Přejít k hlavnímu obsahu

Krásné dcery slavné maminky nezapřou: Neumannová má doma sportovkyni, Brožová kopii sebe sama

V těchto případech jablko rozhodně nepadlo daleko od stromu a slavné maminky se mohou pochlubit krásnými a úspěšnými dcerami. Bývalá běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová (50) vychovává nadějnou atletku, dcera Kateřiny Brožové (55) vypadá jako hereččina mladší kopie a po Sabině Laurinové (51) podědily dcery herecké a hudební nadání.

Maminkám dělají jejich holky jen radost a všechny mají mezi sebou krásný vztah. Možná je to i tím, že částečně byly všechny tři známé ženy na výchovu samy. Ani jedna s tatínkem své dcery nežije. Dalo by se říci, že je to trochu prokletí úspěšných žen. Vrásky jim to ale naštěstí nedělá, protože vedle sebe mají toho nejlepšího parťáka a podporu. 

Kateřina Neumannová a Lucie

Všichni si Lucii pamatujeme jako malou holčičku, která dojala sportovní svět, když se Kateřina v roce 2006 stala olympijskou vítězkou. Obejmutí dcerky a maminky za cílovou páskou dodnes patří k nejsilnějším snímkům olympijské historie. Od té doby už uplynulo mnoho let a z Lucky se stala krásná dvacetiletá žena. Po vzoru maminky je sportovkyní, ovšem ne na sněhu, ale slaví úspěchy v atletice. 

Lucie je nadějná sportovkyně

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Otec dělal, že Lucii nevidí

Jedinou kaňkou v životě pohledné blondýnky je vztah s otcem - Kateřiny bývalým manažerem Josefem Jindrou. ‚‚V kontaktu nejsme přes dva roky. Není to tak, že by se stala jedna konkrétní věc, která by nás rozdělila. Spíš celá řada událostí, které mě postupně zraňovaly nebo trápily a prostě se jich stalo moc. Taky jsem pochopila, že hodně ublížil mojí mámě," svěřila Lucie pro deník Blesk s tím, že sms párkrát do roka rozhodně nepovažuje za kontakt. Největší ránu asi zažila, když na loňských závodech zaběhla svůj osobní rekord a táta tam byl také se svou novou rodinou. ‚‚Chtěla jsem ho jít pozdravit a třeba se podělit o radost z povedeného závodu. On tu situaci vyřešil tak, že dělal, že mě nevidí, když jsem ho pozdravila. Tohle mě hodně zamrzelo. Pořád jsem v sobě měla naději, že se to mezi námi udobří a budu mít zase tátu. Ale tohle pro mě byl silný a nehezký zážitek a já si to v sobě uzavřela," dodala úspěšná atletka, že se naštěstí vždy může spolehnout na maminku, která je jí velkou oporou. 

Kateřina Brožová a Kateřina

Tyto dvě blondýnky geny rozhodně nezapřou. Kateřina vypadá jako mladší kopie své maminky a vzhledem k tomu, že herečka snad nestárne, vypadá to, že mají i stejnou velikost oblečení. Kateřina byla pro Brožovou vytoužené miminko, holčičku si prý vždy přála. Tatínkem krásné slečny je podnikatel Zdeněk Toman. Bohužel po sedmi letech manželství skončilo a rodiče se rozvedli. Když byla Kateřina malá, herečka ji občas brala do společnosti, ale jak holčička vyrůstala, pozornost ji nedělala dobře, a to trvá dodnes. Sociální sítě má zamčené a jména slavné maminky rozhodně nezneužívá. Když už ale tyto dvě vyrazí do společnosti, strhnou na sebe veškerou pozornost. A není se čemu divit. Starší z Kateřin je pořád krásná žena a o mladší ani nemluvě. 

Dcery slavných Češek: Kubelková, Schneiderová nebo Bernášková mají doma pořádnou konkurenci, dcery jim šlapou na paty

Z malých roztomilých holčiček se staly nádherné dospívající ženy, které dobývají přehlídková mola nebo excelují na prknech, co znamenají svět. Od svých maminek podědily jen to nejlepší. Doma si tak Iva Kubelková (46) vychovává svou nástupkyni a Jitka Schneiderová (50) si už dokonce střihla s dcerou roli na jednom jevišti.
svetzeny.cz

Krásná blondýnka v koňském sedle

Přesto, že by dvaadvacetiletá blondýnka mohla z fleku na předváděcí mola, uchvátil jí pohled z koňského hřbetu. Kateřina je velmi úspěšnou jezdkyní parkuru a koně miluje. K náročnému sportu studuje vysokou školu a občas vypomáhá v agentuře. Podle posledních informací je také šťastně zadaná. Její srdce si získal hokejista Adam Kellerstein. Není divu, že je maminka na svou dceru velmi pyšná. 

Sabina Laurinová a Valentýna s Majou

Oblíbená herečka má dvě dcery a každá má jiného tatínka. Starší Valentýnu (21) má Sabina s rockerem a frontmanem kapely Kabát Josefem Vojtkem (58). Sympatická slečna kráčí ve šlépějích maminky. Studuje taneční konzervatoř a sem tam si i střihne nějakou tu menší roli. Zatímco Valentýna je mixem obou rodičů, patnáctiletá Maja je celá maminka. Jejím otcem je stomatolog Karel Kameník, s nímž Laurinová žila pět let. Mladá slečna je pro změnu hudebně nadaná a zamilovala si hru na ukulele.

Sabina Laurinová prolomila kletbu: Smůla v lásce je u konce. Krásná herečka je údajně zasnoubená

Sabina Laurinová (51) je krásná žena, úžasná herečka a rozhovory s ní jsou vždy jedna radost. Málokdo je v českém showbyznusu takto pokorný a slušný. Jediné, co princezně Eufrozíně chybělo ke štěstí byla drahá polovička. Avšak sama Sabina se nechal slyšet, že v soukromém životě rozhodně nestrádá. Nyní má další důvod k radosti!
svetzeny.cz

Dcery nechává jít vlastní cestou

Kam ale povedou jejich kroky, zatím netuší ani Sabina. ‚‚Vája studuje na pražské konzervatoři a teď má období, kdy nechce být s námi spojována a chce jít svou vlastní cestou,” prozradila Laurinová deníku Blesk s tím, že starší dcera také krásně zpívá, ale rozhodně ji nebude do ničeho tlačit a nechá ji jít svou cestou. Stejně tak vychovává i Maju. ‚‚Já budu šťastná, když budou dělat to, co je bude bavit. V tom je budu podporovat," uvedla herečka pro zeny.iprima.cz, že podpora je velmi důležitá, i když občas doma panují mírné neshody. Ale po pár minutách je vzduch vyčištěn a vše je opět zalité sluncem. 


 

Podívejte se, jaké krásky vyrostly z malých holčiček
Zdroj článku