Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnské číslo Světa ženy je tady!

Únorové vydání vám přináší plno inspirace a zajímavých článků. Netýkají se pouze lásky a vztahů, máme pro vás i skvělé módní tipy, nápady na to, co uvařit, kam se vydat na hory nebo jak se probudit krásnější.

 

Svět ženy 2/20 je v prodeji od 15. 1. 2020.

Tenis není pro Petru Kvitovou práce, je to pořád její koníček. Chce vyhrávat, chce být nejlepší. Když ale odloží raketu, užívá si obyčejných maličkostí všedního dne. Přečtěte si exkluzivní rozhovor s touto báječnou ženou.

Naplánujte si den, kdy budete jen lenošit. Zasloužíte si to. Ale hlavně – pořiďte si na tuhle důležitou činnost hezké a pohodlné oblečení.

S patrnerem byste se měli vzájemně doplňovat a tvořit silnou dvojku. Co když ale máte doma manipulátora, který jen plýtvá vaší energií?

Online svět se stal součástí našich životů. Občas se ale z moře inspirace a zábavy může vynořit něco opravdu děsivého. Zjistětě, jak bojovat s kyberšikanou.

Povídali jsme si s Vojtou Dykem. O jeho nové desce, kterou natočil v New Yorku, chystaném turné a také proč ho inspiruje příroda.

Koupelna patří mezi nejmenší místnosti v bytě, a přesto se tam musí vejít nespočet drobností. Přinášíme nápady, které ji zútulní.

Vydejte se společně se šéfredaktorkou Pavlou na svahy Jižního Tyrolska. Zima tady je opravdu nádherná!

Ochutnejte speciality ze všech koutů naší země. Máme pro vás recepty na ty největší dobroty.

Nechybějí ani vaše oblíbené příběhy ze života, který dokáže být plný překvapení.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok – k předplatnému získáte jako dárek Nivea Q10 Power v hodnotě 618 Kč.