Přejít k hlavnímu obsahu

Sexuální preference lze vyčíst z tváře: Chcete si užít parádní sex? Hledejte muže s ostrými rysy

Známe to každá. Potkáme muže, který se nám líbí, proběhne pár schůzek a pak se začne schylovat k prvnímu sexu. Náhle přicházejí otázky – jaký bude, bude mi vyhovovat, bude mít rád to samé, co já? Tyto otázky nezaměstnávají jen ženy, ale i vědecké pracovníky, kteří přišli na klíč, jak poznat alfa samce, který předvede výkon hodný vesmírných rozměrů.

Psycholožka Tracey Coxová realizovala poměrně rozsáhlý výzkum (zaměřený specificky na muže), na jehož konci jsou jasná vodítka k tomu poznat kvalitu. Pro ženy z toho plyne jednoduché ponaučení – od prvopočátku si všímat jistých gest.  

Kousání nehtů a okusování kůžiček nemusí být zákonitě na škodu. Ačkoli tento zlozvyk patří mezi společenská faux pas, můžete to s takovým mužem vyhrát. Podle Coxové to totiž vypovídá o tom, že takový muž rád experimentuje. Cizí mu pravděpodobně nebudou ani extrémy. Nápaditý muž, se kterým nebude každý sex stejný, prý i rozšafně gestikuluje. Pokud takového potkáte, zaměřte se i na to, co konkrétně dělá s prsty. Pokud jsou ohebné jako proutek, je prý možné očekávat vysokou míru náruživosti. A jestli má ke všemu ještě velký palec, objevila jste poklad. Coxová podle něj totiž definuje i dominantní milence, kteří rádi přeberou otěže do svých rukou.

Ledacos prý napoví i chůze a posed. Pokud váš protějšek sedí schoulený do klubíčka s křivými zády, patrně se bude velmi zdrženlivě projevovat i v posteli, vzpřímený postoj naopak značí, že jste narazily na sebevědomého muže, který se nebude stydět projevit svou sexuální energii a bohatý apetit.

Mohlo by se vám líbit

Vliv hubnutí na libido: jak keto dieta ovlivňuje váš sexuální život

Hubnutí je cesta, kterou mnoho lidí volí za účelem dosažení lepšího zdraví, zlepšení vzhledu nebo zvýšení sebevědomí. Ačkoli hubnutí je často spojeno s mnoha zdravotními přínosy, může mít také neočekávané vedlejší účinky, které mohou zahrnovat změny v sexuálním životě. Zejména extrémní diety, jako je keto dieta, mohou ovlivnit náš sexuální apetit, známý také jako libido. Při rozhodování o změně stravovacích návyků je důležité zvážit všechny potenciální výhody a rizika.
svetzeny.cz

Kouzlo komunikace

Chcete-li si užít skvělý sex, větší šance pak máte u muže, který konverzuje rovnocenně. Nemluví pouze o sobě, naopak vám také dá dostatek prostoru, v komunikaci je otevřený a umí se zasmát i žertům týkajících se jeho osoby. Pány, kteří mají rádi monology, raději nechte méně náruživějším. Jejich sex je prý krátký, sebestředný a vede k rychlému vyvrcholení.

Dobří milenci jsou pak i muži, kteří mluví několika jazyky. Podle Coxové jde totiž o znak toho, že daný muž bude snaživý a ochotný učit se novým věcem a stejně tak chtivý zažít parádní dobrodružství.

Součástí moderního života jsou automobily. Jezdíme v nich téměř každý den, přepravují nás na různá místa. Někdy v nich trávíme delší dobu, a ne vždy to někteří jedinci nesou s rozvahou. Stačí oprava na silnici nebo nehoda a někteří řidiči se mění v zuřivce, kteří nadávají na vše a všechny.

Mohlo by se vám líbit

Menopauza postihuje i ženy mladší 40 let: Snížené libido není jediným ukazatelem

Hormonální změny a konec plodného období obvykle začíná až po 45. roku. V poslední době ale není výjimkou, že se ještě před čtyřicítkou objeví takzvaná předčasná menopauza. Jaký je nejrizikovější faktor a dá se nějak ovlivnit její příchod?
svetzeny.cz

Poznávací znamení - dobrý řidič

Pokud máte možnost, měly byste se podle Coxové klidně nechat svézt domů jeho autem. Autorka studie totiž popsala i jistou shodu chování za volantem a v posteli. Dámám pak radí dát ruce pryč od muže, který řídí agresivně a rychle, patrně prý bude chtít dojet rychle do cíle i v sexu.

Narazíte-li na muže nejistého, který se pomalu bojí šlápnout na pedál, patrně si neužijete mnoho divokých nocí. I pomalí jezdci by se vám nemuseli vyplatit, pakliže máte rády určité tempo i v posteli.

Sex ve tváři

Letmý vhled do sexuálního apetitu je prý rozpoznatelný i z rysů ve tváři. Existuje studie vědců z kanadské Nipissing University, podle které jsou dobří milenci muži s kratším a širším obličejem. Ostré hrany v obličeji též dokazují vyšší libido a intenzivnější sexuální život.

 

 

 

Zdroj článku