Přejít k hlavnímu obsahu

Jak očistit auru: Zbavte tělo i duši negativní energie a únavy, jedním ze způsobů je použití kadidla

Jaro je konečně tu a s ním přichází i doba velkého uklízení. Zpravidla gruntujeme v domácnostech, na chalupách, ale třeba i na pracovištích. Napadlo vás však uklidit si také ve svém nitru? Jde o to, zbavit se všeho, co vám už neslouží a dost možná vás i brzdí. Očistěte také svoji auru, jež vás chrání před vším negativním a nepříjemným. Jak na to?

Aura je podle parapsychologie, alternativní medicíny a okultních věd energetické pole okolo živých organismů, a to jak okolo lidí, tak i zvířat a rostlin. Toto energetické pole kolem našeho těla může být ovlivněno nejen vnějším prostředím, ale i vnitřními emocemi a pocity. Lidé zabývající se prací s aurou, jsou schopni ji i vidět a popisují ji jako cosi podobné barevné mlhovině kolem postavy, přičemž barvy mohou být různé. Je důležité pravidelně si udržovat čistou auru, abychom se cítili vyvážení a chráněni před negativními energiemi. Existuje několik jednoduchých domácích triků a metod, které vám mohou pomoci očistit auru a obnovit vaši energii.

Před očišťováním aury je potřeba se na rituál připravit a ujistit se, že máte po ruce všechny potřebné propriety. Patří mezi ně bylinky jako levandule, rozmarýn či šalvěj, esenciální oleje s vůní kadidla, levandule nebo cedru, křišťály a drahé kameny v podobě ametystu, křišťálu a černého turmalínu, kadidlo a relaxační hudba.

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

Každého z nás obklopuje určitá barva aury. Víte, jak odhalit která to je, aniž byste museli navštívit senzibila, který je schopen tuto záři vidět? S naším návodem a trochou tréninku to zvládnete sami doma. Poté si můžete přečíst, co vaše barva aury říká o vaší osobnosti.
svetzeny.cz

Meditace a koupele v bylinkách vyčistí vaši auru

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si očistit auru, je meditace spojená s vizualizací. Sedněte si na klidné místo, zavřete oči a hluboce se nadechněte a vydechněte. Pak si představte, jak se kolem vás tvoří jasná, čistá aura. Představujte si, jak se všechny negativní energie rozptylují do prostoru a jak do vaší aury proudí světlo a pozitivní energie.

Koupel s bylinkami také může být účinným způsobem, jak si očistit auru a zároveň uvolnit napětí z těla. Do teplé vany přidejte bylinky jako levanduli, rozmarýn nebo šalvěj, které mají očistné a ochranné vlastnosti. Při ponoření se do vany si představujte, jak vás voda a bylinky obklopují a jak se vaše aura čistí.

Sezóna léčivých rostlin začíná: Tipy, jak bylinky natrhat ve volné přírodě aby skutečně pomáhaly

Čerstvé bylinky dodají každému pokrmu úžasnou chuť a vůni. Vypěstovat si je můžete buď sama doma na balkoně či zahrádce, nebo podniknout výpravu jako "babka kořenářka" a natrhat si je ve volné přírodě. Jejich sezona totiž právě začíná, tak jděte do toho!
svetzeny.cz

Esenciální oleje nebo kadidlo přispějí k očištění karmy

Esenciální oleje jsou známé svými léčivými vlastnostmi. Například olej z kadidla, levandule nebo cedru má silné očistné účinky. Nakapejte si pár kapek esenciálního oleje na dlaně a poté vtírejte olej do kůže po celém těle a myslete na svoji čistou auru.

Kadidlo se používá ve mnoha kulturách po celém světě k očištění prostoru i aury. Zapalte kadidlo a nechte ho doutnat ve vašem domě, zatímco se procházíte všemi místnostmi. Při tomto rituálu si představujte, jak se veškeré negativní energie a nepříjemnosti rozptylují a vaše aura se naplňuje pozitivní energií.

Zázraky v boji s tukem: 5 esenciálních olejů, které dokáží snížit chuť a zrychlit proces hubnutí

Říká se, že jíst zdravě a cvičit je jediný způsob, jak shodit z těla nežádoucí tuk. Existuje však několik malých triků, kterými můžete zkusit zintenzivnit tento procesu hubnutí a aromaterapie je jednou z nich.
svetzeny.cz

Křišťály a zvuková terapie

Křišťály a drahé kameny mají také silné energetické vlastnosti. Například ametyst, křišťál nebo černý turmalín jsou kameny známé svými ochrannými schopnostmi. Položte si jeden z těchto kamenů na hrudník během meditace nebo je noste při každodenních aktivitách, abyste si udržela čistou auru.

Zvuková terapie jako například meditace s tibetskými miskami je také prospěšná při čištění aury. Pokud misky nemáte, alespoň poslouchejte relaxační hudbu nebo zvuky přírody, které vám pomohou uvolnit napětí a posílit vaši energetickou rovnováhu. Pamatujte také na to, že pro důkladnější účinek můžete jednotlivé rituály provozovat souběžně!

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

Už jste někdy slyšeli o indigových, křišťálových či duhových dětech? Mluví se o nich jako o hvězdách, které spadly na naši planetu. Přicházejí s mimořádnými psychickými, duchovními a jinými smyslovými schopnostmi, kdy každá skupina těchto dětí má své charakteristické vlastnosti. Mají prý potenciál změnit svět a věří se, že mají na této planetě svůj specifický účel. Jak poznáte, zda máte doma jedno z těchto dětí, nebo jste sami jedno z nich?
svetzeny.cz
Zdroj článku