Přejít k hlavnímu obsahu

Muži vám budou padat k nohám: Osm maličkostí, díky kterým si získáte každého muže

Ač se zdá, že mužská mysl je na rozdíl od té ženské jednoduše čitelná, občas je těžké uhodnout po čem chlapská duše prahne. Máme pro vás osm jednoduchých tipů, co dělat, abyste pro něho byla bohyně.

Není těžké udělat muže šťastným. Nepotřebuje k radosti a pocitu jedinečnosti drahé oblečení, dovolené ani romantické večeře. Je to s nimi mnohem, mnohem jednodušší… Nahlédněte do mužské mysli a vyzkoušejte osm maličkostí, za které vás bude ještě více milovat!

1. Položte hlavu na jeho hruď

Každý muž chce být ochráncem a pocit, že ho potřebujete si velmi užívá. Položením hlavy na hruď mu dáváte najevo, že se u něho v náruči cítíte v bezpečí. 

2. Napište mu jako první

Dávno už neplatí, že muži musí psát textové zprávy jako první. Překvapte ho po odchodu do práce smskou a popřejte mu jednoduše dobré ráno. Bude cítit vaši pozornost a rozjasníte mu den. 


 

Vymeťte pavučiny ze své ložnice: Stereotyp, nuda a sexuální abstinence jsou v posteli zakázaná slova

Nezáleží na tom, jestli je vám dvacet nebo padesát let. Stereotypní nuda nemá ve vaší ložnici, co dělat a abstinence už vůbec ne. Ať si každý říká, co chce, sex je ve vztahu důležitý. A jestliže necháte jiskru pohasnout, bude hodně těžké znovu zažehnout plamen vášně. Ovšem ne nemožné…
svetzeny.cz

3. Řekněte mu, jak moc si ho vážíte

Chlapi neumí číst z vašich náznaků, chování a občas se tak cítí trochu nevyužití a mimo hru. Musíte jim vše říkat otevřeně. Povězte mu, jak je skvělý a že si vážíte všeho, co pro vás dělá.

4. Pohrajte si s jeho vlasy, zatím co řídí

Prohrabování ve vlasech muži milují. Během cesty autem mu jemně projeďte vlasy a hlaďte po krku. Samozřejmě ho příliš nerozptylujte, aby neztratil kontrolu nad řízením. Ovšem taková lesní mýtinka…

5. Pochlubte se vaším panem Božským

Překvapil vás květinou, uvařil skvělé jídlo nebo připravil pořádnou romantiku? Podělte se se světem, jakého máte doma pana Božského. Bude se cítit jako král, když uvidí, že jste na něho pyšná. 

Info ikona
Dejte mu najevo zájem.

6. Když ho posloucháte, opravdu poslouchejte

Až si večer budete sdělovat, co vše jste během dne prožili, zkuste vašeho partnera opravdu vnímat. Udržujte oční kontakt a reagujte na jeho vyprávění. Pozná tak, že vás zajímá a záleží vám na tom, co vypráví.

7. Když vyrazíte bez něho ven, ozvěte se

Samozřejmě nikdo nechce, abyste na party s přáteli seděla přilepená u mobilu, ale jedna, dvě sms vašemu drahému ukáže, že na něho myslíte. A třeba vás po návratu domu bude čekat příjemné překvapení.

8. Buďte přítulná

Dejte mu najevo lásku obejmutím na veřejnosti, pohlazením nebo polibkem. Jen tak, bez nějakého důvodu. Uvidíte, jak ho taková maličkost potěší a co je pro vás hezčí odměna, než spokojený muž a jeho dokonalý úsměv. 

Zdroj článku