Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na týden od 16. do 22. října: Lvi budou bez energie, Býky může potkat smutek

Info ikona
horoskop

Nový týden je ve znamení nových možností a příležitostí. Každý den je před vámi čisté plátno, které si sami tvoříte v obraz, který se vám líbí více či naopak méně. Na vše, co se vám v životě děje má vliv mnoho věcí a událostí. Například také postavení hvězd a celkové astrologické vyhlídky. Jaký bude ten nadcházející týden pro vaše znamení?

Týdenní horoskop pro Berany

Finance se u Beranů budou nacházet v možných vzestupech a pádech, pozor na to. Investice se vyplatí promyslet. Uprostřed týdne se před vámi objeví nové výzvy, které mohou prověřit, jak se vám povede. Nezoufejte, od čtvrtku by se měla situace zlepšovat a to až do konce týdne.

Týdenní horoskop pro Býky

Nový týden pro vás připraví mnoho výzev, které budete muset ustát. Ne vždy to bude jednoduché - můžete se cítit smutní, naštvaní, frustrovaní. To se občas stává. Dejte pozor na svou práci a buďte opatrní v tom, co děláte i na své okolí.

Týdenní horoskop pro Blížence

Pro Blížence bude nový týden plný výzev a to zejména v práci. Tam to nebude vždycky jednoduché. Dostanete ke zpracování další práci, možná tu kolegovu a nebude to pro vás zrovna příjemné. Zatněte zuby, udělejte zadanou práci a možné ocenění přijde brzy.

Týdenní horoskop pro Raky

Zaměřeno na milostný život, který bude v novém týdnu plný napětí. Trocha vzrušení neuškodí, ale dejte pozor na to, abyste vy i vaši blízcí byli v bezpečí. To je opravdu důležité v tomto týdnu. 

Týdenní horoskop pro Lvy

V sobotu se můžete cítit smutně a bez energie, někdy takové dny prostě jsou. Nebude to mít na vás extrémní vliv, další dny už se budete cítit opět ve své kůži a šťastní. Když budete provádět nějaké důležité akce, buďte opatrní.

Týdenní horoskop pro Panny

Čtvrtek a pátek pro vás mohou být dny, které vás mohou stát mnoho sil - budou ve znamení výzev. Ty překonáte, ať už se bude jednat prakticky o cokoliv. Zbytek týdne vám nabídne oddech a odlehčení, které potřebujete.

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou neuvěřitelně všestranná. Patříte sem i vy?

Schopnost něco udělat zvlášť dobře dává pocit bezpečí a síly. Podle horoskopu jsou tato znamení zvěrokruhu obzvláště všestranná. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Týdenní horoskop pro Váhy

Nový týden budete řešit hodně svou práci a vše se bude točit okolo ní. Jste-li ti, kteří hledají nové zaměstnání, objeví se před vámi nové příležitosti a je jen na vás, jak se k nim postavíte. Pracovní výzvy budou ovlivňovat každý den v týdnu.

Týdenní horoskop pro Štíry

Vaše nadcházející dny budou velmi kolísavé, jednou dole, podruhé nahoře. Vzestupy střídají pády. Čtvrtek a pátek budou ty dny, kdy se vám bude dařit. Mějte se na pozoru, protože střídání se může objevit velmi nečekaně.

Týdenní horoskop pro Střelce

Máte své protivníky a v novém týdnu budou aktivní a pokusí se k vám dostat a ublížit vám. Proto pozor, je dobré se před nimi mít na pozoru. Konec týdne bude zase váš, protože se obrátí karta a budete se mít dobře.

Týdenní horoskop pro Kozorohy

Výzva je vaše druhé jméno a nepolevíte ani v nadcházejícím týdnu. Minulý týden to bylo trochu o pesimismu, tento budete čelit výzvám snad ve všech životních oblastech. Objeví se stres, příjmy se mohou maličko snížit, ale buďte trpěliví, nic není tak, jak to vypadá.

Týdenní horoskop pro Vodnáře

Čtvrtek a pátek jsou dva dny, kdy se budete cítit dobře a spokojeně. Může za to například i zlepšení vaší finanční situace - povýšení, nový klient, kontrakt a podobně. Budete mít úspěch a vaše sebevědomí to zvýší.

Týdenní horoskop pro Ryby

Nový týden přinese různé situace, které budou končit dobře i špatně. Bude to u vás jako na horské dráze a připravte se, že dobrý pocit střídají špatné zprávy a podobně. Některé dny se budete cítit šťastné, jiné naopak převládá smutek.

Zdroj článku