dlouho zve na kávu nebo víno, ale ještě jste si na něj nenašli čas? Dost možná potřebuje vaši pomoc.

Výklad mariášových karet na prosinec 2023: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká do konce roku

svetzeny.cz

Rak

V tomto týdnu se soustřeďte zejména na rodinné vztahy. Mohou se objevit nedorozumění a napjatá atmosféra, která ale pramení z nedostatku komunikace. Buďte ke svým blízkým otevření a upřímní a nekazte si adventní náladu. Víkend slibuje příjemné zážitky, planety budou přát cestování, i když třeba jen do sousedního města na adventní trhy. Neseďte doma a jeďte nasát vánoční atmosféru.

Lev

Vaše sebedůvěra by mohla vzít v tomto týdnu za své. Planety totiž nepřejí novým nápadům ani kreativitě, proto se ani nesnažte prezentovat šéfovi něco převratného. Raději jen pracovním týdnem proplujte a soustřeďte se sami na sebe a na své blízké. Bude vám dobře doma, třeba při pečení cukroví a plánování nákupů vánočních dárků.

Panna

Nebuďte nervózní z toho, že ještě nemáte všechno uklizené, upečené a nakoupené. Do Vánoc je relativně ještě dost času. Pozornost soustřeďte na své psychické i fyzické zdraví. Snažte se vyhýbat přeplněným nákupním centrům, kde hrozí, že se nakazíte chřipkou. Dopřejte si kopec čerstvé zeleniny a ovoce, kde je dostatek vitamínů. Dobře vám udělá čaj z čerstvého zázvoru. Naopak se vyhněte alkoholu.     

Jaký je váš rok podle osobní roční vibrace? Jedničky jsou osamělé, pětky čekají změny

svetzeny.cz

Váhy

Vztahy s vašimi blízkými se začnou uklidňovat a harmonizovat. Srčí jen netlačit na pilu a nechat ostatní, ať si vše udělají po svém. Nezadané Váhy mají šanci potkat zajímavý protějšek. Pozor ale na flirt s někým, kdo je zadaný. Pokud vyrazíte na vánoční večírek, dejte si pozor na hodnocení svých kolegyň. Z pomluv a špatně pochopených souvislostí by se mohl stát nepříjemný problém.  

Štír

Čeká vás klidný týden, ve kterém nebudete mít vůbec potřebu se stresovat. Pocítíte, že je důležité zaměřit se na to, co je skutečně důležité a čemu se do budoucna chcete věnovat. Také zjistíte, koho už dále nechcete mít ve svém životě. I když se s někým rozloučíte, brzy vám do cesty přijdou lidé, kteří budou na stejné duchovní úrovni jako vy. Váš osobní růst pak bude pokračovat i v následujícím období.   

Střelec

Tento čas využijte k rozvoji svých dovedností. Věnujte se tomu, co vás baví. Vyzdobte si vánočně byt, vyrobte si vánoční dekorace nebo si třeba upleťte nový svetr. Pokud máte v plánu do Vánoc ještě zhubnout pár kilo, vrhněte se do vhodného cvičení a vsaďte na lehkou dietu. Prospěje to nejen vašemu fyzickému zdraví, ale budete se cítit i lépe na duši.

Partnerský horoskop 2024: Jak se bude dařit v lásce vašemu znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Kozoroh

Pomalu se vám bude dařit dokončovat, co jste v letošním roce započali. I když se vám mohlo ještě nedávno zdát, že věci nedávají smysl, nyní do sebe začíná všechno konečně zapadat. Důvěřujte si a dívejte se do budoucna s optimismem. Planety budou přát i všemu, co máte spojeno s financemi. Pokud máte prostředky, nebojte se investovat, ale raději se poraďte s někým, kdo této problematice rozumí.   

Vodnář

V následujících dnech budete ve svém živlu. Čeká vás spousta příležitostí, jak si užít společnost přátel a všech lidí, s nimiž je vám dobře. Nevyhýbejte se večírkům a vánočním posezením. Užijte si ty chvíle, kdy se krásně obléknete a upravíte a vyrazíte za zábavou. Víkend pak přinese mírné zklidnění a možnost věnovat se rodině a nákupu vánočních dárků. Stres se vám bude obloukem vyhýbat, pokud si to dovolíte.

Ryby

Vaše intuice se zase projeví v plné síle. Nepitvejte se ale příliš ve svých emocích, abyste nezabředli do melancholie. Bilancování je sice na místě, ale s optimismem a důvěrou v sebe sama. Můžete najít inspiraci a odpovědi na otázky, které vám už dlouho nedají spát. Nenuťte se do ničeho, co dělat nechcete. Vždy se ptejte sami sobě, zda je vám v dané situaci dobře. Nikdy nechoďte proti tomu, co cítíte srdcem.

 

Zdroj článku