Přejít k hlavnímu obsahu

Cikánský horoskop: Odhalí vaše dobré i špatné vlastnosti. Zjistěte, zdá máte vlastnosti vnímavého Poháru nebo spravedlivé Mince

Výklady karet, věštby, čtení z ruky a další magické rituály jsou součástí romské kultury už od nepaměti. Například se traduje, že právě Romové přivezli do Evropy umění tarotu, o němž jsou zmínky již 15. století. Existuje také cikánský horoskop, který se odvíjí od data našeho narození a má dvanáct znamení. Zjistěte, které je to vaše a odhalte své skryté vlastnosti.

Podle dostupných informací vznikl cikánský horoskop mezi kočovnými Romy na jihu Francie, a to už ve 14. století. Podobně jako ten se slunečními znameními, má i tento dvanáct znamení. Název mají podle předmětů každodenní potřeby, jež vystihují rysy naší osobnosti. Stačí si jen podle data vašeho narození vyhledat ten váš. 

Pohár (21. ledna - 19. února)

Podle cikánského horoskopu máte dar spojení a vnímavosti. Jste velmi kreativní a originální lidé, kteří jsou neustále šťastní. Občas můžete trochu váhat, někdy máte tendenci prohrávat, což se nesetkává s oblibou, ale najdeete obvykle sílu vstát a jít dál. Vždy máte dostatek sil pro to hledat své štěstí.

Kaple ( 20. února - 20. března)

Symbolizuje víru a také zbožnost. Lidé v tomto znamení jsou vážní a tišší, protože hledají spoustu odpovědí v sobě. Nedůvěřují ihned každému, ale jsou velmi dobří v navazování kontaktů a přátelství. Jejich duchovní síla je čerpaná z tichých míst, kde se cítí dobře a pohodlně.

Dýka (21. března - 20. dubna)

Nebo také nůž je symbolem pro rychlý a přímý způsob řešení situace a konfliktu. V tomto znamení se rodí praktičtí lidé, kteří jsou maličko impulzivní, rádi soutěží s druhými a jejich intuice jim pomáhá v rozhodování.

Koruna (21. dubna - 20. května)

Koruna je symbolem čistoty a určité elegance, která se propisuje do vašeho chování a gest. Jsou to lidé věrní a citliví, mají smysl pro romantiku a jsou na sebe a své úspěchy velmi hrdí. Mají rádi pohodlí, které si v životě dopřávají a také určitý druh luxusu, který jim pomůže opečovávat se.

Horoskop afrických domorodců: Znamení jsou odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Máte povahové vlastnosti Soudce, Cestovatele nebo Dítěte světa?

Horoskop afrických domorodců čítá celkem 12 znamení, která jsou velmi odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jaké povahové vlastnosti vám byly dány do vínku, jaké je vaše africké znamení?
svetzeny.cz

Svícen (21. května - 20. června) 

Symbolizuje moudrost a hojnost nápadů, kterými oplýváte. Jste studnicí nových a nových věcí. Možná trochu tvrdohlaví, ale zato velmi inteligentní a komunikativní. Nemáte problém nacházet nové přátelé a stáváte se oblíbeným člověkem ve společnosti.

Kolo (21. června - 21. července)

Toto znamení symbolizuje podle cikánského horoskopu příchod a odchod života. Lidé v tomto znamení jsou citliví, emotivní a někdy trochu rezervovaní. Když se zamilují, tak je to velmi intenzivně. Mají schopnost hluboké koncentrace a umí se soustředit tak, jako nikdo jiný.

Hvězda (22. července - 22. srpna)

Hvězda v cikánském horoskopu přináší rovnost mezi nebem a zemí. Lidé narození v tomto znamení umí být velmi okouzlující a mají sklony k optimismu. Rádi se předvádí a jsou z těch, kteří umí na každém večírku bavit druhé.

Zvonek (23. srpna - 22. září)

Zvonek je symbolem přesnosti a také určité disciplíny, která může být ku prospěchu, když je využívaná dobře. Lidé narození v tomto znamení si umí spoustu věcí kolem sebe zorganizovat. Mají velké ambice, které se jim vyplňují a jsou rádi, když je vše dokonalé.

Arabský horoskop: Obsahuje 12 znamení, která prozadí vaše schopnosti, charaker, ale i neřesti 

Je starý stovky let, ale stále tak trochu tajemný a mystický. Pro mnohé je to astrologie, která je neznámá. Podobně jako klasický horoskop se odvíjí od data narození. A co se z něj dozvíte? Nejčastěji zvýrazňuje schopnosti, vlastnosti, charakter a vaše přednosti.
svetzeny.cz

Mince (23. září - 22. října)

Mince nabízí svým nositelům spravedlnost a také rovnováhu. Lidé narození v tomto znamení disponují velkou moudrostí, kterou umí využít nejen ve svůj prospěch. Jsou dobrými řešiteli konfliktu, umí podnikat a vnáší do společnosti tolik potřebný optimismus. Jsou to také dobří vyjednavači.

Dýka (23. října - 21. listopadu)

Dýka je symbolem změny a učení. Lidé narození v tomto znamení mají velmi analytickou mysl, která se pojí se silným charakterem. Jejich osobnost je elegantní a umí se chovat v každé společnosti. Jejich přátelé je milují a plně respektují.

Sekera (22. listopadu - 21. prosince)

Je symbolem svobody a možností činit rozhodnutí podle vlastní vůle. Lidé narození v tomto znamení mají rádi dobrodružství všeho druhu. Jsou maličko lehkomyslní, ale mají ve svém okolí velký přehled. Umí vyváznout z každé situace a vyjít z ní vítězně.

Podkova (22. prosince - 20. ledna)

Poslední z dvanáctky symbolů znamená velké úsilí a tvrdou práci. Zrozenci tohoto znamení jsou oddání všemu a všem. Mají své jisté a jsou v mnoha ohledem velkými perfekcionisty, kteří potřebují v životě úspěch. Jsou ochotni pomoci těm, kteří to potřebují a někdy utrácejí víc, než je nutné.

Zdroj článku