Přejít k hlavnímu obsahu

Nešťastné dny v únoru 2024 podle astrologů: Těchto 8 dní je třeba mít se na pozoru

Jsou dny, kdy se daří úplně všechno a vznášíme se na obláčku. Pak zažíváme také dny, kdy se pokazí, na co sáhneme. Zkrátka nahoru a dolů. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, že na to mohou mít vliv i astrologické události? Postavení planet a jejich energie totiž může ovlivnit nejen vztahy, ale také například komunikaci, naše vnitřní nastavení či zdraví. Na které dny v únoru byste si měli dát pozor a neplánovat v nich nic důležitého?

Znáte to, někdy máte fakt den, kdy vám vše padá z rukou a sypou se i věci, které nečekáte. V takovou chvíli máte chuť všeho nechat a lehnout si do postele. Zkrátka počkat, až se to přežene. V únoru se můžete mít na pozoru před těmito termíny. Je jich celkem osm a potenciál nebezpečí může být poměrně vysoký. Proto dávejte speciálně na tyto dny pozor.

5. února 2024

V tento den nastává konjunkce, tedy moment, kdy se Země a další dvě planety Pluto a Merkur dostávají do jedné přímky. Tento den bude o intenzivní komunikaci. Dost možná i s těmi, kteří toho za normálních okolností běžně moc nenapovídají. Jde o dobu hlubokých myšlenek a rozhovorů, ale mějte se na pozoru. Konflikt čeká za rohem a můžete se dostat do křížku zrovna s lidmi, s nimiž to potřebujete nejméně. Volte proto dobře slova a jednejte s emocemi na uzdě. 

Horoskop lásky na rok 2024: Která znamení budou mít v lásce štěstí a která smůlu?

Chcete vědět, jaký pro vás bude nový rok, který se nezadržitelně blíží? Co vás čeká a nemine na poli romantiky, na co se připravit. Budete stále hledat tu pravou lásku? Nebo se rozejdete? Zůstanete s partnerem stále spolu a spokojení? Pojďte spolu s hvězdami odhalit, jaký bude horoskop lásky na rok 2024.
svetzeny.cz

13. února 2024

V tento den se mění energie a to zejména proto, že se Mars stěhuje do znamení vzdušného Vodnáře. Může to přinášet spoustu nového a nečekaného. Situace, které nejsou obvyklé, nečekané události, místa i postoje druhých lidí, vás mohou překvapit. Budete nuceni řešit věci, které nebudou úplně příjemné. Zachovejte klidný a chápavý postoj, protože to vám dodá sílu uvažovat racionálně a správně. Nenechte se ovlivnit druhými a jejich momentální energií.

14. února 2024

Dalo by se říct, že v den svátku všech zamilovaných se přeci nemůže nic moc stát. V tento den je Mars v konjunkci s Plutem a toto spojení může zvyšovat vášeň a intenzitu. Bylo by skvělé, pokud by se tato vášeň přenesla do vašeho milostného vztahu. Jenže hrozí i to, že silné emoce se mohou vymknout z rukou a přerůst v konfTyto dvě emoce však mohou přerůst v konflikt, který může mít nedozírné následky. Proto pozor na to, co říkáte a jaké vyjadřujete emoce. Přehnaná reakce může spustit něco, co nechcete.

16. února 2024

Venuše přechází do znamení Vodnáře, což přináší touhu po nezávislosti a svobodě. Llidé žijící ve vztahu pocítí tyto tendence nejsilněji, zejména pokud žijí delší dobu ve stereotypu. Pokud přemýšlíte nad změnou, neřešte nic v tento den. Raději se zaměřte na to, co vám dělaá radost, ale experimenty odložte na později.

17. února 2024

Venuše je v konjunkci s Plutem a tedy jde o období, které ještě víc posílí vášeň a milostné prožitky. Bude se vám v této oblasti hodně dařit a láska proudí celý tělem. Ne vždycky to bude jen dobré, protože právě tyto vášnivé prožitky v oblasti milostného života mohou mít sklony k manipulaci a snaze dostat druhého na svou stranu.

Indický horoskop na rok 2024 pro každé znamení: Tulu čeká cestování, Makarovi se změní osobní život od základů

Pohlédněte do budoucnosti s indickým horoskopem na rok 2024. Každé znamení má své vlastní jedinečné vize pro nadcházející rok, kdy se odvíjí od tradičních védských astrologických principů. Védská astrologie je starodávný systém astrologie, který vychází z védského dědictví a filozofie. Přečtěte si, co čeká v následujícím roce vaše znamení.
svetzeny.cz

22. února 2024

Venuše je v konjunkci s Marsem a to přináší určitou harmonii mezi pohlavími. Vzájemně budete naladěni na jednu vlnu a může se zdát vše sluncem zalité. V takových chvílích se budete cítit skvěle a nespoutaně. Je důležité však zachovat také rovnováhu mezi vášní a také rozumem. Protože i v harmonii je potřeba mít se na pozoru.

23. února 2024

Merkur přechází do znamení Ryb a během tohoto období můžete pociťovat zvýšenou míru intuice. Máte pocit, že vidíte věci lépe podle vašeho vnitřního hlasu. To je dobře, naslouchat intuici se vyplácí, ale může to také způsobit pořádný zmatek a komplikace v komunikaci. Popřemýšlejte nad tím, než se pevně rozhodněte.

28. února 2024

Trojitá konjunkce Slunce, Merkuru a Saturnu je velmi vzácná a přináší s sebou vážnost a také velkou dávku zodpovědnosti. Budete čelit důležitým úkolům a rozhodnutím za které ponesete odpovědnost. Své činy předem dobře promyslete, protože jejich tíha dopadá na vaše bedra.

Zdroj článku