Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Patříte do tohoto žebříčku? Na ženy v těchto znameních druhé nejvíce žárlí

Ženy obecně často závidí druhým ženám. Ta s rovnými vlasy chce kudrnaté, ta s plnými rty chce úzké, tak s velkým poprsím touží po menší velikosti a mnoho dalšího. Chcete charisma, které má ta druhá, obdiv mužů a spoustu dalšího. Které ženy závidí více? Můžete to odhadnout podle znamení. Tato znamení zvěrokruhu závidí. Patříte mezi ně?

Máte pocit, že druhá žena ve vašem okolí má všechno a vy ni? Závidíte jí, že její kariéra jde kupředu a ta vaše stagnuje? Vidíte však mnohdy jen jednu stránku věci. Za úspěchem může často stát spoustu probdělých nocí, mnoho práce navíc a spousta další dřiny. Jaká znamení zvěrokruhu jsou určená k tomu, aby jim záviděly?

Beran

Ženy ve znamení Berana jsou velmi nezávislé, samostatné a také silné. Jejich sebejistota jde vidět na kilometry daleko a mnohdy i toto jim druhé ženy mohou závidět. Mají na vše názor, nenechávají se jen tak zmanipulovat a jejich přirozené charisma si zamilují všichni. Nelze jim upřít soutěživost, takže se při výkonech vybičují k maximu. Muži jsou těmito ženami fascinováni, protože je to sebevědomá a často smyslná žena, od které se nemohou jednoduše odtrhnout. Tyto ženy jsou cílevědomé, takže jejich kariéra může být závratná, pokud o to stojí. Mají na první pohled vše - muže, charisma, kariéru, sebevědomí, přátelé a to už je dost důvodů k závisti.

Mohlo by se vám líbit

4 typy žen, které vám mohou a zničit život

Každý vztah začíná romanticky. Zamilovanost z vás září na kilometry, vše je zalité sluncem a partner je ten dokonalý, se kterým to bude do konce života. Když toto romantické období skončí, obvykle se ukazuje pravá povaha obou partnerů. A ta ne vždy je ideální.
svetzeny.cz

Lev

Lvi jsou vášniví, smyslní, charismatičtí a zábavní. Ženy v tomto znamení mají spoustu kladných vlastností a není divu, že jim ostatní závidí. Jsou si velmi dobře vědomé svých kvalit a také toho občas využívají nebo se snaží, aby jejich okolí žárlilo. Jsou to typické královny dramatu, které umí udělat obrovskou scénu, když není po jejich. Chtějí pozornost druhých a umí si za tím jít velmi tvrdě a neústupně. Jsou vždy o krok napřed před těmi, kteří jim závidí. Pečlivě si hlídají, že mají okolo sebe neustále zástup mužů, protože pak mají pocit vlastní jedinečnosti. Milují luxus a život na vysoké noze je pro ně samozřejmostí. A i to mohou další ženy závidět.

Panna

Ženy ve znamení Panny jsou velmi organizované a zaměřují se na dokonalost a detail. Jejich jediným cílem je dokonalost a úspěch, takže ze své cesty neuhou, dokud všeho nedosáhnou. Chtějí být na vrcholu žebříčku a jsou schopny pro to udělat absolutní maximum. Některé se neštítí použít ne úplně správné praktiky, některé jdou rovnou přes mrtvoly. Své tahy si promýšlejí, nikdy nejsou impulzivní a zbytečně zbrklé. Jsou tvrdé nejen ke svému okolí, ale také k sobě, což má za cíl dobré výsledky. Druzí jim mohou závidět jejich odhodlání, píli a také organizovanost, která je pro spoustu z nich prakticky pověstná.

Zdroj článku