Přejít k hlavnímu obsahu

Co by mělo být ve vaší fitness tašce?

Slýcháte často, že cvičení zabere jen hodinu z celého dne a námitka “nemám dostatek času“ je tedy pouhou výmluvou? Většina lidí už si ale neuvědomuje, že kromě samotného cvičení v posilovně nebo na tréninku jde také o přípravu, cestu tam i zpět a třeba sprchování.

Dopředu však lze udělat některé věci, které nám mohou čas ušetřit a tím také ulehčit život. Toho lze dosáhnout například tím, že budeme mít vždy připravenou tašku na cvičení, ve které bude vše potřebné. Co by nemělo chybět?

  • Láhev na pití

Dodržovat správný pitný režim je důležité bez ohledu na to, jestli se zrovna chystáte jít cvičit nebo ne. Po ruce byste vždy měla mít láhev, kterou si kdykoliv během dne můžete doplnit svěží vodou.

  • Ručník

Ve vaší sportovní tašce rozhodně nesmí chybět ručník! Nejen že jej využijete, až se budete potit při sklapovačkách, ale také se bude hodit, až si po hodinové zátěži budete dopřávat osvěžující sprchu. 

  • Svačina

Menší svačina bude vaším zachráncem během dnů, kdy si jdete zacvičit rovnou po práci nebo v případě, že po cvičení máte další povinnosti a na pořádné jídlo nemáte čas. Přibalte si proto do své fitness tašky ovoce bohaté na sacharidy jako jsou banán nebo datle, ovocné smoothie, případně kvalitní müsli tyčinku. 

  • Sportovní oblečení

Bod, který mluví sám za sebe. Pokud do posilovny směřujete přímo z práce, nezapomeňte si s sebou zabalit něco pohodlného na převlečení.  

  • Deodorant

Skvělým způsobem, jak se osvěžit před i po cvičení, je použít dlouhotrvající deodorant. Vyzkoušet můžete třeba Garnier Mineral Action Control, který oceníte především při zvýšeném pocení během sportu nebo za horkého počasí. I za extrémních podmínek totiž udrží po dobu 96 hodin příjemnou pečující vůni a vaše pokožka bude volně dýchat.

Dámské deodoranty

Deodoranty Garnier Mineral obsahují aktivní minerál vulkanického původu, který nepřetržitě a přirozeně pohlcuje pot a reguluje pocení. Zároveň nechá pokožku volně dýchat, zanechá ji suchou, hebkou a dodá vám nepřetržitý pocit svěžesti. Je k dostání ve spreji i ve formě roll-on, a to pro ženy i pro muže. 

Pánské deodoranty