Přejít k hlavnímu obsahu

Víte, čím na Valentýna potěšíte svého miláčka?

14. únor se blíží mílovými kroky a vy si možná lámete hlavu, jak své drahé polovičce dát najevo svou lásku. Zaručené jsou maličkosti s všeříkajícím motivem srdce. Našli jsem pro vás pár zajímavých "srdíčkových" drobností.

Pro mlsouny

Milovníky sladkostí všeho druhu potěší kniha „Sladká inspirace – O Kapku lepší sladkosti Marzicake“.  Najdou v ní spoustu zajímavých rad a tipů. Můžete podle ní připravit třeba sladký valentýnský dort, ale i řadu jiných dobrot na nejrůznější oslavy. Nákupem navíc podpoříte Nadační fond Kapka naděje.

Řekněte sýýýr!

Láska přece prochází žaludkem! A milovníci dobrého jídla jistě ocení jemný italský sýr Piccolo Cuor Di Valle s bílou plísní a pevnější konzistencí. Originální balení ve tvaru srdce je ke svátku zamilovaných jako dělané! V rámci valentýnské akce lze zakoupit od 13. do 14. února síti prodejen La Formaggeria Gran Moravia.

Jednoduché vyznání

Čtyři minimalistické vázy s čistým jednoduchým designem nesou jasné poselství – že tady je láska doma (k dostání na WestwingNow.cz).

Šperk, který pomáhá...

Ručně vyráběný stříbrný přívěsek s logem Kapky naděje vznikl ve zlatnické dílně studia Soul of Travel v Brně. Kapka připevněná na jemném řetízku tvoří decentní náramek, který ozdobí každé ženské zápěstí... A mimochodem, výtěžek z prodeje putuje na podporu Nadačního fondu Kapka naděje.

Láska bydlí s námi

Tak to taky dejte patřičně najevo, ještě než návštěva vstoupí k vám domů. Rohožka Heart (WestwingNow.cz) nenechá nikoho na pochybách, že tady najdou zamilovaná srdce.

Na zdraví! A na lásku...

Dokonalý přípitek sektem v „srdcové“ barvě patří k romantickému večeru... Šumivé víno Rosa di Sera zajistí tu pravou sváteční atmosféru! V rámci valentýnské akce lze zakoupit od 13. do 14. 2. v síti La Formaggeria Gran Moravia.