Přejít k hlavnímu obsahu

Marie (52): Cítila jsem se osamělá a zaplatila si gigola. Lepší sex jsem nezažila

Jako žena, která delší dobu nebyla v partnerském vztahu, máte několik možností, jak opustit svůj nedobrovolný celibát. Můžete se vydat do baru a pokusit se oslovit muže, který vás zaujme. Další možností je zvážit využití profesionálního společníka, gigola, který vám může nabídnout vše, o čem sníte. Právě tuto volbu zvolila naše čtenářka Marie (52), která se o svou zkušenost podělila s námi.

Najít si partnera v pokročilém věku není jednoduché

Najít si partnera, svou drahou polovičku, spřízněnou duši a někoho, kdo uspokojí všechny vaše představy leckdy není jednoduché ani v mladém věku. A pro ženy v pokročilém věku to může mnohdy být opravdu náročný boj. Přinášíme vám příběh čtenářky Marie, kterou hledání toho pravého zkrátka přestalo bavit, a tak se rozhodla jít jednodušší cestou. Zajímá vás jaké to je trávit čas s gigolem?

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími milenci: Čím vynikají Býci, Váhy a Štíři a se kterými znameními jsou nejvíce kompatibilní?

Býci, Váhy a Štíři – tato tři znamení zvěrokruhu jsou naprosto úžasnými milenci a milenkami. Rozhodně vévodí žebříčku znamení, která jsou nejlepší v posteli. Co z nich dělá tak skvělé mistry svádění a milování a se kterými znameními jsou jako sexuální partneři nejvíce kompatibilní?
svetzeny.cz

Budovat vztah? Lepší je gigolo

Nad tím, že bych si někdy platila společníka jsem nikdy dřív nepřemýšlela. Byla jsem totiž celých 27 let vdaná a myslela jsem si, že to bude navždycky. Ale můj, teď už bývalý manžel, měl jiný názor. Je pravda, že když jste s někým takhle dlouho, ta prvotní jiskra a zamilovanost opadne, ale to je normální. Byla jsem s ním ráda, máme dvě dospělé děti a jedno vnouče. Měli jsme i společné zájmy, jezdili jsme na kolech. A jednoho dne jsem manžela nachytala u nás v ložnici s milenkou. Čekala jsem, že přijdou omluvy, ale můj muž mi řekl, že milostný poměr trvá už 5 let a že je zamilovaný. Zhroutil se mi celý svět. Představte si to – je vám přes padesát, manžel vám uteče s milenkou a co teď?” říká Marie. Ukončit manželství a začít nový život je vždy těžké. „Trvalo mi několik měsíců, než jsem se s tím srovnala. Kamarádky mi radily, že bych si měla začít hledat dalšího partnera. Příčilo se mi s někým budovat vztah zase od znova, poznávat se, zvykat si na sebe. A co kdyby to nevyšlo? Tak budu hledat zase znova. To jsem nechtěla”.

Mohlo by se vám líbit

Barevná typologie sexu: Barva spodního prádla prozradí, jakou vás partner chce mít nebo jaká jste v posteli a jaký muž se k vám hodí!

Pokud jste od svého protějšku dostala dráždivé prádélko, podle barvy zjistíte, jakou vás partner chce mít. A barevnost, již si vyberete sama, zase napoví, jaká jste v posteli a jaký muž se k vám hodí.
svetzeny.cz

Gigolo jako nejlepší investice

Přemýšlela jsem a brouzdila po internetu, až jsem se dostala k tomu, že existují tzv. gigolové, které si můžete zaplatit a budou vám dělat společnost. Nemusí dojít k sexu, můžete si s ním třeba jen povídat, dát si jídlo, být prostě spolu”, říká Marie a dodává, že jí tato možnost zpočátku přišla jako naprosto bizární nápad. „Přece si nebudu platit někoho, aby se mnou trávil čas”, směje se Marie. Myšlenky na to, že existuje taková možnost, ji ale neopouštěly. Jednoho dne ji její kamarádka postrčila k tomu, aby si gigola opravdu objednala. „Říkala jsem si, že za zkoušku nic nedám. Chybělo mi pevné mužské objetí, energie a společnost. Byla jsem pořád hrozně sama. Tak jsem do toho šla a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Navíc, jsem pořád svobodná, nemusím se na nikoho vázat a tím, že ho platím, děláme přesně to, co chci já. I když jsem ze začátku byla nervózní, on mě dokázal skvěle uvolnit. Naše první schůzky probíhaly různě – buď jsme šli na večeři, nebo jsme si jen povídali. Bylo to hezké najednou cítit, že se o vás opět někdo zajímá”. Marie dodává, že jen u povídání to ale neskončilo. „Gigolo je někdo, s kým se můžete naprosto uvolnit a dát prostor všem svým nejdivočejším myšlenkám. Udělá všechno, co si představujete a udělá to ještě mnohem lépe, než si to představujete. Je to takové vtipné, ale svůj nejlepší sex v životě jsem zažila až teď, když je mi přes padesát”, směje se a dodává „Musím říct, že i když to něco stojí, je to ta nejlepší investice, kterou jsem si v mém věku mohla dopřát”.

 

Mohlo by se vám líbit

Zkuste těchto 11 triků při svádění a muži z vás budou šílet!

Svádění muže se občas může jevit jako pořádný oříšek, obzvlášť pokud si nejste jistá svojí technikou flirtování a svádění. Naučit se být sexy nelze přes noc, musíte svoji techniku pilovat, ale pro začátek můžete zkusit těchto 11 jednoduchých rad, které vás učiní pro muže velmi atraktivní.
svetzeny.cz

Platit si gigola není tabu

Ve společnosti je běžnější, že si společnici platí spíše muži, než-li ženy. U některých žen je pouhá myšlenka na to, že by si zaplatily společníka na noc velkým tabu, ačkoliv se nejedná o nic neobvyklého. Zkrátka, pokud vás zkušenost s gigolem láká, nestyďte se za to! Život je moc krátký na to, abychom nenaplnily všechny své touhy jen proto, že se bojíme toho, co si o nás pomyslí ostatní.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku