Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 1. do 7. ledna 2024: Lvy čeká líný rozjezd, Štíři mají štěstí na dosah

Je tu nový rok, kterému z astrologického pohledu bude vládnou Slunce. Znamená to, že dostaneme mnoho příležitostí, jak si uvědomit vlastní hodnotu a objevit, v čem jsme jedineční a v čem můžeme doslova zazářit. Mějte oči otevřené poslouchejte svoji intuici už v tomto prvním týdnu roku 2024. Co dalšího potká zrozence jednotlivých znamení zvěrokruhu?

Beran

Hned z kraje týdne se můžete těšit na zprávu, na kterou už dlouho čekáte. Přinese vám ale do života možná více změn, než si myslíte. Pokud se příležitosti chopíte správně, půjde o změny pozitivní. Energii, s níž vstupujete do nového roku, využijte také sami pro sebe, nemyslete stále jen na práci. Co se vrhnout do nějakých nových aktivit, které vám přinesou radost a relax?

Býk

Tento týden bude důležité dát si dohromady všechna přání a případně předsevzetí do nového roku. Zároveň si ale uvědomte, co potřebujete ze svého života propustit. Nevracejte se již do minulosti, stejně ji nezměníte. Váš optimismus a býčí povaha se postarají o to, že bude tento týden úspěšný a bude se vám dařit, na co sáhnete. Možná vám bude někdo závidět, ale nad to se povzneste.

Blíženci

Cítíte se skvěle, jak po psychické, tak i fyzické stránce, tak této příznivé konstelace využijte a pusťte se do všeho, co jste ještě na konci loňského roku odkládali. Zaměřte se především na vše, co souvisí s financemi a smlouvami. Raději zkontrolujte, zda máte všechny závazky tohoto charakteru v pořádku. Dobře se budete cítit ve větší společnosti lidí, kteří vám rozumí.

Horoskop lásky na rok 2024: Která znamení budou mít v lásce štěstí a která smůlu?

Chcete vědět, jaký pro vás bude nový rok, který se nezadržitelně blíží? Co vás čeká a nemine na poli romantiky, na co se připravit. Budete stále hledat tu pravou lásku? Nebo se rozejdete? Zůstanete s partnerem stále spolu a spokojení? Pojďte spolu s hvězdami odhalit, jaký bude horoskop lásky na rok 2024.
svetzeny.cz

Rak

Neustálé napětí a stres vás ničí. Uvědomujete si to, ale zatím jste nenašli sílu si svůj život uspořádat jinak. Nyní na prahu nového roku je skvělá příležitost. Vezměte si diář a naplánujte si v něm čas jen pro sebe. Zejména v práci si na sebe nenechte nakládat víc, než je nutné. Dařit se vám bude v osobním životě, kde vám budou dělat radost zejména děti a blízká rodina. Čeká vás brzy milé setkání.  

Lev

Rozjezd nového roku pro vás bude trochu lenivější, po vánočních volnu se vám nebude chtít vrhnout se po hlavě do všech povinností. Nevyčítejte si to a nechte věcem volný průběh. Poslouchejte svoje tělo a dovolte si ještě více odpočívat. Všechno brzy doženete. Na víkend si naplánujte aktivity mimo domov, ideálně výlet nebo delší procházku v přírodě. Nabije vás to čerstvou energií, která vám momentálně ještě chybí.  

Panna

V těchto dnech se nevyhnete řešení drobných problémů v rodině, ať už půjde o děti či partnera. Nenechte se vyvést z míry a nepožadujte od nich nemožné. A hlavně nepropadejte chmurným myšlenkám, že takový bude celý rok. Tématem tohoto týdne je pro vás komunikace. Řekněte svým blízkým, co máte na srdci, a to bez emocí a výčitek. Vše se dá řešit v klidu. Dobře se budete cítit o samotě při činnostech, které vám přinášejí radost. Věnujte se svým koníčkům.

Numerologie lásky pro rok 2024: Které číslo bude mít šanci na nový vztah?

Rok 2024 představuje v numerologii číslo osm, které je chápáno jako symbol změny, úspěchu a transformace. Pokud jde o vztahy a romantiku, zjistíte svoji budoucnost velmi snadno. Stačí jednoduše spočítat číslo vaší životní cesty a dozvíte se odpovědi na to, co vás čeká ve vašem milostném životě v následujícím roce.
svetzeny.cz

Váhy

Máte plnou hlavu plánů a předsevzetí a všechno byste nejradši strhli hned. Netříštěte svou energii a pozornost na všechny strany. Raději to vezměte popořádku a podle důležitosti. V první řadě myslete sami na sebe. Udělejte si pořádek nejen ve své mysli, ale i kolem sebe. Ze svého okolí odstraňte všechno, co nemáte rádi nebo vám připomíná něco negativního z minulosti. To je základ harmonie a rovnováhy, která je pro zrozence vašeho znamení přímo bytostně důležitá.    

Štír

Štěstí máte na dosah, jen jste si toho možná ještě nevšimli. Přestaňte vidět to, co nemáte nebo se vám nedaří a prociťte vděčnost za vše, co máte. Poděkujte za to sami sobě i Vesmíru, který vás vede správnou cestou. Single Střelci mají šanci už v tomto týdnu potkat lásku nebo člověka, který významně ovlivní jejich život. Odhoďte ale předsudky a nechte se vést intuicí a svým srdcem. Racionální myšlení a rychlé závěry se vám v tomto případě moc nevyplatí.

Střelec

Tento týden se řiďte heslem „s upřímností nejdál dojdeš“. Jenom čestné jednání a otevřenost vám totiž mohou zachránit přátelství, které je pro vás důležité. Přitom je ale v ohrožení. Neobávejte se, že když řeknete pravdu, stane se něco špatného. Naopak. Váš protějšek upřímnost ocení. V rodině zavládne po svátcích klid a každý si půjde po svém. Využijte toho, že získáte prostor sami pro sebe.  

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Kozoroh

Připravte se na nečekané setkání s osobou, s níž jste se neviděla již celá léta. Bude to příjemná chvíle, protože zjistíte, že si s tímto člověkem máte i po letech co říct. Víkendové aktivity nasměrujte do přírody, kde načerpáte nejvíce energie. Pozor si dejte na své zdraví a pusťte se do menšího novoročního detoxu. Vaše tělo to po týdnu hodování ocení. Navíc shodíte i nějaké to kilo navíc a budete se cítit lépe.

Vodnář

Těšte se na příznivé dny, které vám přinesou příležitost otevřít své srdce. Důležitá je přitom nejen láska k ostatním lidem, ale i k životu a zejména k sobě samým. Uspořádejte si své myšlenky a položte si otázku, co můžete udělat tento rok sami pro sebe. Není to vůbec sobecké, naopak. Když budete milovat v první řadě sami sebe, bude to vám klapat i v jiných mezilidských vztazích.

Ryby

V těchto dnech si neplánujte si nic fyzicky ani duševně náročného. Sami cítíte, že jste na tom se silami a životní energií bledě. Nevyčítejte si to, brzy se karta obrátí. Pozitivně vás naladí děti nebo vaši přátelé, v jejichž společnosti se budete cítit uvolněně. Venuše pak zařídí harmonické rozpoložení ve vztahu mezi vámi a partnerem, což vám vnese do duše klid a radost.

Zdroj článku